13

@Abominacja chodzi raczej o to, że po urodzeniu dziecka każdą robi sesję zdjęciową na Instagrama jak to pięknie wygląda po 3 dniach. Mnóstwo filtrów, przeróbek a potem zwykła kobieta wraca z porodówki i zderza się ze ścianą bo ona tak nie wygląda, nie może schudnąć i ogólnie czuje się paskudnie.

5

Pani w TV: ,,ja nie wiem skąd te kobiety na Instagramie się biorą, ja przez 10 lat praktyki (czyt. praca jako położna) nie widzę takich kobiet). Idealne podsumowanie wykreowanych stworów przez Instagrama :D

7

Czekam dziś na filmiki z rozpaczą Angoli jak nigdy. :D

7

Nie chciałabym być właścicielem sklepu w Londynie. :D

4

@DonMatteo901 kowal się nie pie***li w tańcu

1

@tusieQ wygrałeś

23

Większości reprezentacji chciałoby być na miejscu Anglii, a Ci medale zdejmują. No tak są utytułowani w ostatnich latach, że srebrny medal to jak splunąć. Tfu na angielskie mordy

7

I to zdejmowanie medali. Podsumowanie tej paskudnej reprezentacji.

6

Londyn dziś zapłonie. Chuligani zwęszą okazję by powybijać szyby w sklepach i kraść, do tego wściekli kibice. Cieszę się, że mieszkam w Poznaniu który nigdy nic nie osiągnie w piłce xD

3

Tak się wydarłam jak Włosi wygrali, jakby to Polska grała. XD

3

Wembley spłonieeeeeeee

0

Forza Italia lalalalalalalalalalalallaaaaaaaa

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

2

Tak tak tak takt akaaaaaaaaaaaaqa

1

Hahahahahahahahahahahahaha

1

Nerwowo się oblizywał i proszę bardzo.

2

@4drian0 kurła no wiem, ale to wszystko przez te Danię. Stałam się po tym meczu diablicą jakąś.

5

Ryj Sterlinga a'la Mbappe i spanko.

2

@Hosh tu na trybunach siedzi.

28

Papież za Włochami. Mają to xDDD

2

@IronSanHybrid Forza Italia

1

@IronSanHybrid hahahahahah :D rozbraja mnie to
@Transu96 a to nicpoń :D

25

Zastanawiam się czy więcej razy Sterling dziś nurkował czy @IronSanHybrid napisał Forza Italia. XD

3

@MILOSZ_F22 to nie chce znać powodów dla których w tym meczu kibicujesz Anglii. XD

2

Włoch więcej szczęścia niż rozumu w tej sytuacji. XD

1

Mógł nawet czerwo dać...

0

@PizzerMan nie wiem ale Sterling to taka rodzynek w serniku.

0

@masq nie wiem ale mam nadzieję, że go zobaczę w finale LM 21/22. :D

11

Ale podoba mi się ten sędzia. Naprawdę panuje nad tym co dzieje się na boisku. Szacun

1

Chiellini to jest dzik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?