0

@sebo939 niestety. No za dużo, do tego dochodzi Barca która zawsze była jakąś odskocznią. No bywa.

0

@msmsms sprawy związkowe, sprawy chorobowe rodziców + praca. Wszystko posypało się jak domek z kart w ciągu 3 tyg

2

@msmsms no ja mam teraz w życiu taki armageddon, że zastanawiam się nad psychiatrą. A sytuacja Barcelony to idealne dopełnienie całego dramatu w moim życiu. :)

Edit: właśnie ostatni miesiąc to jest koszmar.

1

@Roobo bo regularnie strzela w każdym sezonie swojej kariery? Też go nie lubiłam ale to on w zeszłym sezonie wygrał nam PK. Zamiana go na Luuka to tragedia

0

@Xxxbarca4ever no to sprzedać Antka, dać szanse młodym a nie De Jongowi. Przecież to co teraz się stało jest pozbawione sensu.

2

@Ghotti Ty poszedłeś spać, więc nie masz prawa głosu. :D

8

Serio niektórzy myślą, że my tu płaczemy za Antkiem. Nie, wielkości nawet powieką nie drgnęła. Chodzi o to, że nie kupiliśmy nikogo w zamian...

0

@Roobo tylko że Griezmann te kilkanaście bramek by strzelił, a Luuk?

0

@Cvzx już wolałabym by został Trinką albo Konrad...

0

@Roobo podobnym ale kilka punktów na pewno by zagwarantował bramkami, bo aż tak mało znów ich nie strzelał. Antek out ale ktoś za Niego...

0

@tomcias10 lepiej żeby u Nas grał Manaj, niż wypożyczać tego dziada De Jonga. No ale po co, lepiej pozbyć się młodych. Bardzo perspektywiczne.

2

@MarFan kurła człowieku, bronisz Laporty po każdym złym ruchu. Razem z Rikim Piczem gracie w golfa czy o co Ci chodzi? Wczoraj go broniłeś przed odejściem Antka i zakontraktowaniem tego drewniaka, teraz też. XDDD

0

Nawet po odejściu Leo poczułam takiego kopa i mega jarałam się nowym sezonem, to co czuję teraz to jak strzał w pysk. XD Depay (odpukać) połamie się i mamy atak na poziomie 2 części tabeli Ligi.

17

Myślałam, że jednak nie zdążyli a jednak. Griezmanna nie szkoda ale ten Luuk to jeden wielki żart. Laporta się skompromitował, tak jak cieszyłam się, że on przejmie stery w Barcy, tak teraz jestem całkowicie rozczarowana. Ciekawe jak nadal niektórzy będą go bronić.

7

Griezmann pewnie już film nagrał a tu dupa

0

Zaorać ten klub i zacząć wszystko od nowa

8

Jak już robimy rewolucje to faktycznie postawić na młodych. To nie kurła, Konrad out, Manaj out, Trinkao out, a zostajemy z Martinem... To już lepiej byłoby postawić na młodych skoro sprzedajemy Griezmanna, a na pewno nie kupować kolejnego 30 latka który gówno gra, a za rok obudzić się znów z ręką w nocniku bo nikt go nie chce za kopiejki kupić. Dramat, jeden wielki dramat.

3

Jeden De Jong w Barcy wystarczy. Sprzedali Antoine, nie kupować szrotu...

4

No dalej, brońcie Laporty dalej. Decyzje jak za najgorszych czasów tego Klauna w okularach. Pięknie, naprawdę pięknie.

1

Dobrze, że Messiego do Realu Barca nie wysłała, znając nasze zapędy do wzmacniania ligowych rywali. Żenada klub.

1

A niektórzy dalej za Laportą... :DDD

1

@NaFazieHitman to lepiej zakontraktować znów jakiegoś średniaka, z którym będziemy się bujać za rok by go wygonić z klubu?

3

Jak ma przyjść podróbka Frankiego, to lepiej żeby nikt nie przychodził i gramy tym co mamy + szkółka, a nie jakiś szrot.

18

Jak oddamy Griezmanna teraz, a Messi i tak odszedł to będziemy XD Barcelona a nie FC.

2

@JohnnyBarca ja nie mogę wyjść z podziwu, że 2000 roczniki mają +20 lat, a co dopiero to xD

40

Cavani w barwach Barcy srzelający bramkę PSG z Neymarem i Messim... Co za czasy. XD

2

@Ojciec5tkidzieci chyba zacznę xD

0

@Kengo psy > ludzie

Fakt, nie opinia

0

@Nazio87 każdy chyba to pamięta xD a najbardziej jeden użytkownik.

1

@Ghotti no... @koksik2700 :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?