clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kettger no to trzeba było tak powiedzieć wcześniej? A nie odpieprzać taki cyrk i oszukiwać kibiców?
@panczo no tylko do końca twierdził, że Leo zostanie, że będą nowe transfery itd
@DonAndrzejos ja jestem spokojna :D
28
@Ghotti no wiadomo, doceniam :D
@arasz1819 nie rozumiem tej ironii, wiem, że czasu było mało, ale wystarczyło być uczciwym i powiedzieć, że niewiele da się zrobić w tak krótkim czasie a nie sprzedawać kibicom populizmy o wielkiej rewolucji, a na końcu wypuścić Leo.
42
Niby Laporta, a czuje się jakby za maską krył się okularnik. Wielkie rozczarowanie.
16
RB Lipsk zajął 2 miejsce w Bundeslidze w zeszłym sezonie.
Od tego czasu Bayern Monachium zatrudnił ich trenera, podpisał kontrakt z ich najlepszym środkowym obrońcą, a następnie kupili ich kapitana.
Zrodlo: Po prostu o footballu FB
Coś w tym jest xd
1
@Ghotti Ty uważaj, żeby Twoje filmy z hot dogiem nie ujrzały światła dziennego. :D
1
@NaFazieHitman ale są firmy, które się tym zajmują i chciałam właśnie dać to takiej firmie do ogarnięcia :D
0
Robił ktoś z Was taki myk by nagrania z kaset przegrać na płytę? Chciałabym zobaczyć te filmy sprzed 20-25 lat i zastanawiam się czy faktycznie jest to możliwe.
0
@agaFCB dzięki. :D na pewno się pochwalę ^^
5
Takie kupowanie półśrodków nie wychodzi Nam na dobre. W sumie kupowanie potencjalnych gwiazd za duże pieniądze też... XD
0
@hank_moody tutaj już widzę rękę bardziej profesjonalną. Ja dopiero zaczynam przygodę. Pogratuluj żonie, ma talent.
0
@Ghotti niemożliwe. ^^
@agaFCB dzięki :D to dopiero 4 tort więc widzę z każdym postępy i mnie to mega motywuje. 4 albo 5, nie pamiętam już.
0
@agaFCB a teraz? :((((
7
Pochwalę się, a co!
https://ibb.co/Y7X1txf
Taki torcik zrobiłam przyjaciółce na zamówienie. :D w środku śmietanka + maliny, bo taki smak chciała. Boki tzw naked cake czyli bez tynku, góra to drip z czekolady deserowej no i owoce. Na imprezie podobno wszyscy chwalili i potwierdzam, bo robiłam taki sam dla mamy i wychodzi perfekcyjny. Torciara ze mnie początkująca (niektórzy pewnie widzieli już tu moje ,,dzieła") a to mój 4 tort. :D co myśli La Rambla?
5
Dopiero co Emerson mówił, że to spełnienie jego marzeń a teraz wylot z klubu. XD
0
@DonMatteo901 ojooooo
2
A może Suarez z Atletico? Pasowałby do Nas. XD
0
@Witekk10 oj tak, on to typowy silny napadzior :D
2
@masq Cou dobrze zaczął a potem... :(
5
Proponuję zgłosić się do FC Albatros po Tadeusza Norka na skrzydło i Karola Krawczyka na bramkę. Tylko w sumie na nich Nas stać.
1
@Dojaar to nadal 7 punktów.
0
To może niech Barca ruszy po Marcina Robaka...
0
@DaPidejpi wczoraj Alba też tak podawał i nikogo tam nie było. Smutne :(
1
@masq powiem Ci, że wygląda super :D klimat ma mega
0
@AlicjaFCB Neymar jak dla Nas strzelał ostatnie bramki to też się cieszył, a pewnie już wtedy myślał o Paryżu. No cóż. Lepsze takie coś nic uciekanie z treningu albo udawanie kontuzji.
0
@Ghotti no ewidentnie xD
@priest9999 napastnik ma świetne statystyki w grze obronnej. No tak, to ma sens :D
1
@priest9999 Griezmann więcej niż Roberto? Bez jaj
4
Podziwiam tych, którzy oglądają PSG. Ja chyba muszę jeszcze trochę ochłonąć i może za kilka meczów spojrzę co tam Leo wyprawia.
0
@Ojciec5tkidzieci oni akurat nie ale Asensio, Benzema wynagradzają wszystko. :D Jese jeszcze kiedyś też był mega. Rodrygo w sumie też fajny.
0
@daniel32778 nie, ogólnie Barca ma brzydkich piłkarzy. Real > Barca jeśli chodzi o ciasteczka. :/
2
@daniel32778 o Depayu mam mokre sny w sumie.