clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zastanawiam się jak to możliwe, że taki Dembele po 30 minutach już jest kontuzjowany. Niedoleczona kontuzja? Źle się rozgrzał? No nie potrafię tego pojąć. Wziąć zwykłego Kowalskiego z ulicy to pobiega 30 minut za piłką i na następny dzień ma tylko zakwasy, a taki Dembele co chwilę coś. Może ktoś bardziej ogarnięty w kwestii przygotowania fizycznego jest w stanie to wyjaśnić? Złe ćwiczenia ustalone przez fizjoterapeutów, zła dieta, no nie wiem...
0
@Jakchcesz jak myślisz ile będzie kosztować kolekcjonerka? Do tysiąca?
0
@Fenyx nie że lubię edycję kolekcjonerskie bo nie zbieram ale czekam na tę grę niesamowicie :D i kocham soulslike.
1
@Kurkmen no ja prócz grania, czytam dużo książek, jeżdżę rowerem, ogólnie myślę, że mam mnóstwo zainteresowań takich aktywnych :D a gierki to po prostu pasja od dziecka, tak jak piłka nożna.
1
@Jakchcesz dlatego jak mi się nie spodoba to włączę sobie... Wiesz co ^^ nie no na PS5 będzie wyglądać miodnie :D
1
@Danny Gaucho nic od Niego nie chce. :D
@Kurkmen no nie każdy. Nie lubię strzelanek wojennych, wyścigów samochodowych. Dużo jest gier których nie lubię. :D a z tym czasem to różnie obecnie to 1,5h-2h dziennie bo mega wciągnął mnie FC6, przy Wiedźminie 3 potrafiłam siedzieć 12h dziennie jak tylko miałam wolne a tak ogólnie to nie jest tak źle. :D
4
Elden Ring to miazga i czekam na kolekcjonerkę. :D ile nie będzie kosztować bjerem.
2
@Jakchcesz no ja mam ciary i czekam na tę kolekcjonerkę w końcu do kupienia :/
0
@Coutinho007 taki to pożyje...
3
A jak ostatnio pisałam, że Dembele to się nadaje do tarcia chrzanu to niektórzy na mnie ruszyli, że mam odszczekać swoje słowa po kilku sprintach w ostatnim meczu.
XD
0
@gumaz ja nie mogę iść siedzieć. ;(
2
PSG wszystkie kupony położyło xD
1
@eydeem widziałam. :D jaram się jak coś co się jara.
0
@AbelKabel prawo prawem, ale jeśli by chciała tak bardzo to by usunęła dziecko. Mało to jest ogłoszeń ginekologia od a-z? Nie powinno tak być, każdy powinien mieć wybór ale też już nie przesadzajmy, że ktoś był skazany na lekarza w szpitalu. Chora sytuacja, bo jak nie masz kasy to w sumie musisz pożyczyć na abortowanie własnego dziecka. :|
0
@sendesara ale mam mindfucka teraz...
2
@Krystian1588 rozkojarzona :D
1
@Krystian1588 babka mi walnęła w tylne koło, przewróciłam się i nic mi w zasadzie nie jest. W piątek będą 2 tyg, trochę jeszcze mnie boli obojczyk jak za długo na nim leżę i noga. XD
6
@MarioVeB! Przede wszystkim nie piję przed dodaniem posta ^^
2
@koksik2700 no oczywiście, że nie z mojej ^^
0
@Jakchcesz zanim Ty przejdziesz każdego bossa to wyjdzie Elden Ring II którego ogram na PS8.
1
@koksik2700 przepraszam pana bardzo ale dlaczego akurat mnie oznaczasz? Miałam tylko jeden wypadek a już mam łatkę łamagi :(
1
@Jakchcesz no i humor gitówa. :D
0
@Ghotti ja nie piję, to Ty się chwaliłeś że masz same sklepy z winem wokół siebie, pijaku jeden
21
Właśnie czytam, że bon na gaz i paliwo będzie rozdawany bez zastrzeżenia na co ma być wydany :DDDD czyli kolejne pieniążki dla patoli na wino marki wino. Inflacja 15% i tak to się żyje w tym kraju.
0
@Ghotti (dodaje do ignorowanych)
Nara pa
1
@tomek8756 ale będzie maleć, bo? :D jakieś czary mary? Jakieś decyzję podejmie rząd czy po prostu uznali, że 7-8% to max i więcej nie będzie? Ciekawe.
0
@Ghotti a potem gify mi wysyłasz z Roberto i się podlizujesz. Zobaczymy, zobaczymy.
1
@Piernik jak są zaszczepieni to nie mają kwarantanny.
0
@Ghotti nawet się przefarbowałam dla Ciebie a Ty co. :D
0
@Rust_Cohle 200-220 raczej, chyba, że masz czerwony albo czarny. No to jest w miarę dobra oferta. Jak masz kogoś z PS5 to możecie dzielić sobie gry wtedy wyjdzie taniej