clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti 4 lata temu chciał uciec z Milanu za hajsem. Nawet kibice mu rzucali banknoty czy tam fejkowe banknoty na boisko.
2
Szwajcaria nie strzela karnych.
Kibice we Francji:
https://ibb.co/PMDNJPS
10
W sumie wszyscy krytykowali Lucho za skład a on się tak prześlizgnął do półfinału. xd
1
@Janiama Belgia 2:2 Włochy
4
Vargas człowieku xD
0
Moreno XDDDD nie wierzę
1
Co za żenada xD
0
No to Szwajcaria w półfinale. Moreno i Olmo jak w ogóle trafią w piłkę to będzie sukces.
4
Morata przy Moreno wygląda jak klasowy napadzior.
0
Moreno to jest taki dziad, że ja nie wiem.
7
Hiszpanie by grali przeciwko 5 Szwajcarom i by nie strzelili...
0
Ale wjechał mu sankami...
0
@halfnolife do regulaminowego czasu gry.
0
Moratę to niech ktoś nauczy trzymać linię spalonego. Przecież on biega jak we mgle :|
0
@marcin000019 https://www.goudastore.pl/produkt/barca_momentos,137
2
@puyol_presidend5 a co to, koncert życzeń? :D
11
Mam! Przyszła dziś do mnie limitowana koszulka FC Barcelona momenty :D
https://ibb.co/p1H6Jmh
Jaram się tym nadrukiem jak głupia, jakościowo trykot super. Warto było czekać 2 miesiące (gdzie już prawie o tej koszulce zapomniałam). XD
0
@Ghotti ja biorę płytę. Ty cebulo, z argentyńskiego bierzesz? XD ^^
2
Dying Light II na PS5 259 zł na premierę, FC6 230 zł na PS5 na premierę. Czyli jednak cena +/- 350 zł gier dotyczy exów Sony. Miodnie :D
1
@Jon_Snow nie jestem panem ale ,,Wieża Jaskółki" bardzo mi się podobała. No i wszystkie fragmenty z Yennefer. ^^
0
@SaulGoodman serio, właśnie oglądam na HBO i tak sobie sprawdziłam, bo Daniel widać dużo młodszy. W sumie nie pomyślałam, że przecież byłam na tym w kinie... Z rodzicami w wieku 12 lat. XD
8
Właśnie zdałam sobie sprawę że Casino Royale, czyli pierwszy Bond z Danielem Craigiem ma już 15 lat. :o
0
Idzie ktoś z Was na Rammstein w przyszłym roku? Koncert miał być w 17 lipca w tym roku ale przełożyli i zastanawiam się czy będzie możliwość kupienia jeszcze biletów ;(
53
Dziś jest dobry dzień na to, by przypomnieć że w sezonie 20/21 Real Madryt nie zdobył żadnego trofeum.
1
@Songo91 jak wypijesz raz na miesiąc nic Ci nie będzie ale jak codziennie będziesz pił monsterki to tak średnio :D
4
@puyol_presidend5 miałam kiedyś jedną koleżankę ze studiów co ciągle była na diecie. Zawsze z Nią był problem. Na szczęście już nie jest moją koleżanką. XD
9
@Lola120 koleżanki na diecie... Największa zmora imprez i spotkań.
18
@donleo12 Ty od rana tak czujesz. Wszyscy już to wiemy, nie musisz pisać co godzinę. XD
1
@LeoMessi1994 uwielbiam. Czekam na koncert. Lubię jeszcze Kaine Lust i Sonne
0
@pele1282 sorki przez przypadek. :(