2

Świetnie zawody prowadzi - komentator.

Do widzenia

2

Te faule w ataku to jakiś żart czy co? Tak to każdą akcję można anulować...

0

Real też setkę zmarnował... Cisnąć ich panowie!

0

Nie wierzę, że podyktował faul...

5

Ale mieliśmy szczęście, że mieliśmy Neymara, Messiego i Suareza razem. Teraz jeden z tej trójki by się chociaz przydał...

17

Dest jest tak samo dobrze strzela jak dobiera strój na pożegnanie Leo. XD

0

Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy dziś beznadziejni na czele ze Steviem Wonderem. Jedyny co coś próbuje to Busi. Ament

0

Real 0,25% sytuacji 1:0. Barca 200% sytuacja.

1

No i do widzenia.

2

Wystarczyło zamknąć oczy i kopnąć przed siebie...

1

Już wiem jaką machę założę na Halloween. ^^

4

Umtiti przy Vinim to Brat Pitt.

0

@Benz ciasteczko siedzi na ławce. Najpiękniejszy Asensio

6

Jeśli wymuszał to dać żółtą kartkę a nie...

11

Weźcie mi tego Viniciusa. Co za gęba. XD

5

Frankie co za drewno.

1

Nie piszcie, że Real słabo bo zaraz strzelą. Tak to działa niestety. :D ale ten Real gra dobrze

2

Pierwszy mecz od dawna kiedy nikt nie pisze, że Ramos czerwo pewniak. :(

9

Mam ciary, dawno nie było takiego widoku, takiego śpiewu i takich emocji. Vamosss

7

Oddajcie serce dla tych kibiców panowie :(

4

Siedzę w pracy w koszulce Barcy (wyjazdowa z zeszłego sezonu, ta różowa) i wszyscy co przychodzą to: hihi, hehe Real wygra. Mam nadzieję, że Barca utrze im nosa. :D

0

@Łukasz II Whiskey in the Jar na Rynku w Poznaniu, Fat Bob Burger ul. Kramarska (najlepsze burgery), a jak chcecie zjeść spoko potrawy w rozsądnej cenie to polecam Bar-a-Boo albo Manekina.

4

Co dziś La Rambla je na obiad? Ja od rana robiłam gołąbki. :D wyszły prima sort

3

@Ojciec5tkidzieci na takie filmy trzeba mieć nastrój. :D ja uwielbiam wszystkie filmy z Leslie Nielsenem. :D Naga Broń, Szklanką po łapkach i Ściągany TOP :D

0

@kamil1989 też polecam. Byłam tam parę razy mimo, że nie piję piwa tam podobno jest bardzo dobre. :D

1

@l0Messini jak mi nic nie było, tylko jestem poobijana mam jechać na SOR? Potem ktoś komu faktycznie coś jest będzie czekał 8h, bo ja z obdartym kolanem będę im zawracać dupsko? :D dziś czuje się jakbym miała zakwasy i tyle. Nic mi nie jest, nie będę robić afery.

0

@(C)Puyol Trylogia Baztan

0

@FranekCastle zakończenie jako tako spoko ale spodziewałam się czegoś lepszego.

0

@HighestInTheRoom nie chodzę. XD ale do roboty też tak biegłam by się nie spóźnić :D

1

@Armin96 nie spisałam bo zależało mi żeby ta pani się uspokoiła po prostu. Nie chciałam jej dokładać, a rower na 99% nie jest uszkodzony bo dojechałam nim do pracy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?