4

Kolarstwo to piękny sport, w ogóle jazda na rowerze. :D na szosowym nigdy nie jeździłam ale nawet MTB daje rade na długie dystanse. Najdalej ostatnio przejechałam ok 70 km na raz, czyli około 1/2 tego co panie tutaj, o wiele wolniej a i tak nie mogłam wstać z wyrka na następny dzień. XD jakoś mam sentyment zawsze do sportów rowerowych.

1

Nie wiem jak Was, ale mnie zawsze najbardziej cieszą takie niespodziewane medale. :D

0

@zadafcb no i Kwiatkowski/Majka też byli liczeni do medalu. :D chociaż jednego.

0

@zadafcb mistrzowie świata w kajakarstwie 4x właśnie odpadli i nie zakwalifikowali się do finału. Też miał być medal.

9

https://zapodaj.net/af641532ea34c.jpg.html

Sancho to niezły ananasik. Niestety coraz więcej takich w footballu.

2

@LeoMessiah 27 ;((((

1

Memphisowi nikt jeszcze nie powiedział, że ma klepać, nie strzelać z dystansu i nie wchodzić w drybling. Niedługo złapie nasz styl xD

0

@Jackazz polej sokiem z cytryny. Twój nick zobowiązuje? :D

16

Memphis więcej magii w pięć minut niż cały nasz atak w poprzednim sezonie (nie licząc Leo)

2

Olek nie kończy, no jakos mnie to nie dziwi...

0

Teraz panowie!!!!!

0

Giza się zesrał metr przed kiblem.

3

Ten Irańczyk z siwą brodą to ale diaboł.

0

@DaPidejpi Kurkowi i Leonowi. :D

0

@Image akurat dzięki Leonowi to jest ten tie-break.

0

@Dertinho a co mówi?

3

Mam trochę wrażenie, że niektórzy (nie mówię że tutaj) którzy na co dzień nie oglądają reprezentacji tylko od wielkiego święta, będą zaraz marudzić, że męczymy się z jakimś tam Iranem. :D Iran to jedna z lepszych reprezentacji na świecie, ciężki mecz Nam się trafił na początku IO.

0

@kaamil1910 mocny.

0

@tadzik447 a ZAgumny lepszy niż ZAtorski. :D

4

Kubiak nawet jak ma słaby mecz, to wytwarza taką atmosferę (a z Iranem to już w ogóle), że panowie są jacyś bardziej agresywni i nakręceni. Brakuje im cojones dzisiaj.

0

Te czasy jak wchodził Gruszka i nie było co zbierać. Gruszka > Śliwka xD

0

Teraz zagrywa Wilfredo, nie zepsujmy :(

3

Realizator naj***ny to do domu.

0

@tadzik447 mogę ale nie chcę się w to wkręcać po prostu i sobie postanowiłam, że nie mogę :D

0

@Rust_Cohle ja nie mogę stawiać ale mój sobie zagrał za dyszkę. :D

2

A jak pisałam, że na Iran kurs był ponad 10.0 to niektórzy mi tu pisali, że będzie gładkie 3:0 dla Polaków. :D

2

Żeby podwójni mistrzowie świata nie mieli rozgrywającego na poziomie. XD

1

Leon zaczyna show :D

0

@tadzik447 no nie wiem. :D ogólnie nie podobają mi się czarni mężczyźni ale Wilfredo jest słodki.

7

Wilfredo jest uroczy :D podoba mi się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?