5

@Transu96 łiiiii tam. Tylko PlayStation.

3

@PatrychoO w programie na żywo pocisnal Rozenek i Cichopek. Najbardziej dostało się Perfekcyjnej, wyszła z tego drama i mu zdjęli program.

1

@NaFazieHitman no nie wiem, ja przechorowałam objawowo, do tego dwa razy się zaszczepiłam i czuje się o wiele gorzej niż po mojej styczności z covidem. XD

11

@MarioVeB! xD jednego słowa się nauczyłeś i teraz każdego tak nazywasz?

12

@koziar to nie znaczy, że można go porównywać do Iniesty. No ale kolega od dawna ma problemy, więc mu wybaczam. :D
@MarioVeB! Wytrzeźwiej.

222

@MarioVeB! Nie porównuj nawet tej pacynki do wielkiego Andresa.

0

@4drian0 Glik dziś top.

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeestttttt ale wydarlam ryja :DDDDD

0

Kibice to tylko gwizdać potrafią. XD tam na trybunach powinien być kocioł przez 90 minut...

7

Nie mogę patrzeć na Szczęsnego. XD tak mnie irytuje od zawsze.

0

Pickford wyszedł i złapał piłkę, a Szczęsny albo by stał w bramce albo go chwycił za nogi i czerwo...

22

Nie dziwię się Fabianskiemu, że zakończył karierę. Taki klaun zamiast Niego grał...

1

Z takiego daleka strzał a Szczęsny... XDD

4

Sousa wyciąga wnioski bo byśmy kończyli w 10. :D

5

Ale Sterling dziś będzie nurkował w naszym polu karnym. Jeszcze pewnie Wojtas Szczęsny wyłapie czerwo, bo czemu nie. :D

0

@kaamil1910 9:9...

2

@IronSanHybrid siądzie Ci. Ja nie jestem fanką ani Marvela ani Spidermana, wręcz nie lubię takiego klimatu a przy grze bawiłam się wybornie. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 czasami się zwiesza, nie jest to produkcja AAA, ale ja bawiłam się super. :D

0

@koksik2700 ooo, to kibicujemy xD tylko nie wiem komu

2

Błachowicz w Ninja :D będą jaja jak wpadnie na 1 przeszkodzie

0

@kulek22 aaa, widzisz. :D czyli różnica w sumie żadna xD

0

@daniel32778 miałam za mało powietrza i przejeżdżałam obok budowy gdzie leżały jakieś tam resztki czegoś i zwyczajnie się przecięła. :(

0

Mam pytanie do zajawkowiczów rowerowych i nie tylko. Otóż przecielam z tyłu oponę w rowerze razem z dętką. Rozmiar opony to 27,5x2.0, taką też zamówiłam na Allegro. Przysłali mi tej samej firmy (Continental) ale 27,5x2.1.
Czy mogę założyć z tyłu szerszą oponę o to 10 mm? :|

1

@koksik2700 albo nowy kolor pada ^^

0

@Fenyx chciałabym ale niestety. :D
@4drian0 to byłoby coś ale bardziej czekam na BB 2.

0

@Fenyx XD to nie ja, to przeciek i ktoś kto go robił szybko pewnie strzelił fotkę.
@FCMichalo chyba za 2 dni.
@koksik2700 zobaczymy. :D trailer GoW to będzie coś.

4

https://zapodaj.net/693dd2c2af967.jpg.html

Przecieki odnośnie pokazu PlayStation. Czyli doczekamy się w końcu GoW Ragnarok. :D

0

@Janas11224 Vampyr? Może Little Nightmares? ^^

2



Parodia Wiedźmina, jeszcze gorąca. :D kisnę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?