1

@tadzik447 kupisz kebsa i jesteśmy kwita. To chciał powiedzieć @Ghotti xD

0

@tadzik447 no niestety, nie mam % od wygranych ;(

9

Sędzia czeka aż Legia strzeli xD

11

A jakby tak Legia spadła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale strzelił xdddd

0

Nasi niech wymyślą jakiegoś covida w 1 drużynie przed meczem z Bayernem i niech wyślą młodzików bo będzie katastrofa...

1

@Jakchcesz na NG+ pewnie. :D ja mam zasadę, że wbijam platynę w grach sama a potem do luźnego polatania spoko. :D pewnie nie będzie można, tak jak mówisz :(

0

@Jakchcesz kto by dostawał w czapę to by dostawał. :D w Fifę byś mnie pewnie porobił ale nie w soulslike.^^

1

@Jakchcesz zdecydowanie. :D oszalałam na punkcie tej gry i muszę mieć kolekcjonerkę. ^^

4

@macio_944 zwolnienie rudego kwestią godzin, a potem wychodzi Janek cały na biało i mówi, że rudy zostaje. :D

1

@Jakchcesz czekam na kolekcjonerkę i nie mogę się doczekać ;(

1

Lidl zawsze miał fajne reklamy z gierkami słownymi ale teraz przeszli samych siebie:
https://zapodaj.net/62daf1465e0d2.jpg.html
XD zaśmiane

3

@koksik2700 jeże to ja sama ratuję jak wchodzą na drogę. :D uwielbiam te zwierzęta. Nie wiedziałam nawet, że jest taka akcja. Kaska już leci.

Edit: poszła dyszka, za mnie i mojego psa. :D

1

@Ojciec5tkidzieci głównemu bohaterowi i tej dziewczynie co Ty. Najbardziej podobał mi się odcinek z grą w kulki, bo naprawdę trzymał w napięciu i ten ze szklanym mostem. ^^

1

@Janas11224 Do soulslików jak znalazł. ^^

1

@tomek8756 nie będę.

0

@WiernyKatalonii nie wiem ale będą na pewno słodziutkie. :D

1

@Comfortable_ a to nie wiem, bo oglądam Eda i Ala drugi raz. :D muszę nadrobić. Za 3 miesiące ostatni sezon Ataku Tytanów.

1

@Comfortable_ przypominam sobie Fullmetal Alchemist Brotherhood. ^^ a Demon Slayer spoko, niedługo 2 sezon i jeszcze film wyszedł :D

3

@Kgorecki2500 Maybachy od bezdomnych na wodę nie jeżdżą.

6

Wczoraj TV Trwam puściło materiał w którym krytykują PiS i zarzucają im hipokryzję. Chyba pakt między Rydzykiem a PiSiorkiem się skończył. :D

1

@IronSanHybrid kupiłam go ojcu i jest zadowolony.

0

@PatrychoO ja miałam obejrzeć w wolny dzień 1 odcinek, obejrzałam cały sezon i obudziłam się wieczorem. :D

5

@koksik2700 czyli nikt? Takiemu to dobrze... :d

1

@Rust_Cohle jeszcze parę takich postów i masz święto 1 listopada. :D

2

@Rust_Cohle zaraz sobie inaczej porozmawiamy. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1

@NaFazieHitman ale żeby tak w jednym poście taką wiązankę mi puścić, byś się wstydził. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Janiama zanim rozpiszą miliard przetargów, w których obłowią się znajomi polityków, wszystko potrwa 5 lat a będzie kosztować 3x tyle :D

7

Najgorsza grupa ludzi do rozmowy Waszym zdaniem? Moja top 3 to: radykalni katolicy, skrajni lewicowcy i madki 500plusowe.

0

@macio_944 i zero perspektyw na przyszłość...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?