clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kolarstwo to piękny sport, w ogóle jazda na rowerze. :D na szosowym nigdy nie jeździłam ale nawet MTB daje rade na długie dystanse. Najdalej ostatnio przejechałam ok 70 km na raz, czyli około 1/2 tego co panie tutaj, o wiele wolniej a i tak nie mogłam wstać z wyrka na następny dzień. XD jakoś mam sentyment zawsze do sportów rowerowych.
1
Nie wiem jak Was, ale mnie zawsze najbardziej cieszą takie niespodziewane medale. :D
0
@zadafcb no i Kwiatkowski/Majka też byli liczeni do medalu. :D chociaż jednego.
0
@zadafcb mistrzowie świata w kajakarstwie 4x właśnie odpadli i nie zakwalifikowali się do finału. Też miał być medal.
9
https://zapodaj.net/af641532ea34c.jpg.html
Sancho to niezły ananasik. Niestety coraz więcej takich w footballu.
2
@LeoMessiah 27 ;((((
1
Memphisowi nikt jeszcze nie powiedział, że ma klepać, nie strzelać z dystansu i nie wchodzić w drybling. Niedługo złapie nasz styl xD
0
@Jackazz polej sokiem z cytryny. Twój nick zobowiązuje? :D
16
Memphis więcej magii w pięć minut niż cały nasz atak w poprzednim sezonie (nie licząc Leo)
2
Olek nie kończy, no jakos mnie to nie dziwi...
0
Teraz panowie!!!!!
0
Giza się zesrał metr przed kiblem.
3
Ten Irańczyk z siwą brodą to ale diaboł.
0
@DaPidejpi Kurkowi i Leonowi. :D
0
@Image akurat dzięki Leonowi to jest ten tie-break.
0
@Dertinho a co mówi?
3
Mam trochę wrażenie, że niektórzy (nie mówię że tutaj) którzy na co dzień nie oglądają reprezentacji tylko od wielkiego święta, będą zaraz marudzić, że męczymy się z jakimś tam Iranem. :D Iran to jedna z lepszych reprezentacji na świecie, ciężki mecz Nam się trafił na początku IO.
0
@kaamil1910 mocny.
0
@tadzik447 a ZAgumny lepszy niż ZAtorski. :D
4
Kubiak nawet jak ma słaby mecz, to wytwarza taką atmosferę (a z Iranem to już w ogóle), że panowie są jacyś bardziej agresywni i nakręceni. Brakuje im cojones dzisiaj.
0
Te czasy jak wchodził Gruszka i nie było co zbierać. Gruszka > Śliwka xD
0
Teraz zagrywa Wilfredo, nie zepsujmy :(
3
Realizator naj***ny to do domu.
0
@tadzik447 mogę ale nie chcę się w to wkręcać po prostu i sobie postanowiłam, że nie mogę :D
0
@Rust_Cohle ja nie mogę stawiać ale mój sobie zagrał za dyszkę. :D
2
A jak pisałam, że na Iran kurs był ponad 10.0 to niektórzy mi tu pisali, że będzie gładkie 3:0 dla Polaków. :D
2
Żeby podwójni mistrzowie świata nie mieli rozgrywającego na poziomie. XD
1
Leon zaczyna show :D
0
@tadzik447 no nie wiem. :D ogólnie nie podobają mi się czarni mężczyźni ale Wilfredo jest słodki.
7
Wilfredo jest uroczy :D podoba mi się