clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ghotti Messi? A kto to? Tylko Nazario.
17
Do niecodziennej sytuacji doszło w okręgu Dźadźpur w indyjskim stanie Orisa. 45-letni mieszkaniec okręgu, Kishore Badra został ukąszony w nogę przez jadowitego węża. W odwecie Badra też postanowił ugryźć węża. Zwierzę nie przeżyło.
XD
6
@markal123 czy w Twoim świecie istnieje takie coś jak interpunkcja?
1
@Ojciec5tkidzieci ja odkąd wszyscy zmieniają avki, to patrzę na nicki. Sama zmieniłam xD
3
@Kengo ale ma dupkę zgrabną :D
5
@norbercikvisca2007 na chwilę obecną Lewy, w ciągu całej kariery Ronaldo, zarówno CR jak i Ronaldo z Brazylii.
6
@sergio5 czytałam, że Pedri jak był młodszy trenował po prostu biegi stąd jego niesamowita wydolność. Ile w tym prawdy to nie wiem. :D
5
@draxidox lubię jeśli to jest synek przyjaciółki i spędzam z Nim cały dzień, a potem jadę do siebie i śpię 8 h w swoim łóżku. :D jednakże lubię dzieci i jeśli byłabym w ciąży na pewno nie byłaby to tragedia dla mnie, instynkt macierzyński przelewam na psa. XD
2
@smiatuniu kobiety? Chyba idiotki, której wydaje się, że jest księżniczką. XD
0
@AntekGriezmann ból gardła da się przeżyć, ale najgorszy jest ból jak masz ropną anginę i śliny nie idzie połknąć, a do tego trzeba łykać wielkie tabletki... Dramat.
0
@Ghotti ja robiłam z chusteczek takie kulki i wciskałam do nosa. XD polecam.
9
@AntekGriezmann katar, a w zasadzie woda która leci z nosa, oczu i trzeba robić zatyczki do dziurek.
0
@Marik1234 przecież to był żart.
@Encore no ba.
@Derean CR nie w moim typie :D
9
Ceerek nie może przeżyć, że teraz nikt o Nim nie mówi tylko o Messim i wypuszcza ploty by ludzie sobie o Nim przypomnieli ^^
2
@JimMorrisonFCB no satysfakcja nie do opisania, jak mi chłopak mówi, że uratowałam mu życie. :D niby tylko portfel, ale wiem jak się czułam jak kiedyś zgubiłam swój i nikt mi go nie oddał.
1
@NaFazieHitman no to mogłoby już wrócić.
@Ghotti XD przecież Ty jesteś jak wrzód na tyłku ^^
9
Zgadzacie się z powiedzeniem, że dobro wraca? Bo w sumie ratuje ciągle jeże przed rozjechaniem (już 3 w tym sezonie), dziś oddałam portfel chłopaczkowi 17 lat a w środku 500 zł ponad. Zastanawiam się, kiedy to dobro do mnie wróci, bo ciągle dostaje po dupie ostatnio. :(
1
@Ojciec5tkidzieci dasz radę bez problemu. Tylko nie trzymaj roweru w słońcu, bo ja kiedyś tak dętki sobie załatwiłam. Bez obaw.
2
@Katalonbar strzał życia z wolnego.
1
Martin zasługuje naprawdę na szansę w tym sezonie.
0
Dobra, już jest po meczu jak on wchodzi...
2
3:2... Ja pieprzę, tak grać i taki wynik.
1
@Breakdrowser jeszcze Ronaldo też 0
0
Ale naprawdę gramy zaskakująco i nie ma tych schematów. :D
2
Ej śmieszki, ale Nazario serio top dziś xD
2
Chcieliśmy nowego lidera? Mamy lidera
1
@Ghotti xDDDDDD
8
Bramki w La Liga:
Nazario 1
Messi 0
Potwór.
2
Nazarioooooooooo
7
@amanter a co mamy płakać? Dość kibice Barcy dostają ostatnio po dupie, daj się ludziom cieszyć...