clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xxbartxx dzięki ^^
@Ghotti niee, chyba się pokusze o platynę w Returnalu :D
3
Stało się. Pokonałam ostatniego bossa w Returnal i poznałam zakończenie historii. :D ogólnie ostatni boss padł za 1 razem ale samo dojście do Niego było bardzo trudne. Teraz czuję tę pustkę, jednocześnie satysfakcję i trzeba trochę dać odpocząć padowi i głowie. ^^
@OnlyBarcelona trzymam za Ciebie kciuki!!!
0
@Encore od TVP :D
8
@don'T.R.I.P.e no Griezmann miał pewność bo siedział przy jednym stole z Messim i Cristiano. On ma pewność siebie w wywiadach albo przed kamerą. Celebryta się znalazł. :D
20
A niektórzy jeszcze wierzą, że Antek będzie liderem tej drużyny :DDD liderem będzie Memphis, De Jong i Mats, a nie jakiś francuski kitkowiec, którego każdy ciągle blokuje. Zaraz wróci Fati i będzie, że przez Ansu nie może grać. Francuska kolonia w Barcelonie powinna zostać sprzedana i takie jest moje zdanie
1
@gasiciell no ale tam powinien stać Leo.
26
Eric powinien dać Roberto w mordę za to zagranie
22
Messi dziś wrócił do Barcelony na weekend i już Antek zablokowany. Ech ten terrorysta z Rosario.
21
Alba jak nie ma Leo jest kompletnie bezużyteczny.
15
Franek porusza się po boisku z taką gracją, że czasem mi przypomina pięknego Andresa ;(
7
Dembele w sytuacji naszego Lwa, by szukał prawej, lewej nogi a potem by się przewrócił xD
2
Brakowało takiego Memphisa w zeszłym sezonie...
1
Memphis :OOOOOOO
4
Jakby to weszło... :((
5
@LS pod ławką :D
0
@masq tak samo Little Nightmares :D
0
@Ghotti no aż tak to nie xd :D odezwę się w swoim czasie w tym temacie ^^
0
@Ghotti ale sprzedaż coinsów nie jest chyba legalna :p
0
@Ghotti Ty to jesteś cebularz. XD hahahaha, nie no ja na legalu jednak wolę a nie jakieś machlojki
0
@Ghotti no ja też mam złotą edycję a czasu nie ma. XD a jeszcze trzeba walczyć w ostatnie podrygi FUT 21. Ja teraz planuje pod koniec roku kupić XBX...
0
@rufio28 kiedyś ,,U Boćka" na Dąbrowskiego były mecze Barcy. Teraz nie wiem ale można zapytać.
0
@Ghotti no ja właśnie szukam czegoś na odstresowanie i postawiłam na Infamousa. Jeszcze dodatki do Valhalli rozgrzebane a napalam się na dodatek do Ghost of Tsushima. :|
0
@Ghotti no raczeta kupię jak znajdę czas. xD ja mam tyle gier do dogrania a męczę się z tym Returnalem. :(( Teraz zainstalowałem Infamous second son na wyluzowanie, a i tak się katuje...
0
@Ghotti a no i jeszcze Horizon Zero Dawn II. Grałeś? ^^
0
@Ghotti no ale wypuścili jako grę więc :D ja czekam teraz na FC6, Dying Light 2 i w nowym roku ELDEN RING AAAAA :D
0
@masq @Ghotti czasem fajnie ograć sobie krótką grę by odsapnąć od tych długich po 100h przygód. Ja tak przeszłam Hellblade - 8 godzin soczystej przygody. Ani godziny więcej nie potrzeba. :D a nowy Spiderman ile ma? Też kilka godzin.
0
@OnlyBarcelona a właśnie, jak tam 3 Boss? ^^
0
@masq fajny klimat, jak będzie w promce to bjere. Tylko nie ma być języka polskiego :/ na premierę kupuje za dużo gier w tym roku, żeby kupić jeszcze Kenę ale podobno cena nie jest zaporowa 170? 180 zł? :D
0
@4drian0 no Sekiro uwielbiam... :D Isshin świętego miecza, do teraz wspomnianym ^^ platyna wpadła, a w Returnalu się męczę... Ale platynę też postaram się wbić. :D
@Fenyx takie gry wbrew pozorom uczą mega cierpliwości ^^ nawet w życiu codziennym
0
Czeszki zapomniały jak się gra w drugim secie. :D