clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti jakby ban był moim największym zmartwieniem to byłoby dobrze :D
3
Kocham koncerty powiem Wam. W moim życiu w ostatnim tygodniu nie dzieje się najlepiej (już nawet pomijając Leo) ale pójdzie człowiek na koncert, trochę poskacze, usłyszy dobre słowo ze sceny i jakoś tak chce się żyć.
https://zapodaj.net/f8294230631a4.jpg.html
:)
2
@Commando uciekli ze strony, zostali prawdziwi cules. Czyli jakieś 3 osoby na krzyż ^^
1
@macio_944 Widzę tego mema z butelką colki od razu xD
1
@macio_944 alkoholizują się na tej La Bambie tylko, menele jedne
2
@deyna2018 nic nie pobije Wiedźmina 3. A na PS5 nie ma jeszcze aktualizacji więc wygląda średnio.
1
@koksik2700 hahahahah. :D poprawiłeś mi humor, dzięki!
2
@MesQueUnClub96 ech, czasy gdy oglądało się streamy ponad 10 lat temu w jakości 480p, które zacinały się akurat na bramkach...
0
@Encore nie wiem, podczas ostatniego roku mam wrażenie, że mam więcej banów niż postów xD
2
@TheNekro94 gratki, mi stuknęło 3000 ale akurat święto miałam podczas bana
0
@Criss18Barca kupiona specjalnie z Leo. :)
1
@Zoker R-gol, polecam jak coś.
0
@Objectivo zakupiona kilka minut po oświadczeniu Barcy, że Messi odchodzi. Teraz chyba nawet już się nie da kupić prawie nigdzie.
9
Przed chwilą przyszła.
https://zapodaj.net/108b5fbd01f75.jpg.html
https://zapodaj.net/554261374aa21.jpg.html
;(
9
@domin1515 za niewinność a za co?
2
@NaFazieHitman nie przeprowadziłam żadnej rewolucji.
19
Witam po tygodniowym banie.
2
@david89 łatwiej napisać kiedy nie padła.
2
@patry295 rzut oszczepem pań o 13:50.
0
Najgorszy scenariusz dla Nas to odejście Messiego do PSG i transfer Mbappe do Realu. Niesamowicie się osłabimy jednocześnie przyczyniając się poniekąd do potężnego wzmocnienia największego rywala. No ale Barca wzmacnianie rywali ligowych ma we krwi...
2
@marcin000019 @AntekGriezmann wstydu nie masz.
0
@kuz nic mi nie mów... Czuję się strasznie.
9
Czyli to nie sen... Dużo siły sobie i Wam życzę. :(
0
@Bykunn w sensie przeglądanie zdjęć w mediach społecznościowych, czytanie co tam u nich słychać, co nowego dodali. Serio, nigdy?
5
Tak sobie myślę, bo spać nie mogę... Kibicuje drużynie w której nie ma ani jednego piłkarza, którego naprawdę uwielbiam i można powiedzieć, że śledzę go poza boiskiem. Iniesta, Xavi, Puyol, Suarez, Dani Alves, teraz Leo... Niektórych naszych piłkarzy po prostu lubię, większość jest mi obojętna a kilku nie znoszę. Co za patowa sytuacja...
85
@LuisSalvano już raz dałeś. Luis, daj spokój.
43
Zbieram się powoli do spania, chociaż mam wrażenie, że i tak nie zasnę. Myśli mi się tak kotłują w głowie... Niemniej, życzę sobie i Wam by jutro rano obudzić się i żeby wszystko obróciło się o 180 stopni. Śpijcie dobrze. :(
11
Ja to czuję się zwyczajnie oszukana. Laporta oszukał wszystkich. Mógł powiedzieć, że sprawy z Leo są bardzo skomplikowane. Człowiek jakoś by się przygotował, a tak w zaparte do samego końca a potem gong w łeb z zaskoczenia...
6
Jakby Messi wiedział jak La Bamba trzymała kciuki na Copa America za Niego, to by nigdzie nie poszedł.
3
Zadzwoniłam aż do mamy, jej westchnienie do telefonu złamało mi serce. :( Fanka od 2011 roku, wszystkie mecze ogląda, masakra...