0

@Ghotti jakby ban był moim największym zmartwieniem to byłoby dobrze :D

3

Kocham koncerty powiem Wam. W moim życiu w ostatnim tygodniu nie dzieje się najlepiej (już nawet pomijając Leo) ale pójdzie człowiek na koncert, trochę poskacze, usłyszy dobre słowo ze sceny i jakoś tak chce się żyć.
https://zapodaj.net/f8294230631a4.jpg.html
:)

2

@Commando uciekli ze strony, zostali prawdziwi cules. Czyli jakieś 3 osoby na krzyż ^^

1

@macio_944 Widzę tego mema z butelką colki od razu xD

1

@macio_944 alkoholizują się na tej La Bambie tylko, menele jedne

2

@deyna2018 nic nie pobije Wiedźmina 3. A na PS5 nie ma jeszcze aktualizacji więc wygląda średnio.

1

@koksik2700 hahahahah. :D poprawiłeś mi humor, dzięki!

2

@MesQueUnClub96 ech, czasy gdy oglądało się streamy ponad 10 lat temu w jakości 480p, które zacinały się akurat na bramkach...

0

@Encore nie wiem, podczas ostatniego roku mam wrażenie, że mam więcej banów niż postów xD

2

@TheNekro94 gratki, mi stuknęło 3000 ale akurat święto miałam podczas bana

0

@Criss18Barca kupiona specjalnie z Leo. :)

1

@Zoker R-gol, polecam jak coś.

0

@Objectivo zakupiona kilka minut po oświadczeniu Barcy, że Messi odchodzi. Teraz chyba nawet już się nie da kupić prawie nigdzie.

9

9

@domin1515 za niewinność a za co?

2

@NaFazieHitman nie przeprowadziłam żadnej rewolucji.

19

Witam po tygodniowym banie.

2

@david89 łatwiej napisać kiedy nie padła.

2

@patry295 rzut oszczepem pań o 13:50.

0

Najgorszy scenariusz dla Nas to odejście Messiego do PSG i transfer Mbappe do Realu. Niesamowicie się osłabimy jednocześnie przyczyniając się poniekąd do potężnego wzmocnienia największego rywala. No ale Barca wzmacnianie rywali ligowych ma we krwi...

2

@marcin000019 @AntekGriezmann wstydu nie masz.

0

@kuz nic mi nie mów... Czuję się strasznie.

9

Czyli to nie sen... Dużo siły sobie i Wam życzę. :(

0

@Bykunn w sensie przeglądanie zdjęć w mediach społecznościowych, czytanie co tam u nich słychać, co nowego dodali. Serio, nigdy?

5

Tak sobie myślę, bo spać nie mogę... Kibicuje drużynie w której nie ma ani jednego piłkarza, którego naprawdę uwielbiam i można powiedzieć, że śledzę go poza boiskiem. Iniesta, Xavi, Puyol, Suarez, Dani Alves, teraz Leo... Niektórych naszych piłkarzy po prostu lubię, większość jest mi obojętna a kilku nie znoszę. Co za patowa sytuacja...

85

@LuisSalvano już raz dałeś. Luis, daj spokój.

43

Zbieram się powoli do spania, chociaż mam wrażenie, że i tak nie zasnę. Myśli mi się tak kotłują w głowie... Niemniej, życzę sobie i Wam by jutro rano obudzić się i żeby wszystko obróciło się o 180 stopni. Śpijcie dobrze. :(

11

Ja to czuję się zwyczajnie oszukana. Laporta oszukał wszystkich. Mógł powiedzieć, że sprawy z Leo są bardzo skomplikowane. Człowiek jakoś by się przygotował, a tak w zaparte do samego końca a potem gong w łeb z zaskoczenia...

6

Jakby Messi wiedział jak La Bamba trzymała kciuki na Copa America za Niego, to by nigdzie nie poszedł.

3

Zadzwoniłam aż do mamy, jej westchnienie do telefonu złamało mi serce. :( Fanka od 2011 roku, wszystkie mecze ogląda, masakra...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?