- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2175 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2175 Culés
0
@clyde a Ty co myślisz noł lajfie o Kena - Bridge of Spirits?
0
@masq fajny klimat, jak będzie w promce to bjere. Tylko nie ma być języka polskiego :/ na premierę kupuje za dużo gier w tym roku, żeby kupić jeszcze Kenę ale podobno cena nie jest zaporowa 170? 180 zł? :D
0
@clyde tylko tam fabuły podobno na 11h jest @masq
0
@clyde na PC 139zł
@Ghotti wiesz co jeśli będzie serio dobra to i 8h styknie. Ja zazwyczaj liżę ściany i kopię każdy kamień, więc te 8h to u mnie i tak będzie 20.
1
@masq ma być 11-12h poprawiłem
0
@masq @Ghotti czasem fajnie ograć sobie krótką grę by odsapnąć od tych długich po 100h przygód. Ja tak przeszłam Hellblade - 8 godzin soczystej przygody. Ani godziny więcej nie potrzeba. :D a nowy Spiderman ile ma? Też kilka godzin.
0
@clyde bo to większe DLC a nie gra ;) 7h jakoś przeszedłem wynudzilem się strasznie za to podstawka Spidermana sztos.
0
@Ghotti no ale wypuścili jako grę więc :D ja czekam teraz na FC6, Dying Light 2 i w nowym roku ELDEN RING AAAAA :D
0
@clyde bo to $ony :P do valhalli dali teraz dodatek na 8h a nie oddzielną grę :D
Gram w D2r dobrze że nie zamówiłem preiedera bo był się oszukał ... No ja fc6 i forze
Elder nieeee. ;]
0
@Ghotti a no i jeszcze Horizon Zero Dawn II. Grałeś? ^^
0
@clyde grałem we wszystko raczej z xsx/x1 i ps4/5. Horizon dla mnie padlina niestety straszna nuda. Tupie nóżkami na jakieś info o days gone 2 :(
Raczeta kup swieeeeetna gra.
0
@Ghotti no raczeta kupię jak znajdę czas. xD ja mam tyle gier do dogrania a męczę się z tym Returnalem. :(( Teraz zainstalowałem Infamous second son na wyluzowanie, a i tak się katuje...
0
@clyde infamous Kozak kazdego grałem ja czasem odpalę Hadesa na xsx bo jest za friko w gpu też świetny wczoraj odpaliłem betę D2r i strasznie sztywny myślałem że cos zmienia w gameplay vs 20 lat temu ale słabo. No i the ascent odpaliłem na chwilę i takie se O bez szału na razie
0
@Ghotti no ja właśnie szukam czegoś na odstresowanie i postawiłam na Infamousa. Jeszcze dodatki do Valhalli rozgrzebane a napalam się na dodatek do Ghost of Tsushima. :|
0
@clyde też mam dodatki kupiłem Valhalle z season pass czekają :D a tu zaraz FIFA i znowu trzeba zarabiać $.$ na Oleda do sypialni xD
0
@Ghotti no ja też mam złotą edycję a czasu nie ma. XD a jeszcze trzeba walczyć w ostatnie podrygi FUT 21. Ja teraz planuje pod koniec roku kupić XBX...
0
@clyde uhuhuhu ;> mogę ci pomóc z handlem 5min co 1h 300-500 tygodniowo wpada miesiąc i masz xsx za sprzedaż coins
0
@Ghotti Ty to jesteś cebularz. XD hahahaha, nie no ja na legalu jednak wolę a nie jakieś machlojki
0
@clyde toć zacne machlojki :D full legal mówię o handlu w fifie ;)
0
@Ghotti ale sprzedaż coinsów nie jest chyba legalna :p
0
@clyde jest jak bardzo chcesz to możesz i do US odprowadzić podatek, strona chociażby supercoins.pl
0
@Ghotti no aż tak to nie xd :D odezwę się w swoim czasie w tym temacie ^^
0
@clyde nie dygaj mała :D
0
@clyde też miałem wymienić Hellblada jako cudną mimo, że krótką grę.
0
@masq tak samo Little Nightmares :D