0

@Janas11224 a chcesz coś z otwartym światem? Ja mam zawsze po dużych grach takiego ,,kaca", że lubię sobie ograć coś krótkiego ale treściwego :D

0

@Janas11224 tak, przeszłam całą fabułę. Zakończenie mi się podobało ale poczułam też trochę ulgę, że to koniec. :D były super momenty, super misję ale kurcze czegoś mi brakuje w tej odsłonie. Origins mi się podobał, bo jestem fanką Egiptu i w ogóle takiego klimatu, Odyssey był przepiękny a Valhalla... Może też dlatego, że wikingowie to nie do końca mój klimat. Najgorsza część AC to i tak Syndicate...

1

@Lola120 ja mam 27 i nie narzekam. Myślę, że po 30-stce przyjdzie załamanie xD

0

@Janas11224 a ja kupiłam Złotą Edycję na premierę za 360 zł na PS4, teraz grałam w Gniew Druidów kilka godzin, potem po premierze w Oblężenie Paryża no i nie mogę się wciągnąć. Nie wiem co jest. Jestem wielką fanką serii ale Valhalla z tej trójki Origins, Odyssey i właśnie Valhalla podobała mi się najmniej. :( Podstawkę przeszłam trochę na siłę, by po prostu skończyć tę grę...

2

Przydałaby się jakaś seria na LR o anime. Widzę, że trochę osób jednak ogląda :D

0

@LS niezbyt lubię temat wampirów. :D jedyne anime które mega mi podpasowało i poryło głowę to Shiki, też o wampirach. Nie wiem czy widziałeś?

1

@swiergol2 koniecznie sprawdź:
Atak Tytanów
Yakusoku no Neverland
Fullmetal Alchemist Brotherhood (koniecznie Brotherhood)
Hunter x Hunter

A z takich krótszych które mega zapadły mi w pamięć to Zankyu no Terror chociażby. :(

0

@LS Atak Tytanów to moje TOP3 anime. Właśnie Atak Tytanów, Fullmetal Alchemist Brotherhood, no nie spotkałam się żeby ktoś powiedział że się nie podoba :D

0

@zuang1995 oglądałam ^^ teraz niedawno skończył się drugi sezon Yakusoku no Neverland, pierwszy sezon to był taki sztos jakich mało, drugi sezon słabszy ale całość anime 9/10.

2

@Jakchcesz polecam Hunter x Hunter np :D

1

@swiergol2 tematyka hmm.. nie ma jako tako super mocy jak w Dragon Ball ale są alchemicy który poprzez ,,magię" zdobywają pewne umiejętności. Cudowna historia, naprawdę polecam. Można się pośmiać, popłakać i mega wciąga.

1

Po 5 latach wracam do anime Fullmetal Alchemist Brotherhood. Cudowna historia, wzruszająca, do tego świetny soundtrack i napisane postacie. Jak ktoś nie oglądał to polecam. :D

7

@4drian0 życzenie kontuzji komukolwiek czy to Leo czy Lewemu, a nawet Ryśkowi co po piwie kopie w B klasie to moim zdaniem trzeba mieć nieźle nasrane pod kopułą.

2

@Rust_Cohle Tyrion Lannister - Gra o Tron

I w sumie tyle, obejrzałam dużo seriali ale jakoś nie mam ulubionych postaci. :D chyba, że seriale animowane się liczą to:
2. Vegeta - serial Dragon Ball
3. Levi Ackermann - Attack on Titan

5

@AmigoBlancos po prostu kupili licencję tak jak Polsat ma teraz Taniec z Gwiazdami :D

0

Iga musi odpalić jeszcze raz :(

0

@Rust_Cohle takich facetów tu już było mnóstwo...

0

@Rust_Cohle wiem, że wiesz bo @Ghotti mi powiedział, że Ci powiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle nie wiem o czym mówisz

1

@Rust_Cohle ciągłe łapanie bana i proszenie o unbana świadczy o słabości użytkownika, a nie jego ciętym języku.

( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Co za piłka Igi :O w samą linię...

2

Jak Iga wygra ten set to będzie kosmos :D

5

To powinien być finał patrząc na poziom :D

1

Iga piłka setowa. Musi to wyszarpać

1

@Fenyx pierwsze dwa gemy to lekcja dla Igi. Potem ruszyła i się nie zatrzymuje póki co :DDD

3

Ale Iga się odblokowała od 3 gema. Brawo!!!

1

@eydeem pisałam to jeszcze zanim Iga ruszyła w 3 gemie. :D po moim poście zaczęła grać więc... Nie dziękujcie :D

1

@kamiVeB na razie różnica klas, niestety :(

7

Ciężki mecz przed Igą. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?