clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Alvarinho dzięki. :)
1
@NaFazieHitman polecam Puerto de la cruz
1
@Rastafarnianin Wołaj mnie również. :D
3
@Kidd dzięki, tak chyba zrobię.
2
@Lionel_Messi10 no myślę, że fakt że chodzi ciągle głodny i spragniony, bo pije duszkiem kubki z wodą to jednak jest niepokojący sygnał. :(
0
@Lionel_Messi10 no ale zanim zamknę lokal i zacznę za Nim iść (a nie wiadomo czy pójdzie prosto do domu) to zdąży mi uciec. XD
@Kurkmen bo najpierw chciałam do zgłosić do jakiejś opieki społecznej czy gdzieś ale no, nie mam jak zdobyć danych tego chłopca.
0
@baartekk97 kobieta
1
Poradzcie mi coś. Od jakiegoś miesiąca do mnie do pracy przychodzi taki chłopiec +/- 9 lat. Daje mu zawsze coś do picia, bo prosi i mówi, że bardzo chce mu się pić. Jest to chłopiec z Ukrainy, nie jest jakoś mega zaniedbany ale pyta co chwilę czy mamy coś do jedzenia np. Pytałam już miejscowych, mówią, że czasami chodzi po kolegach z klasy i wprasza się np na śniadania. Czyli ewidentnie jest głodny. Jak były wakacje to jak wracałam z roboty po 21 to sam jeździł na rowerze albo chodził. Jakakolwiek próba rozmowy z Nim by wybadać gdzie mieszka kończy się tym że ucieka. Chciałabym mu jakoś pomóc, bo serce mi się kraja, że chłopak chodzi i prosi o wodę z kranu i kanapki... Macie jakiś pomysł jak załatwić tę sprawę? Mam w planie mocniej go przycisnąć jak znów przyjdzie, żeby powiedział gdzie konkretnie mieszka i chcę to zgłosić. Jeśli jednak nie będzie chciał powiedzieć to co mam zrobić? Wezwać policję? :|
0
Nie żeby coś ale Zizou nikogo nie trenuje. Może i u Nas wyklaska coś? :D
1
@tromtadracjonista moim kręgom? Jakbyś śledził moje posty to byś wiedział, że prawicowe kręgi są tak samo moje jak lewicowe. Jak ktoś nie zgadza się z tym, że w filmach jest prawicowa propaganda od razu musi być prawakiem? XD niektóre poglądy mam prawe, inne lewe i nie widzę w tym żadnego problemu.
0
@tromtadracjonista ale tamten post był pierwszy i gościu go jakoś uzasadnił, a ten jest nieudaną kopią bez uzasadnienia. XD sorry ale konserwatywna propaganda w filmach? Gdzie? Chyba w TVP
57
@Dojaar ale to Ty dzwonisz.
0
@Ghotti wywaliłam je w razie Twoich odwiedzin
( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
@Ghotti w takim razie lustro też wywal przez okno, elo ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@Ghotti ciekawe dlaczego tak szybko oddałeś te konsolę, hm hm hm.
0
@Rust_Cohle no wiadomo
@Ghotti dam Ci kebsa bez kroplówki i po Tobie, easy
5
@Ghotti zaraz będzie hejt na Ciebie
0
@Ghotti no, przedwczoraj poszłam pobiegać i cos mi się stało z kostką. XD nie te lata ;(
1
@PatrychoO Hahahahah. :D ale cyrk
5
Zawsze mnie zastanawiało, że w większości sportowcami, którzy zmieniają płeć są mężczyźni którzy rywalizują potem z kobietami. Jakoś w drugą stronę nie ma tyle osób chętnych. Kobiety, które czują się mężczyznami nie uprawiają sportu? A może dlatego, że taka zmiana nie ma sensu bo nie niesie żadnych korzyści? ^^
5
Cieszę się, że obejrzałam KS z Najmanem, Mazurkiem, Kapelą i inne te najbardziej zabawne odcinki :D
18
@Chakalaka Ansu to dobry chłopak, Buenos dias na klatce mówi.
0
@Pawel13sz sparafrazowałam trochę występ jednego rudego w Idolu. ,,bo jestem RUDY?!". XD
1
@Pawel13sz bo co, bo gruba?
1
@Darkfin z tym, że sataniści LaVeya nie uznają dobra i zła. Tak samo wbrew pozorom, nie czczą szatana.
9
@Rust_Cohle ja mogę być to będzie parytet załatwiony ^^
1
Natrafiłam dziś na bardzo ciekawy wywiad z ,,rodziną królewską satanizmu". Zanim niektórzy się oburzą, nie, nie chodzi o tych satanistów co mordują małe kotki. :D
Jakby ktoś był zainteresowany, polecam.
Jestem ciekawa z iloma poglądami satanistów się zgadzacie?
- to wygrany (np w wojnie) decyduje co jest dobre a co złe, a z biegiem lat jego złe uczynki są wybielane (przykład Napoleon)
- dobry morderca to żołnierz na wojnie, zły ten bez munduru, jak można usprawiedliwić jednego a drugiego nie, skoro oboje zabijają?
- pomaganie tylko silnym i produktywnym jednostkom
To tylko tak w skrócie. :D ogólnie od gościa programu bije niewyobrażalna obojętność, zimno i spokój. Ciekawe doświadczenie obejrzenie tego wywiadu. :D jak ktoś się nie orientuję są to osoby związane z Kościołem Szatana LaVeya (ta pani to jego córka), jako ciekawostkę dodam, że muzyk Marilyn Manson jest honorowym kapłanem (nie jest jednak wyświęcony) w tym kościele.
Zapraszam do kulturalnej dyskusji zarówno katolików jak i osoby niewierzące.
0
@Alvarinho ja w robocie do 21, około 22 możemy zagrać :)
2
@barcelonaLM no zrobią zadymę i co z tego wyjdzie? W Polsce każda zadyma kończy się po kilku dniach, bo ktoś próbuje się wylansować i świeci swoim ryjem przed kamerami jak pani Lempart, a reszta ma dość i idzie do domu. Xd
1
@Volk każdy z piłkarzy których wymieniłeś ma więcej klasy niż cała nasza drużyna obecnie. Niestety.