clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebo939 niestety. No za dużo, do tego dochodzi Barca która zawsze była jakąś odskocznią. No bywa.
0
@msmsms sprawy związkowe, sprawy chorobowe rodziców + praca. Wszystko posypało się jak domek z kart w ciągu 3 tyg
2
@msmsms no ja mam teraz w życiu taki armageddon, że zastanawiam się nad psychiatrą. A sytuacja Barcelony to idealne dopełnienie całego dramatu w moim życiu. :)
Edit: właśnie ostatni miesiąc to jest koszmar.
1
@Roobo bo regularnie strzela w każdym sezonie swojej kariery? Też go nie lubiłam ale to on w zeszłym sezonie wygrał nam PK. Zamiana go na Luuka to tragedia
0
@Xxxbarca4ever no to sprzedać Antka, dać szanse młodym a nie De Jongowi. Przecież to co teraz się stało jest pozbawione sensu.
2
@Ghotti Ty poszedłeś spać, więc nie masz prawa głosu. :D
8
Serio niektórzy myślą, że my tu płaczemy za Antkiem. Nie, wielkości nawet powieką nie drgnęła. Chodzi o to, że nie kupiliśmy nikogo w zamian...
0
@Roobo tylko że Griezmann te kilkanaście bramek by strzelił, a Luuk?
0
@Cvzx już wolałabym by został Trinką albo Konrad...
0
@Roobo podobnym ale kilka punktów na pewno by zagwarantował bramkami, bo aż tak mało znów ich nie strzelał. Antek out ale ktoś za Niego...
0
@tomcias10 lepiej żeby u Nas grał Manaj, niż wypożyczać tego dziada De Jonga. No ale po co, lepiej pozbyć się młodych. Bardzo perspektywiczne.
2
@MarFan kurła człowieku, bronisz Laporty po każdym złym ruchu. Razem z Rikim Piczem gracie w golfa czy o co Ci chodzi? Wczoraj go broniłeś przed odejściem Antka i zakontraktowaniem tego drewniaka, teraz też. XDDD
0
Nawet po odejściu Leo poczułam takiego kopa i mega jarałam się nowym sezonem, to co czuję teraz to jak strzał w pysk. XD Depay (odpukać) połamie się i mamy atak na poziomie 2 części tabeli Ligi.
17
Myślałam, że jednak nie zdążyli a jednak. Griezmanna nie szkoda ale ten Luuk to jeden wielki żart. Laporta się skompromitował, tak jak cieszyłam się, że on przejmie stery w Barcy, tak teraz jestem całkowicie rozczarowana. Ciekawe jak nadal niektórzy będą go bronić.
7
Griezmann pewnie już film nagrał a tu dupa
0
Zaorać ten klub i zacząć wszystko od nowa
8
Jak już robimy rewolucje to faktycznie postawić na młodych. To nie kurła, Konrad out, Manaj out, Trinkao out, a zostajemy z Martinem... To już lepiej byłoby postawić na młodych skoro sprzedajemy Griezmanna, a na pewno nie kupować kolejnego 30 latka który gówno gra, a za rok obudzić się znów z ręką w nocniku bo nikt go nie chce za kopiejki kupić. Dramat, jeden wielki dramat.
3
Jeden De Jong w Barcy wystarczy. Sprzedali Antoine, nie kupować szrotu...
4
No dalej, brońcie Laporty dalej. Decyzje jak za najgorszych czasów tego Klauna w okularach. Pięknie, naprawdę pięknie.
1
Dobrze, że Messiego do Realu Barca nie wysłała, znając nasze zapędy do wzmacniania ligowych rywali. Żenada klub.
1
A niektórzy dalej za Laportą... :DDD
1
@NaFazieHitman to lepiej zakontraktować znów jakiegoś średniaka, z którym będziemy się bujać za rok by go wygonić z klubu?
3
Jak ma przyjść podróbka Frankiego, to lepiej żeby nikt nie przychodził i gramy tym co mamy + szkółka, a nie jakiś szrot.
18
Jak oddamy Griezmanna teraz, a Messi i tak odszedł to będziemy XD Barcelona a nie FC.
2
@JohnnyBarca ja nie mogę wyjść z podziwu, że 2000 roczniki mają +20 lat, a co dopiero to xD
40
Cavani w barwach Barcy srzelający bramkę PSG z Neymarem i Messim... Co za czasy. XD
2
@Ojciec5tkidzieci chyba zacznę xD
0
@Kengo psy > ludzie
Fakt, nie opinia
0
@Nazio87 każdy chyba to pamięta xD a najbardziej jeden użytkownik.
1
@Ghotti no... @koksik2700 :DDD