clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Abominacja chodzi raczej o to, że po urodzeniu dziecka każdą robi sesję zdjęciową na Instagrama jak to pięknie wygląda po 3 dniach. Mnóstwo filtrów, przeróbek a potem zwykła kobieta wraca z porodówki i zderza się ze ścianą bo ona tak nie wygląda, nie może schudnąć i ogólnie czuje się paskudnie.
5
Pani w TV: ,,ja nie wiem skąd te kobiety na Instagramie się biorą, ja przez 10 lat praktyki (czyt. praca jako położna) nie widzę takich kobiet). Idealne podsumowanie wykreowanych stworów przez Instagrama :D
7
Czekam dziś na filmiki z rozpaczą Angoli jak nigdy. :D
7
Nie chciałabym być właścicielem sklepu w Londynie. :D
4
@DonMatteo901 kowal się nie pie***li w tańcu
1
@tusieQ wygrałeś
23
Większości reprezentacji chciałoby być na miejscu Anglii, a Ci medale zdejmują. No tak są utytułowani w ostatnich latach, że srebrny medal to jak splunąć. Tfu na angielskie mordy
7
I to zdejmowanie medali. Podsumowanie tej paskudnej reprezentacji.
6
Londyn dziś zapłonie. Chuligani zwęszą okazję by powybijać szyby w sklepach i kraść, do tego wściekli kibice. Cieszę się, że mieszkam w Poznaniu który nigdy nic nie osiągnie w piłce xD
3
Tak się wydarłam jak Włosi wygrali, jakby to Polska grała. XD
3
Wembley spłonieeeeeeee
0
Forza Italia lalalalalalalalalalalallaaaaaaaa
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2
Tak tak tak takt akaaaaaaaaaaaaqa
1
Hahahahahahahahahahahahaha
1
Nerwowo się oblizywał i proszę bardzo.
2
@4drian0 kurła no wiem, ale to wszystko przez te Danię. Stałam się po tym meczu diablicą jakąś.
5
Ryj Sterlinga a'la Mbappe i spanko.
2
@Hosh tu na trybunach siedzi.
28
Papież za Włochami. Mają to xDDD
2
@IronSanHybrid Forza Italia
1
@IronSanHybrid hahahahahah :D rozbraja mnie to
@Transu96 a to nicpoń :D
25
Zastanawiam się czy więcej razy Sterling dziś nurkował czy @IronSanHybrid napisał Forza Italia. XD
3
@MILOSZ_F22 to nie chce znać powodów dla których w tym meczu kibicujesz Anglii. XD
2
Włoch więcej szczęścia niż rozumu w tej sytuacji. XD
1
Mógł nawet czerwo dać...
0
@PizzerMan nie wiem ale Sterling to taka rodzynek w serniku.
0
@masq nie wiem ale mam nadzieję, że go zobaczę w finale LM 21/22. :D
11
Ale podoba mi się ten sędzia. Naprawdę panuje nad tym co dzieje się na boisku. Szacun
1
Chiellini to jest dzik.