1

@koziar no na końcu xd i może dlatego najmniej mi się podobało.

1

@koziar mi DSIII poszło zdecydowanie najbardziej gładko z wszystkich soulsów, mimo że grałam w dziwnej kolejności BB - Sekiro - Soulsy. Niemniej, DSIII podobało mi się najmniej i dlatego nie mam platyny w tej grze, bo zwyczajnie aż tak mnie nie porwała :D ale muszę wrócić do Niej na PS5, ale to jak dokupie drugiego pada.

1

@koziar nie, po prostu mam opanowany do perfekcji timing, wszystkie ciosy bossów i na każdego mam sposób. :D z Isshinem Świętego Miecza za 1 podejściem walczyłam prawie 2 tygodnie, po nocach mi się śnił. W Sekiro pierwsze podejście jest trudne, potem bossowie nie są o wiele silniejsi tak jak np w BB czy Soulsach.

1

@koziar za 4 przejściem jak wbijałam platynę w Sekiro to nie zginęłam ani razu. :D

4

@MesQueUnClub_87 czyli to prawda co mówią, nie alkohol szkodzi a popitka/zagrycha xD

1

@koziar legendarny, w Ultimate nie daje rady bo nawet piłkarze o umiejętnościach 70 potrafią wymiatać. Parę razy wygrałam drużyną 85+ z ok 70 umiejętności właśnie na Ultimate ale szkoda nerwów. xD

3

Komentarz usunięty

17

@l0Messini statystyki są zakłamane, wszystko to kłamstwo i manipulacje, tylko nie Twoje teorie :DDDD

1

@Coutinho007 wszystkie piosenki były. :) Najbardziej się wzruszyłam na ,,Mimo wszystko" i właśnie ,,Moja i Twoja Nadzieja".

2

@bartekvisca rozeszli się 3,5 roku temu by od siebie odpocząć i zagrali ten jeden jedyny koncert na Jarocinie właśnie.

10

Byłam wczoraj na Jarocinie. Chyba najpiękniejszy koncert HEY na jakim byłam, a było ich już 7. Cudowna Kasia Nosowska, ,,Moja i Twoja Nadzieja", gdzie nie śpiewa tego zazwyczaj na koncertach, łzy Kasi, łzy tysięcy ludzi. Czuję się fantastycznie, nie sadziłam, że przeżyje coś takiego w najbliższym czasie przez tego pieprzonego wirusa. But prawie utopiony w błocie, cała mokra aż do majtek, bo była ogromna ulewa na koniec, ktoś mnie podeptał, ktoś przytulał bo mam plecak z Wiedźminem. Nie zapomnę tego do końca życia. Ktoś z Was może był? :D
https://ibb.co/ryyD5BQ

0

@Rust_Cohle byłam kiedyś na koncercie Zenka Martyniuka z własnej woli. :D płatnym! Przebij to :D

5

@Mixtape chyba Ty.

0

@Janas11224 ciekawe skąd na to pinionżki masz hęęę? ^^

2

@marcin62 siedziało się na pufie podwędzonej z salonu... A jak plecy się męczyły, to na ziemi a pufa robiła za oparcie. XD

1

@patry295 jak już bym musiała... To ten po prawej xd

2

Czemu mój komentarz z dowcipem został usunięty? Nie był wulgarny, nikogo nie obrażał ani nic. :|

0

@PatrykBarca no ja się nie odżywiam mega zdrowo ale te soki jak dla mnie po prostu są niesmaczne.

6

@mrboom te soki to największy syf xD

0

@adambądkowski93 Parma i Crespo, ach, to były czasy :(

0

@koziar idę w pogo :D

1

@MSN30 jadę z chłopem który aspiruje na mojego mężczyznę więc na innych nawet nie spojrzę ^^

0

@koziar taki rockowy festiwal. W tym roku Hey, Armia, Luxtorpeda, no od groma tych zespołów tam jest xD idę na małą scenę na zespół MASTURBATOR.

2

Już jutro ruszam na Jarocin. Z ciekawości, będzie jakiś La Ramblowicz jutro na festiwalu? ^^

0

@macio_944 podobno w czerwcu był najchętniej kupowaną grą przez PS Store. :D

1

@DonMatteo901 mam kolegę gejuska i bardziej obrażającej się o wszystko osoby nie znam. Ogólnie jest bardzo wrażliwy i wszystkim bardzo się przejmuje. Myślę, że niektóre związki homo to więcej fochów niż przeciętna kobieta rzuci w ciągu swojego całego życia. :D

20

@BarcaInfo może napisze dissa na Dembele i innych ,,asów" i się wyniosą.

2

@koziar mój PC ma problem by ruszyć Gothica, tylko konsola. XD

1

@koziar Skyrim xD

1

@koziar nie zamieniłabym katolicyzmu na żadną inną wiarę, mimo iż jestem osobą niewierzącą od wielu lat. Zrobiłabym tylko porządek w KK, ale taki gruntowny żeby poleciały głowy nie tylko prostych proboszczów ale przede wszystkim ,,góry". Kościół Katolicki nie jest zły, ale mam wrażenie, że podąża w bardzo złą stronę. Trzeba zrobić porządek z ludźmi którzy go tworzą. Możliwe? Wątpię. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?