clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Może i Sterling ma jakość sportową ale po tym co on wyrabia na boisku nie chce go w klubie. Szczególnie po akcji na Euro, gdzie przy każdym najmniejszym kontakcie puszczał nura w pole karne. Wy jakie macie zdanie? Nie przeszkadza Wam jego zachowanie na boisku, patrzycie tylko na jakość jaką być może zagwarantuje czy tak jak ja nie chcecie go u Nas?
0
@kamilo0066 ja kilka oglądałam ale bardziej skupiłam się na francuskich i mega mi się podobały :D
1
@arsenallondyn0 hiszpańskie i francuskie kryminały i thrillery to TOP.
1
@tomek8756 tym bardziej, że jak kupisz PS5 i będziesz mieć subskrypcję Ps Plus to dostajesz taki pakiet powitalny gier. :D grania na rok będziesz miał, praktycznie same najlepsze exy.
2
@tomek8756 dużą różnicę robi pad do konsoli, ekrany ładowania są krótkie no i ogólnie jest odczuwalna różnica moim zdaniem. Z czasem ta różnica będzie coraz większa i będziesz żałował, że nie dołożyłeś a potem tak łatwo nie będzie Ci się przesiąść z PS4 na PS5, bo pomyślisz: dopiero co rok temu kupiłem PS4... Odłóż sobie więcej i kup PS5 ale tak jak koledzy mówią, z napędem.
9
@tomek8756 PS4 kupisz do tysiąca złotych, a za PS5 trzeba dać 3000 obecnie. Wszystko zależy od funduszy, dla mnie kupowanie teraz konsoli starej generacji jest bez sensu.
:D
1
@PatrychoO ja właśnie gram w Kingdom i się męczę z kradzieżą kieszonkową. XD
2
@tomek8756 wyślij jej mema z gatunku tych chamskich/czarny humor. Jak się zaśmieje to spoko, a jak będzie obrażona to daj sobie spokój z damulką. XD
2
@don'T.R.I.P.e nie jara mnie żadna bielizna, może być taka za dyszke z bazaru. :D tylko tutaj akurat bym zwróciła uwagę
2
@Explode hattrick :D
@busquets5 niby ta xD hahaha
12
@Joe_Pesci wyobraziłam sobie, że mam z jakimś chłopakiem tenteges a on zdejmuje spodnie i ma takie bokserki. XD trochę lipa.
0
@koksik2700 otwieranie zamków na padzie to udręka...
@Dalhi trochę czasami faktycznie przekombinowana :D
0
@jeyx77x też go słucham i szczerze mówiąc mega lubię jego numery. Nie wszystkie ale niektóre to takie sztosy :D
3
@GeneralXavi Dark.
3
Zaczęłam trochę z nudów, trochę z braku jakichś mega interesujących tytułów i w oczekiwaniu na Elden Ring tytuł czeskiej produkcji Kingdom Come razem z pakietem dodatków. Nie spodziewałam się, że ta gra jest aż tak wymagająca. :D przypominają mi się gry sprzed 15-20 lat gdzie nic nie było podane na tacy i samemu trzeba było kombinować. Opatrz rany, umyj się, nie umiesz czytać więc się naucz, nie umiesz nawet trzymać miecza, przynieś łopatę, pozbieraj to - czyli wszyscy traktują Cię jak gówno, niektórzy w ogóle nie chcą z Tobą gadać. Przypomina mi się Gothic i dochodzenie do wszystkiego samemu. Czasami mega mnie to męczy (zagrałam raptem kilka godzin), bo jestem takim ścierwem, że nawet nie mam konia i wszędzie muszę biegać (konia dopiero zdobędę później), każde złe słowo to spadek reputacji, nie mogę zapisać gry kiedy chcę więc szukam łóżka. Ogólnie mega wciągająca przygoda, nie dla każdego na pewno. :D no i oczywiście wszechobecna bieda, nie stać mnie nawet na większe zapasy a jak kogoś okradne to mnie wsadzają do więzienia. Jak ktoś lubi takie gry to naprawdę polecam. Graficznie wiadomo, mogłoby być lepiej ale Kingdom Come na pewno mnie kupiło. :D
1
@zadafcb pierwszy raz powiedziala coś mądrego :D
2
@Nazio87 znam Adiego Nowaka (taki raper) i z Dawidem Kownackim grałam na Orliku. :D
0
To teraz jak Alves będzie dla Nas grał, Neymar będzie chciał wrócić bo to jego funfel, za Nimi wszystkimi wróci z Messi z Verattim w walizce i w przyszłym sezonie tryplet jest nasz. :D
19
@joloskyy dziadek Alves nawet na wózku inwalidzkim jest bardziej zwrotny i przydatny niż to drewno.
1
@Goh jak to pierwsza konsola to polecam Uncharted 4. Niezbyt długa, ciągle coś się dzieje, fajna gra do ,,nauki" pada. :D
9
@Herato może nie gol, ale pamiętam jak ośmieszył kiedyś Ronaldo zakładając mu siatkę. XD
6
Golden Joystick Awards robi plebiscyt na najlepszą grę wszechczasów. Co ciekawe nie ma w zestawieniu Wiedźmina 3 czy RDR2.
XDD
0
Na Canal+ Sport właśnie zaczyna się mecz Igi Świątek z Marią Sakari. Polka mierzyła się z Greczynką dwa razy i niestety dwa razy poległa. Trzymamy kciuki za Igę :D !
0
@DaPidejpi polecam cukiernia piekarnia Nowaczyk. Wysyłają takie boxy 3 lub 6 rogali. Mają naprawdę przepyszne :D
2
@DaPidejpi ja kupuję w takiej trochę droższej piekarni i wyszło 12 zł/szt ale były tak duże i napchane makiem, że nie mogłam zjeść. XD 10-12 zł trzeba liczyć, wychodzi ok 40-45 zł za kg.
1
@don'T.R.I.P.e pyszny. @IronSanHybrid pychaaaa :D @zakazskretuwlewo rogal świętomarcinski ^^
8
https://zapodaj.net/8880d63253c4b.jpg.html
Kocham Poznań o tej porze roku. :D
2
@Kidd żołądki tylko lubię. Reszta fujka.
0
@Objectivo ja zamówiłam kolekcjonerkę i na razie te gameplaye odpuszczam. Chce wszystko odkryć sama ^^
3
@anxted o 7 rano biegłam do piekarni i czekają już na zjedzenie ^^