2

@Alvarinho dzięki. :)

1

@NaFazieHitman polecam Puerto de la cruz

1

@Rastafarnianin Wołaj mnie również. :D

3

@Kidd dzięki, tak chyba zrobię.

2

@Lionel_Messi10 no myślę, że fakt że chodzi ciągle głodny i spragniony, bo pije duszkiem kubki z wodą to jednak jest niepokojący sygnał. :(

0

@Lionel_Messi10 no ale zanim zamknę lokal i zacznę za Nim iść (a nie wiadomo czy pójdzie prosto do domu) to zdąży mi uciec. XD
@Kurkmen bo najpierw chciałam do zgłosić do jakiejś opieki społecznej czy gdzieś ale no, nie mam jak zdobyć danych tego chłopca.

0

@baartekk97 kobieta

1

Poradzcie mi coś. Od jakiegoś miesiąca do mnie do pracy przychodzi taki chłopiec +/- 9 lat. Daje mu zawsze coś do picia, bo prosi i mówi, że bardzo chce mu się pić. Jest to chłopiec z Ukrainy, nie jest jakoś mega zaniedbany ale pyta co chwilę czy mamy coś do jedzenia np. Pytałam już miejscowych, mówią, że czasami chodzi po kolegach z klasy i wprasza się np na śniadania. Czyli ewidentnie jest głodny. Jak były wakacje to jak wracałam z roboty po 21 to sam jeździł na rowerze albo chodził. Jakakolwiek próba rozmowy z Nim by wybadać gdzie mieszka kończy się tym że ucieka. Chciałabym mu jakoś pomóc, bo serce mi się kraja, że chłopak chodzi i prosi o wodę z kranu i kanapki... Macie jakiś pomysł jak załatwić tę sprawę? Mam w planie mocniej go przycisnąć jak znów przyjdzie, żeby powiedział gdzie konkretnie mieszka i chcę to zgłosić. Jeśli jednak nie będzie chciał powiedzieć to co mam zrobić? Wezwać policję? :|

0

Nie żeby coś ale Zizou nikogo nie trenuje. Może i u Nas wyklaska coś? :D

1

@tromtadracjonista moim kręgom? Jakbyś śledził moje posty to byś wiedział, że prawicowe kręgi są tak samo moje jak lewicowe. Jak ktoś nie zgadza się z tym, że w filmach jest prawicowa propaganda od razu musi być prawakiem? XD niektóre poglądy mam prawe, inne lewe i nie widzę w tym żadnego problemu.

0

@tromtadracjonista ale tamten post był pierwszy i gościu go jakoś uzasadnił, a ten jest nieudaną kopią bez uzasadnienia. XD sorry ale konserwatywna propaganda w filmach? Gdzie? Chyba w TVP

57

@Dojaar ale to Ty dzwonisz.

0

@Ghotti wywaliłam je w razie Twoich odwiedzin
( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

@Ghotti w takim razie lustro też wywal przez okno, elo ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

@Ghotti ciekawe dlaczego tak szybko oddałeś te konsolę, hm hm hm.

0

@Rust_Cohle no wiadomo
@Ghotti dam Ci kebsa bez kroplówki i po Tobie, easy

5

@Ghotti zaraz będzie hejt na Ciebie

0

@Ghotti no, przedwczoraj poszłam pobiegać i cos mi się stało z kostką. XD nie te lata ;(

1

@PatrychoO Hahahahah. :D ale cyrk

5

Zawsze mnie zastanawiało, że w większości sportowcami, którzy zmieniają płeć są mężczyźni którzy rywalizują potem z kobietami. Jakoś w drugą stronę nie ma tyle osób chętnych. Kobiety, które czują się mężczyznami nie uprawiają sportu? A może dlatego, że taka zmiana nie ma sensu bo nie niesie żadnych korzyści? ^^

5

Cieszę się, że obejrzałam KS z Najmanem, Mazurkiem, Kapelą i inne te najbardziej zabawne odcinki :D

18

@Chakalaka Ansu to dobry chłopak, Buenos dias na klatce mówi.

0

@Pawel13sz sparafrazowałam trochę występ jednego rudego w Idolu. ,,bo jestem RUDY?!". XD

1

@Pawel13sz bo co, bo gruba?

1

@Darkfin z tym, że sataniści LaVeya nie uznają dobra i zła. Tak samo wbrew pozorom, nie czczą szatana.

9

@Rust_Cohle ja mogę być to będzie parytet załatwiony ^^

1

Natrafiłam dziś na bardzo ciekawy wywiad z ,,rodziną królewską satanizmu". Zanim niektórzy się oburzą, nie, nie chodzi o tych satanistów co mordują małe kotki. :D


Jakby ktoś był zainteresowany, polecam.

Jestem ciekawa z iloma poglądami satanistów się zgadzacie?
- to wygrany (np w wojnie) decyduje co jest dobre a co złe, a z biegiem lat jego złe uczynki są wybielane (przykład Napoleon)
- dobry morderca to żołnierz na wojnie, zły ten bez munduru, jak można usprawiedliwić jednego a drugiego nie, skoro oboje zabijają?
- pomaganie tylko silnym i produktywnym jednostkom

To tylko tak w skrócie. :D ogólnie od gościa programu bije niewyobrażalna obojętność, zimno i spokój. Ciekawe doświadczenie obejrzenie tego wywiadu. :D jak ktoś się nie orientuję są to osoby związane z Kościołem Szatana LaVeya (ta pani to jego córka), jako ciekawostkę dodam, że muzyk Marilyn Manson jest honorowym kapłanem (nie jest jednak wyświęcony) w tym kościele.

Zapraszam do kulturalnej dyskusji zarówno katolików jak i osoby niewierzące.

0

@Alvarinho ja w robocie do 21, około 22 możemy zagrać :)

2

@barcelonaLM no zrobią zadymę i co z tego wyjdzie? W Polsce każda zadyma kończy się po kilku dniach, bo ktoś próbuje się wylansować i świeci swoim ryjem przed kamerami jak pani Lempart, a reszta ma dość i idzie do domu. Xd

1

@Volk każdy z piłkarzy których wymieniłeś ma więcej klasy niż cała nasza drużyna obecnie. Niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?