clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti nie mów mi jak mam żyć
1
W zeszłym sezonie Juve się prześlizgnęło do LM przez nieudolność Napoli. Mam nadzieję, że w tym sezonie LE to będzie max. :D
5
@NaFazieHitman no nie lubię ale nie mam już do Niego takiej niechęci jak kiedyś. Za kilka lat myślę, to już w ogóle będziemy go wspominać z sentymentem :D
16
Kilka lat temu Ronaldo mnie strasznie irytował i życzyłam mu jak najgorzej. Teraz jak człowiek zdaje sobie sprawę ile Ronaldo ma lat, jakoś smutno się robi, że to już bliżej niż dalej do końca kariery. Niech mu się powodzi, bo to dzięki Niemu i Leo przeżywaliśmy najbardziej ekscytujące sezony w ostatnich 10 latach.
3
Ronaldo już dwie brameczki. Rozkręca się.
1
@HighestInTheRoom w końcu. :D
2
@DaPidejpi zaraz będziesz nazwany ignorantem.
0
Boli Was wielki Ceer7?
0
Słyszysz Varane, Cristiano... A potem patrzysz a to mecz PL. Jakiś czas temu nie do pomyślenia. :D
0
Fajne te Totki...
73
Jakaś dziennikarka z Madrytu podczas prezentacji Camavingi, powiedziała (myślała, że ma wyłączony mikrofon), że jest bardziej czarny niż jego garnitur. Oczywiście nakręcono z tego aferę, telewizja od razu się odcina od tej pani, a ona pewnie straci pracę. Ogłoszono ją rasistką i ogólnie ma przewalone. Serio? Czy powiedzenie, że ktoś jest bardziej czarny niż coś, to rasizm? Czy jak powiem koleżance, że jest biała jak ściana bo ma taką karnację i unika słońca, to jestem rasistką? Przecież nie obraziła go, stwierdziła tylko fakt. Nie nadążam chyba :D może specjaliści od rasizmu się wypowiedzą?
2
@Hrzan w FUT zaraz i tak będą karty specjalne gdzie Vini ma 98 więc... XD
0
@don'T.R.I.P.e zdrowia dla Was.
2
@koksik2700 Aloy za tłusta, Thor za gruby (mimo, że zgodny z mitologią a nie jakiś pan model). Ludzi serio posrało. XD
1
@NaFazieHitman tak. :D tak jakby Bayern zaczynał mecz i było 0:2 dla Barcy.
0
W sumie ciekawią mnie kursy na mecz Barca vs Bayern. Myślałam, że na Bayern będzie kurs 1,5 max a tutaj 2.2 :D a jeszcze Bayern z handicapem -2,5 to już w ogóle są wysokie kursy. Ciekawe, ciekawe.
1
@kaamil1910 siedziałam z mamą i bratem oglądaliśmy tv do śniadania. Jak tylko pojawiła się informacja o rozbiciu, dzwoniliśmy do taty który był zagranicą ale już linie były przeciążone i nie można było się dodzwonić.
A 11 września wróciłam z podstawówki, bo mama mnie odebrała, a śp. dziadek mówi, że w USA samolot uderzył w wieże, stanęliśmy by zobaczyć co się działo i wtedy na żywo uderzył drugi samolot.
Z bratem wpadliśmy na pomysł by zachować gazety z tego dnia. Brachol pobiegł do kiosku i kupił na następny dzień wszystkie wydania gazet z tym wydarzeniem na okładce. Do teraz je mam schowane. :D
3
@Barca1992 myślę, że nie mają. Dla nich to praca i tyle. Ty masz wyrzuty sumienia jak kolega którego nie lubisz wyleci z roboty, oszukasz szefa i masz z tego profit, albo klient się nabierze na słodkie gadanie a Ty masz profit? Nie powinno tak być bo polityk to jednak nie jest ,,zwykła" praca ale ideowych polityków można policzyć pewnie na palcach jednej ręki. Dla reszty to biznes, a jak tracą pozycję w społeczeństwie to się ich wyśle do Parlamentu Europejskiego po szybki pieniądz.
0
@Encore kebaby > wszystko inne > chrupki > chipsy, o. :D
0
@barcelonaLM chrupki > chipsy
1
@Comentateiro jest taka apka Flo np, wpisujesz sobie kiedy Twoja laseczka zaczyna okres, ile trwa jej cykl i co do dnia wiesz kiedy są płodne. Technika idzie do przodu, jajeczkowanie nie jest już tajemnicą :D bądź też samemu można to obliczyć. Dobra wiem, bez sensu gadam.
5
@puyol_presidend5 po wyczynach Barcy kibice przerzucili się na twarde narkotyki. :D
25
@Kgorecki2500 nieironicznie - chciałabym by wrócił :D
3
@jacobFCB oj taki Dani mógłby wrócić. Z jedną nogą jest lepszy niż Dest
12
@jeyx77x biała herbata przecież to poezja...
5
@Janiama Stanowiski, szacun.
0
@marcin62 i takie exy na PC rozumiem. Po 5 latach od premiery :D
0
@Ghotti obudź się. Raz nie zawsze. :D
3
@Ghotti no napisałam, że chce jechać z psem. Myślałam, że poczułeś się zaproszony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybi @Bykunn @chosenone dzięki :D
0
@Ghotti wcale nie. Miałam Xboxa, tylko po prostu wolę PS. Ale mówiłam Ci, że bjere XBX. :D