clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 nie xD hahaha
1
@IronSanHybrid no to w razie czego możemy w 21, zanim nie ogarnę 22. ^^
3
@koksik2700 jedyna dziewica jaką żeś widział to morowa. :D
1
@IronSanHybrid a 21 masz? ^^
0
@tobiasson92 nie zdążą mnie złapać bo tak szybko pojadę. Zakryje twarz i jak mnie zidentyfikują? Nie mam tablic :D
0
@tobiasson92 dobrze, że jeżdżę rowerem.
1
@LS masz mój głos.
1
@IronSanHybrid a masz 22? Bo ja jeszcze nie kupiłam. XD ale w sumie słuchawki z mikrofonem mam. Z @Ghotti coś tam gadałam ale przez mikrofon z pada i nic nie słyszałam bo mruczał pod nosem
2
@IronSanHybrid no ja czekałam z wypiekami na twarzy i się nie zawiodłam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@clyde
Jakby komuś umknęło. To już 9 miesięcy, czy państwo to widzicie?! :D
0
@masq no nie ma jeszcze hahaha, tak mnie wzięło na wspominki. ^^
@Transu96 nie ma szans na powtórny sukces.
1
Niektórzy tu pitu pitu o Złotej Piłce Messiego, a jeszcze trochę i będzie Złota Piłka La Rambli a w zasadzie FCBarca.com. Do teraz pamiętam głos @IronSanHybrid ach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętny wywiad. No i @VamosRakieta oczywiście także.
1
@tobiasson92 znikają, tak jak na boisku. To akurat ultra realistyczne :D
2
@Kettger XD ale to jest syf. EA w sumie nic już nie musi robić by być lepsze od PESa.
10
@Barca_Big_Moment Z Luukiem to raczej Kasztanki.
0
@Azi Dopiero by oglądalność spadła xD
1
@Sau_Ron Andres Iniesta
0
@tomek8756 mięso mieszane :D
3
@DaPidejpi kebab > wszystko inne.
2
@ranger3120 wystarczyło ,,dziękuję" xD :D
90
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka dla wszystkich panów! Chociaż Wy to raczej mężczyzni i to twardzi, skoro kibicujcecie Barcelonie :D samych wspaniałości! ^^
2
@Janiama moim zdaniem gorzej niż teraz grać nie mogą. Może być tylko lepiej albo samo źle.
1
Gdzie podziali się Kumanowcy?
2
Roberto zakłada opaskę kapitanska. Oczy mi krwawią.
5
Mogli więcej holenderskiego szrotu nasprowadzać by rudy kloc był zadowolony.
31
Ta akcja jest podsumowaniem naszej drużyny.
6
Mamo, chce Nojera
Mamy Nojera w domu
Nojer w domu:
0
Nawet Mats zachowuje się jak nie on. :(
4
Szkoda, że nie można trenera zwolnić w połowie meczu. Już by rudy miał wypad.
2
@Janiama nie ma żadnego sensownego argumentu za tym, że Roberto gra. Niestety.