0

@macio_944 zgadza się, w marcu przechodziłam covid, w lipcu się szczepiłam i mam wrażenie, że to mnie dobiło. Czuje się jakbym miała 20 lat więcej co najmniej...

0

@Tollusiek ale jesteś buntownikiem. Chciałabym być taka jak Ty.

0

@PawkoFCB no i można iść na grzyby. :D ja ogólnie lubię jesień, ale no nie lubię tego, że szybko robi się ciemno :(

1

@FC1899Barca Dr Dre, ach. :D no muszę jechać, muszę.

5

@Kgorecki2500 rzucą kolejny socjal 2 miesiące przed wyborami i wygrają. W co Ty wierzysz :D

2

@MarioVeB! W Poznaniu. No teraz jeszcze nie dlatego napisałam ,,zaraz" bo to kwestia jakiego czasu? Miesiąca? :D

3

@bartas97 w Aldim zaraz będą Mikołaje z czekolady.

4

A już było tak fajnie, jak wracałam z pracy o 21 i było jasno... A zaraz 16 i już ciemno jak w d... :|

3

@amanter ogólnie stroje sztos prócz tej domowej. Jakby domówka była inna...

1

@PatrychoO w podstawce mam platynę a w dodatek nie grałam. ^^
@koksik2700 będziesz miał okazję :)

1

@czółkovsky ja kupuję Xboxa jak wyjdzie Hellblade II. :D
@PatrychoO a ja sprawdzę. Ogólnie ostatnio mam trochę deficyt tytułów i mało co mnie wciąga. :/ Teraz RE Biohazard na tapecie i w miarę git :D

0

@Ghotti bo jesteś lama w gry :D (tak wiem, 3:0 XD) no Bloodborne od 3 lat ma wylądować na PC i jakoś nie wylądował.

2

@Rust_Cohle nie strasz, nie strasz. Do tego momentu to Ty będziesz miał tu perma. XD
@Ghotti ale i tak exy PS > Xbox :D nie wyobrażam sobie by nagle Bloodborne wyszło na Xboxa.
@Alex66 chodzi bardziej o to, że to jedna z gier która bardzo kojarzyła się z zieloną stroną mocy. Coś jak Uncharted na PS.

3

Alan Wake czyli ex od Microsoftu na Xboxa, oficjalnie 5 października na PS4 i PS5. Fajne te exy, takie mało ekskluzywne :D
@macio_944 @Ghotti @koksik2700 @OnlyBarcelona

7

@masq mi na google działa. Przestań oglądać te zawirusowane pornusy, to zacznie Ci śmigać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid a co ma się nie podobać? ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

1

@IronSanHybrid widzę mem w Twoim stylu :D

1

@Rust_Cohle ten co na kodach jedzie...

1

@Ghotti Ty masz konkubinę i bombelka :D
@koksik2700 no tak, tak. Wiadomo. Tylko po prostu kolega do tego akurat się odniósł więc podałam jako przykład. XD

23

@patry295 powiem Ci tak, dla większości dziewczyn (tych normalnych) liczy się po prostu urok osobisty, to żeby mieć o czym pogadać, błyskotliwość i poczucie humoru. Myślę, że powinieneś być cierpliwy. Z jednej strony mówisz, że nikt Cię nie chce a z drugiej kpisz bo odezwały się do Ciebie grube. XD WTF. A może ta grubsza okazała by się fajna, miałbyś z Nią o czym pogadać a potem wzięłaby się i schudła bo zainteresowalbyś ją siłownią? Jedziesz po wszystkich równo i mam wrażenie, że czujesz się lepszy bo masz auto, hajs i nie jesteś dwutonowym wieprzem, a z takim podejściem do ludzi to będzie Ci ciężko. Więcej pokory wobec innych, bo to, że ktoś na fb wygląda na przegrywa nie znaczy, że nie ma uroku osobistego którym zdobył daną kobietę.

0

@lukaszbarca15 na Barty już nie trafi, bo odpadła :D

1

@Jakchcesz nie wiem o czym mówisz.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Jakchcesz ale bez obrażania ://////

0

@michal26 no to przynajmniej się wyjaśniło xd

1

@Jakchcesz sam jesteś Neymar ^^

0

@michal26 opaska, czapeczka. No Iga jak malowana :D

0

@michal26 no Iga. :D nie poznałeś?!

24

No i pani z mojego avka wygrywa w 3 setach. :D brawo Iga!

0

Piłka meczowa dla Igi :D ale Estonka ma nerwy ze stali...

0

Estonka co dwie ostatnie piły zagrała, to głowa mała :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?