7

Zastanawiam się jak to możliwe, że taki Dembele po 30 minutach już jest kontuzjowany. Niedoleczona kontuzja? Źle się rozgrzał? No nie potrafię tego pojąć. Wziąć zwykłego Kowalskiego z ulicy to pobiega 30 minut za piłką i na następny dzień ma tylko zakwasy, a taki Dembele co chwilę coś. Może ktoś bardziej ogarnięty w kwestii przygotowania fizycznego jest w stanie to wyjaśnić? Złe ćwiczenia ustalone przez fizjoterapeutów, zła dieta, no nie wiem...

0

@Jakchcesz jak myślisz ile będzie kosztować kolekcjonerka? Do tysiąca?

0

@Fenyx nie że lubię edycję kolekcjonerskie bo nie zbieram ale czekam na tę grę niesamowicie :D i kocham soulslike.

1

@Kurkmen no ja prócz grania, czytam dużo książek, jeżdżę rowerem, ogólnie myślę, że mam mnóstwo zainteresowań takich aktywnych :D a gierki to po prostu pasja od dziecka, tak jak piłka nożna.

1

@Jakchcesz dlatego jak mi się nie spodoba to włączę sobie... Wiesz co ^^ nie no na PS5 będzie wyglądać miodnie :D

1

@Danny Gaucho nic od Niego nie chce. :D
@Kurkmen no nie każdy. Nie lubię strzelanek wojennych, wyścigów samochodowych. Dużo jest gier których nie lubię. :D a z tym czasem to różnie obecnie to 1,5h-2h dziennie bo mega wciągnął mnie FC6, przy Wiedźminie 3 potrafiłam siedzieć 12h dziennie jak tylko miałam wolne a tak ogólnie to nie jest tak źle. :D

4

Elden Ring to miazga i czekam na kolekcjonerkę. :D ile nie będzie kosztować bjerem.

2

@Jakchcesz no ja mam ciary i czekam na tę kolekcjonerkę w końcu do kupienia :/

0

@Coutinho007 taki to pożyje...

3

A jak ostatnio pisałam, że Dembele to się nadaje do tarcia chrzanu to niektórzy na mnie ruszyli, że mam odszczekać swoje słowa po kilku sprintach w ostatnim meczu.

XD

0

@gumaz ja nie mogę iść siedzieć. ;(

2

PSG wszystkie kupony położyło xD

1

@eydeem widziałam. :D jaram się jak coś co się jara.

0

@AbelKabel prawo prawem, ale jeśli by chciała tak bardzo to by usunęła dziecko. Mało to jest ogłoszeń ginekologia od a-z? Nie powinno tak być, każdy powinien mieć wybór ale też już nie przesadzajmy, że ktoś był skazany na lekarza w szpitalu. Chora sytuacja, bo jak nie masz kasy to w sumie musisz pożyczyć na abortowanie własnego dziecka. :|

0

@sendesara ale mam mindfucka teraz...

2

@Krystian1588 rozkojarzona :D

1

@Krystian1588 babka mi walnęła w tylne koło, przewróciłam się i nic mi w zasadzie nie jest. W piątek będą 2 tyg, trochę jeszcze mnie boli obojczyk jak za długo na nim leżę i noga. XD

6

@MarioVeB! Przede wszystkim nie piję przed dodaniem posta ^^

2

@koksik2700 no oczywiście, że nie z mojej ^^

0

@Jakchcesz zanim Ty przejdziesz każdego bossa to wyjdzie Elden Ring II którego ogram na PS8.

1

@koksik2700 przepraszam pana bardzo ale dlaczego akurat mnie oznaczasz? Miałam tylko jeden wypadek a już mam łatkę łamagi :(

1

@Jakchcesz no i humor gitówa. :D

0

@Ghotti ja nie piję, to Ty się chwaliłeś że masz same sklepy z winem wokół siebie, pijaku jeden

21

Właśnie czytam, że bon na gaz i paliwo będzie rozdawany bez zastrzeżenia na co ma być wydany :DDDD czyli kolejne pieniążki dla patoli na wino marki wino. Inflacja 15% i tak to się żyje w tym kraju.

0

@Ghotti (dodaje do ignorowanych)

Nara pa

1

@tomek8756 ale będzie maleć, bo? :D jakieś czary mary? Jakieś decyzję podejmie rząd czy po prostu uznali, że 7-8% to max i więcej nie będzie? Ciekawe.

0

@Ghotti a potem gify mi wysyłasz z Roberto i się podlizujesz. Zobaczymy, zobaczymy.

1

@Piernik jak są zaszczepieni to nie mają kwarantanny.

0

@Ghotti nawet się przefarbowałam dla Ciebie a Ty co. :D

0

@Rust_Cohle 200-220 raczej, chyba, że masz czerwony albo czarny. No to jest w miarę dobra oferta. Jak masz kogoś z PS5 to możecie dzielić sobie gry wtedy wyjdzie taniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?