0

Przyszła dziś do mnie książka ,,Kmioty Polskie", która była odpowiedzią Mazurka i Stanowskiego na durną poezję Jasia Kapeli. Jestem bardzo ciekawa tego dzieła. XD zamówiłam je w czerwcu i dopiero wysłali.

3

Za Bartomeu nie graliśmy w LE. Fakt, nie opinia.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@masq ma wszystko gdzieś.

55

My awans przegraliśmy w drugim meczu z Benficą i takie są fakty. Dlatego dzisiaj kompletnie bez stresu.

0

Nie ma terrorysty z Rosario to i nie będzie 8:2. Klasa.

4

Ter Stegen? Top xDDDDD

1

No i po ptokach...

4

Alba jaka mina pełna wiary. XD

0

@escarabajo miałam i jestem dwa razy zaszczepiona. Wydaję mi się, że miałam po prostu kontakt z chorym i teraz organizm walczy. XD

0

Miał ktoś kiedyś z Was taką dziwną... Chorobę? Nie wiem. Od dwóch dni mam takie napady wysokiej temperatury. Zaczęło się od niedzieli i 37,5 wieczorem, wczoraj 39 ponad, dziś już spokojniej max 38. Nie mam żadnych innych objawów. Nic, nawet przy wysokiej temperaturze nie bolała mnie głowa.

5

Z kodem rabatowym KMEDE1212TAX
na RTV EURO AGD możecie kupić doładowanie PlayStation Store o wartości 100 zł za 60 zł. Wymóg: posiadanie konta.

1

@masq już widzę ten Twój angielski :D ^^

1

@masq chciałoby się mieć rabaciki, a nie dostawać maili? Tak to nie ma :D

0

@masq zaznaczasz danego maila, na górze po prawej 3 kropki - Zgłoś Spam

6

Allegro jak zwykle nie zawiodło jeśli chodzi o reklamę świąteczną.


0

@lukaszbarca15 no i sobie nagrabiłeś.

1

@pt9 ja fanką TLOU nigdy nie byłam i nie będę. Nawet nie jest moim top 10 gier, może w top 20 by się załapało chociaż wątpię. Były fajne momenty i to... Tyle. A TLOU 2 dla mnie to już w ogóle fabularne nieporozumienie.
@Ghotti XD akurat TLOU dla mnie to średniawka.

2

@Vebrol jak na Maka mega dobra ale do burgerów z burgerowni bez podjazdu.

0

@masq nie xD haha :D facet z brodą i łysy to top.

0

@masq nie wiem, brat po prostu zapuścił brodę i ogolił się na łyso. :D

0

@masq przeszczep włosów, każde inne DX2 czy jakieś środki nic Ci nie dadzą. Wiem, bo brachol przez to przechodził. XD

1

@IAmLegend oczywiście, że nie jest grypa. Jak przeszłam covid to 1 dzień po izolacji nie byłam w stanie zejść po schodach. XD coś strasznego, truptałam bo szybki marsz oznaczał od razu zadyszkę i duszności.

4

@masq dokładnie. Nie mam nic do gejów czy lesbijek, a jednocześnie nie chcę mieć na głowie tysięcy uchodźców czy nie chcę by w Polsce rozdawany był socjal na lewo i prawo. @Jakchcesz tego nigdy nie zabraknie :D @koksik2700 no właśnie, a moim zdaniem wyciąganie po prostu tego co czujesz z równych ugrupowań politycznych to właśnie pogląd, a nie ślepe klepanie regułek pana Morawieckiego czy innego Zandberga...

2

@Ghotti nie komentuj. :D po prostu czuję się trochę zagubiona, bo koniec końców nie mam pojęcia na kogo miałabym zagłosować.

24

Macie też tak, że czujecie się dziwnie jak wszędzie w necie ludzie wyzywają się od lewaków i prawaków? Ja na niektóre sprawy np gospodarcze mam poglądy prawicowe ale z drugiej strony nie akceptuję finansowania kościoła czy zakazu aborcji. Po trochu biorę z prawej i z lewej, a mam wrażenie, że dla każdej skrajności jestem złem. XD

1

@Ghotti może zaczną wrzucać demka tak jak w przypadku Godfall w tym miesiącu w PS Plus xD

8

Sony przygotowuje nową subskrypcję. Ma być połączeniem PS Plus + PS Now i oferować dodatkowo gry z PS1-PS3. Taki PlayStation'owa odpowiedź na Game Pass Xboxa/PC. No jestem bardzo ciekawa. :D

0

@tomek8756 oj tak, jednak odcinek ,,Trup w szafie" z panią Żak rozwala system i tak :D (nie czuję, że rymuje)

7

Kiedyś na La Bambie były takie czasy, że co druga dyskusja była tekstem z Miodowych Lat... Można do tego wrócić :D

1

@Sau_Ron blady róż + granatowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?