clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 tak samo było jak Hiszpania to był Real i Barca na pół :D kibicowałam im jak szalona, wydaję mi się to normalne.
4
@geass czemu ten idiota od Nas odszedł, ech...
0
@Dasty ja idealnie na gwizdek się obudziłam. Nie wiem o co chodzi xD
2
Jakby Messi wszedł na La Bambę i zobaczył ile fanów Barcy mu kibicuje, to grałby tu za darmo ^^
1
Powiedzcie mi, bo spałam ale cały czas śnił mi się ten mecz, że były karne, że Argentyna przegrała... Brazylijczycy dużo symulowali? Neymar się wydurniał? Obudziłam się akurat na wręczenie pucharu Leo i reprezentacji. To znak. ^^
7
Leo Messi jest piękny.
141
@Abominacja Moderacja, proszę, uratujcie Nas od Abominacji, już Nam wystarczy bełkotu tego użytkownika.
3
@Lionel_Messi10 40 zł więc nie ma tragedii, teraz anulowałam zamówienie to mi napisali, że super bo w porę - zamówienie nie zostało jeszcze przygotowywane. WTF
0
@Lionel_Messi10 no tylko czytam, że ze zwrotem kasy też mają podobno problem. XD
0
Korzystał ktoś z Was z Glovo? Moje zamówienie zostało złożone prawie 2h temu, a teraz od 40 minut informacja, że szukają kuriera który to dostarczy. Takie jajca to normalka w tej apce? Zastanawiam się czy nie anulować tego zamówienia bo i tak będzie zimne, ale nie wiem jak ze zwrotem kasy. Co za dramat.
0
@BartqRKO Anita ostatnio gorsza dyspozycja. Nie jedzie na pewno jako faworytka do złota ale może namieszać, jak to Anita. :D
2
@Comentateiro porównujesz zupełnie inne dyscypliny sportowe, jak można w tym doszukiwać się analogii? Tak jak napisałam, wygrywa ten kto strzeli ostatnią bramkę, ten kto wykona ostatni rzut w koszykówce czy ten który był lepszy w czasie trwania konkursu? W tym wypadku konkurs - cały mecz, a tutaj konkurs - 6 rzutów. A sztafeta? Wygrywa ten kto ostatni wbiegnie na metę, a nie ten kto ostatni odcinek pokona najszybciej. :)
0
@ShinobiQWE no właśnie nie wiem. Przygotowanie? Rozgrzewka? No bzdura kompletna. To tak jakby w piłce nożnej liczyło się, że wygra ten kto strzeli ostatnią bramkę. Co z tego, że prowadzisz 10:0, w ostatniej minucie strzela przeciwnik i 10:1 daje jemu 3 punkty. XD
0
@Homeopata8989 https://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64989,27311118,dziwne-przepisy-diamentowej-ligi-maria-andrejczyk-rzucila-najdalej.html
1
@Homeopata8989 na serio tak jest. :D w ostatnim konkursie polska zawodniczka rzuciła najdalej ale w ostatnim rzucie krócej niż ktoś inny i zajęła drugie miejsce...
31
Wiecie, że w Diamentowej Lidze w rzucie oszczepem nie wygrywa ten który rzuci najdalej w konkursie, tylko ten kto rzuci najdalej w ostatnim rzucie? XD nawet przy lekkoatletyce zaczynają majstrować. Drugim rzutem pobijesz rekord świata ale nie wygrasz konkursu, bo w ostatnim rzucisz krócej niż ktoś tam. Co za głupota.
0
@FC1899Barca dałabym Suareza do Barcelony.
0
@DonMatteo901 szkoda, że w 1 sezonie tak namieszali i film przez to nie miał kompletnie sensu. Oby drugi sezon był lepszy.
0
@koksik2700 na wbijam.pl jest w dobrej jakości. Mega polecam.
0
Strzelam piękna bramkę finezyjnym strzałem w okno, sędzia anuluje bramkę i dyktuje rzut wolny. :D kocham Fifę bez kitu.
0
@koksik2700 nie oglądałeś Ataku Tytanów? Życia nie masz człowieku :D
1
@koksik2700 jako fanka Wiedźmina i ogólnie anime, jaram się :D
0
@Ghotti było w plusie bodajże, nawet nie zainstalowałam. Nie mój klimat. ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca ta Yennefer wygląda jak sarenka a nie silna kobieta z charakterem. Nie mogę jej przeboleć. XD
0
Na Canal+ Premium 1 odcinek 2 sezonu Kruka. Rewelacyjny serial :D
1
@adambądkowski93 irytującą Wieniawa... Nie obejrzałam do końca. Skończyłam na tym co byli w tym kościele xD
0
@Croocers a ogólnie tatuaże u kobiet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Transu96 xD Ty agencie
1
@AlicjaFCB nie każdy duży sprzęt moim zdaniem jest estetyczny. Ale że tak powiem, rozumiem fetysz. ^^
1
@GeneralXavi Kingdom Come Deliverance zobacz. :)