clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle no pewnie tak. XD może masz rację :D
1
@Ojciec5tkidzieci no nie jesteśmy razem. Mi się nigdzie nie śpieszy, jemu też nie. Chociaż teraz pewnie będzie OJOOO na dniach :D
1
@Colon tak xD
@ranger3120 no jego tata bardzo chciał mnie poznać, na kawkę mieliśmy wpaść, niezobowiązująco niby a wyszło jak wyszło. XD teraz spotkanie z moimi rodzicami.
@Encore nie, ale mówiłam, że jestem fanką FC Barcelony. :D
5
@ranger3120 a bardzo miło. :D poszliśmy nawet na spacer z psem wszyscy razem, cały czas gadaliśmy więc nie było niezręcznej ciszy, zapraszali mnie znowu na wizytę. Ogólnie pozytywne odczucia. ^^ zostałam nazwana ,,synową" a nawet oficjalnie nie jesteśmy razem także wesoło.
5
@marcin000019 Ty z tą polityką jesteś tak odklejony, że zastanawiam się czy naprawdę tak myślisz czy po prostu tak dobrze trollujesz od dawna.
0
@Ghotti :D grilla nie było ale też było fajnie
12
Jadę do być może przyszłych teściów na zapoznanie. Trzymajcie kciuki, bo nienawidzę takich sytuacji. XD
21
@Persyfl normalni ludzie się tak nie zachowują. Naćpana/pijana jeden pies.
2
@Ghotti jakaś patologia biła się na ulicy, chcieli wtargnąć do autobusu, kierowca ruszył i przejechał najmniej winną, bo laskę która rozdzielała towarzystwo.
7
@Ghotti łazienka jest zamknięta
15
@Rust_Cohle no wiadomo. Ogólnie też jakoś negatywy wydźwięk ma to, że matka dwójki dzieci, która ma 19-lat, szarpie się z jakąś patologią na środku ulicy. Po co ona tam stała skoro on trąbił? Dziwne to wszystko...
@koksik2700 to swoją drogą
57
Jestem ciekawa jakie byłyby komentarze gdyby ta naćpana patologia wtargnęła do autobusu i komuś coś zrobiła. Np dźgnęliby kierowcę nożem. Wtedy wszyscy by pisali ,,dlaczego nie odjechał?". Ogólnie na tę tragedię złożyło się dużo idiotycznych decyzji, za dużo alkoholu i agresji. Szkoda dziewczyny. Kierowcy w sumie też, bo jedną głupią decyzją w emocjach zniszczył sobie i innym życie.
2
@Rust_Cohle Ja tak mam. Chleb z masłem dodaje tym potrawom takiego jakiegoś magicznego smaku. Jeszcze sałatkę jarzynową też jem z chlebem i z masłem :D
0
@Kapitan hawk nigdy nie mieli do Nas podjazdu ^^
0
@BarceloDomo oglądałam w kinie i efekt tej muzyki był piorunujący. Wyszłam z kina jakby ktoś mi w głowę konkretnie przyłożył. W domu na pewno film tak by mi się nie podobał. :D
0
@Oskaer1 nie używam pasożytów w ogóle, uniki robię i czasami gram na pałę, po prostu biegając po lokacjach. :D bawię się przy tym wyśmienicie.
0
@Encore nieee :P
1
Drugi Boss w Returnal pokonany. XD ale mi napsuł krwi skubany. 12h, dwóch bossów padło ^^
1
Zastanawiałam się jaki fryz będzie miała Fraser-Pryce. Nie zawiodła. XD
0
Jamajki poszły jak dzik w żołędzie.
13
Patrząc na nasze dziewczyny, nie powiem, że po cichu liczę na medal w sztafecie kobiet 4x400 metrów. ^^
1
No i teraz powinni Nam policzyć 7x złoto. I gdzie są hejterzy? :D XD
3
Oglądam w robocie z przypadkowymi ludźmi i się cieszymy jak przyjaciele :D brawoooooooo
1
Jeeeeereeeeeeeeest
1
Trzymamy kciuki!
0
Jak Amerykanie wygrają to będzie niezły wałek.
0
@Lola120 jestem wielką fanką Justyny Święty po prostu uważam, że zwycięskiej sztafety się nie zmienia. Niemniej super, że Święty czuje się na siłach i może zdobędzie coś więcej :D
0
@Lola120 Justyna Święty po kontuzji to chyba nie jest dobry pomysł. Zwycięzców się nie zmienia :|
2
@tomek8756 na Jarocinie też ludzie skandowali to hasło, też mi nowość.
3
Pedri schodzi. :D