clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Świetnie zawody prowadzi - komentator.
Do widzenia
2
Te faule w ataku to jakiś żart czy co? Tak to każdą akcję można anulować...
0
Real też setkę zmarnował... Cisnąć ich panowie!
0
Nie wierzę, że podyktował faul...
5
Ale mieliśmy szczęście, że mieliśmy Neymara, Messiego i Suareza razem. Teraz jeden z tej trójki by się chociaz przydał...
17
Dest jest tak samo dobrze strzela jak dobiera strój na pożegnanie Leo. XD
0
Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy dziś beznadziejni na czele ze Steviem Wonderem. Jedyny co coś próbuje to Busi. Ament
0
Real 0,25% sytuacji 1:0. Barca 200% sytuacja.
1
No i do widzenia.
2
Wystarczyło zamknąć oczy i kopnąć przed siebie...
1
Już wiem jaką machę założę na Halloween. ^^
4
Umtiti przy Vinim to Brat Pitt.
0
@Benz ciasteczko siedzi na ławce. Najpiękniejszy Asensio
6
Jeśli wymuszał to dać żółtą kartkę a nie...
11
Weźcie mi tego Viniciusa. Co za gęba. XD
5
Frankie co za drewno.
1
Nie piszcie, że Real słabo bo zaraz strzelą. Tak to działa niestety. :D ale ten Real gra dobrze
2
Pierwszy mecz od dawna kiedy nikt nie pisze, że Ramos czerwo pewniak. :(
9
Mam ciary, dawno nie było takiego widoku, takiego śpiewu i takich emocji. Vamosss
7
Oddajcie serce dla tych kibiców panowie :(
4
Siedzę w pracy w koszulce Barcy (wyjazdowa z zeszłego sezonu, ta różowa) i wszyscy co przychodzą to: hihi, hehe Real wygra. Mam nadzieję, że Barca utrze im nosa. :D
0
@Łukasz II Whiskey in the Jar na Rynku w Poznaniu, Fat Bob Burger ul. Kramarska (najlepsze burgery), a jak chcecie zjeść spoko potrawy w rozsądnej cenie to polecam Bar-a-Boo albo Manekina.
4
Co dziś La Rambla je na obiad? Ja od rana robiłam gołąbki. :D wyszły prima sort
3
@Ojciec5tkidzieci na takie filmy trzeba mieć nastrój. :D ja uwielbiam wszystkie filmy z Leslie Nielsenem. :D Naga Broń, Szklanką po łapkach i Ściągany TOP :D
0
@kamil1989 też polecam. Byłam tam parę razy mimo, że nie piję piwa tam podobno jest bardzo dobre. :D
1
@l0Messini jak mi nic nie było, tylko jestem poobijana mam jechać na SOR? Potem ktoś komu faktycznie coś jest będzie czekał 8h, bo ja z obdartym kolanem będę im zawracać dupsko? :D dziś czuje się jakbym miała zakwasy i tyle. Nic mi nie jest, nie będę robić afery.
0
@(C)Puyol Trylogia Baztan
0
@FranekCastle zakończenie jako tako spoko ale spodziewałam się czegoś lepszego.
0
@HighestInTheRoom nie chodzę. XD ale do roboty też tak biegłam by się nie spóźnić :D
1
@Armin96 nie spisałam bo zależało mi żeby ta pani się uspokoiła po prostu. Nie chciałam jej dokładać, a rower na 99% nie jest uszkodzony bo dojechałam nim do pracy.