clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz ale bez obrażania ://////
0
@michal26 no to przynajmniej się wyjaśniło xd
1
@Jakchcesz sam jesteś Neymar ^^
0
@michal26 opaska, czapeczka. No Iga jak malowana :D
0
@michal26 no Iga. :D nie poznałeś?!
24
No i pani z mojego avka wygrywa w 3 setach. :D brawo Iga!
0
Piłka meczowa dla Igi :D ale Estonka ma nerwy ze stali...
0
Estonka co dwie ostatnie piły zagrała, to głowa mała :/
3
Teraz Iga wygrywa i piękny wieczór. Na razie pięknie zakończyła gema asem :D
0
@GuerillaAthletic ale ja w pracy siedzę i nie chodzę wcale. Tylko do roboty 5 km w jedną stronę i szłam piechotą w dwie, a potem na zakupy pojechałam i w sumie autobus mi nie pasował i wracałam z buta... No i się nazbierało :D
1
@GuerillaAthletic ja dziś 18 tys kroków, więc szanuję. No ale byłam jeszcze w pracy więc nie miałam aż tyle okazji :D
0
@IronSanHybrid najbardziej sprawiedliwie to Łódź bo w miarę po środku Polski xD
3
@IronSanHybrid e tam Warszawa. Poznań! :D
0
@Ghotti taki stary a taki g... Grymaśny. :D
0
@Jakchcesz :(((
@Ghotti Ty mi ciągle grozisz. :(
2
@Jakchcesz ja się z nikim nie kłócę, ktoś mi po prostu coś insynuuje. Ja jestem bardzo łagodnego usposobienia. XD
0
@marcin000019 w moim mniemaniu nietrafione. Pytam dlaczego uważasz, że kibicuję RM?
1
@marcin000019 no ale czekam na jakieś argumenty, skąd wytrzasnąłeś, że kibicuje Realowi? Jeśli w moim mniemaniu masz nietrafione poglądy polityczne, to nie oznacza od razu, że na tle kibicowskim również musimy być po dwóch stronach mocy. Świat tak nie działa :D
5
@tomek8756 już nie wie do czego się doczepić, to wymyślił, że jestem kryptofanką Realu. Dżizas. XD
1
@marcin000019 żeby gdzieś wrócić to trzeba tam najpierw być, Marcinku. Nie kibicuje Realowi, coś Ci się pomyliło. :D
0
@marcin000019 na jaką fioletową? Co Ty teraz wymyśliłeś? :D hahahaha
0
@marcin000019 xDDDDDDDD tyle Ci powiem.
6
Komentarz usunięty
1
@masq Eurosport
1
@Fenyx RDR2 od strony technicznej owszem, ale moim zdaniem za długi jest ten okres ,,wejścia". Dużo ludzi mówi, że po prostu ta gra ich nie porwała. Ja też byłam blisko porzucenia tej produkcji po 2-3 godzinach, bo nie było efektu wow od początku a to obecnie mega ważne. Całe szczęście, że nie porzuciłam RDR2 i Arthura. :(
0
@barcowy1899 Wiedźmina nie ale nowego Assassin's Creed Valhalla owszem. O wiele lepiej bawiłam się jako Duch z Cuszimy niż Eivor, a jestem ogromną fanką serii AC. Czegoś mi zabrało w świecie wikingów, a GoT razem z dodatkiem to miodas. Wiadomo niektóre animacje są drewniane ale gra kolorów, muzyka, widoczki i fabuła (która od 2 aktu rozwala system) moim zdaniem przewyższa AC. GoT dla mnie Gra Roku 2020.
3
Dziś około godziny 19:00 gra Iga w 1/16 finału US Open. Zmierzy się z 28 rakietą świata Anett Kontaveit. Trzymamy kciuki. :D
1
@AmigoBlancos zawsze się zastanawiam w takich sprawach, czy jakby np nie znalazł zwłok powieszonego brata to byłby mordercą w przyszłości?
0
@michal26 no wtedy bierzesz ofertę podstawową + sport. Czy same kanały sportowe to nie wiem, ale z drugiej strony w pracy nie mam tych wszystkich TVNów, TVP czy innych kanałów tylko same sportowe, a mamy talerz c+. Musisz zapytać w salonie :D ale pewnie jest taka możliwość
0
@koksik2700 pewnie. :D