clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fenyx po prostu lubię wyzwania jeśli chodzi o gierki ^^
0
@4drian0 no ja jestem w ostatnim biomie i ta grawitacja w wodzie całkowicie mi rozwala wszystko xD
@TwardyPień Bloodborne to też moja ukochana gra. Zresztą Sekiro też. ^^
0
@Nazio87 qleda 65 cali. Tzn w styczniu będzie miał dwa lata, ale @Ghotti teleskopowego nawet by nie dostał.
0
@Ghotti tv akurat mam nowe xD to Ci nie dam.
0
@4drian0 nie mogę dojść do ostatniego bossa. Sorry ale taki DSIII to przy Returnalu zabawa w piaskownicy :(
1
Returnal mnie wpędzi do grobu, przysięgam... :|
0
@Nazio87 a byłeś po prostu wybrać kolejny sojusz do zrobienia? Musisz iść namiotu i wybrać kolejny obszar, tak myślę.
0
@Nazio87 Poznań xd
1
@Nazio87 pyrki z piekarnika, sos kurkowy z filetem z kurczaka.
2
@Ghotti XDDDDD cham
2
@koksik2700 nie pisz tak, bo zaraz uruchomi się @Ghotti ...
3
@Roobo głowę psa widzę
2
@doc to samo GTA V.
1
@Commando ale jest piękną kobietą. Miałam okazję ją zobaczyć na żywo. Myślałam, że ja jestem wysoka ale ona to już w ogóle. XD
2
@daniel32778 Skowrońska najładniejsza.
1
@Ghotti szukam, dlatego nie pisze do Ciebie ^^
@Ojciec5tkidzieci nie chciałam by mój post miał charakter wyśmiewczy, po prostu od początku jak zaczęłam kojarzyć Twój nick zastanawiałam się czy faktycznie masz piątkę pociech. :)
10
@Ojciec5tkidzieci sorry, ale zawsze mnie to ciekawiło. Serio masz 5 dzieci? XD
2
@agaFCB jak jest fajną dziewczyną to na takie coś nie poleci, a takie akcje są mega słabe.
0
@marcin62 dobra, to ogram po prostu 6 czy 7 raz Wiedźmina ¯\_(ツ)_/¯
1
@jareksk100 ja mam dużo wolnego czasu ^^
3
@BordeR dzięki tej serii zdjęć i Twojej relacji, wiem już jaki będzie mój następny pies. Border collie albo Samoyed. Zakochana jestem :D
0
@marcin62 może w końcu ogram xD moja największa gra z ,,kupki wstydu"
0
@Ghotti masz jak w banku :D
0
@Ghotti ale będę sobie zbijać piątki z piłkarzami. ^^
3
@escarabajo nazwa dik dik jest trochę niepokojąca...
0
@Ghotti wszystko da się zrobić :D
32
Pingwiny zakochują się tylko raz i pozostają wierne aż do "grobowej deski".
Te niezwykle uczuciowe zwierzaki, mają tylko jednego partnera przez całe życie. Na załączonych zdjęciach widzimy jasną szarą samicę i ciemnego samca, które straciły swoich partnerów.
Uczeni obserwujący życie tych zwierząt, zauważyli że pingwiny co wieczór przychodził w to samo miejsce, spędzały razem czas i dodawały sobie otuchy po stracie partnerów. Po utracie sympatii zostają same, powtórnie nie łączą się w pary.
Spacery, tych niezwykłych zwierząt uchwycił fotograf, który otrzymał nagrodę Magazynu Oceanographic.
https://zapodaj.net/cfaf81a2c5f3a.jpg.html
https://zapodaj.net/d20b6106ca77c.jpg.html
https://zapodaj.net/3bd0dbe5ad909.jpg.html
Źródło: OTOZ Animals FB
;(( Piękne
0
@tbas wątpisz w moje kompetencje Tebas? :D
18
,,Joan Laporta: W ciągu 10 lat zobaczymy kobietę na stanowisku prezydenta Barcelony"
Och, Joan. Nie musiałeś. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Ratamahatta prawicowe wykorzystują to, lewicowe pokazują same kobiety i dzieci... Najlepiej myśleć samodzielnie i stać po środku. :D