0

@Ghotti 4 lata temu chciał uciec z Milanu za hajsem. Nawet kibice mu rzucali banknoty czy tam fejkowe banknoty na boisko.

2

Szwajcaria nie strzela karnych.
Kibice we Francji:
https://ibb.co/PMDNJPS

10

W sumie wszyscy krytykowali Lucho za skład a on się tak prześlizgnął do półfinału. xd

1

@Janiama Belgia 2:2 Włochy

4

Vargas człowieku xD

0

Moreno XDDDD nie wierzę

1

Co za żenada xD

0

No to Szwajcaria w półfinale. Moreno i Olmo jak w ogóle trafią w piłkę to będzie sukces.

4

Morata przy Moreno wygląda jak klasowy napadzior.

0

Moreno to jest taki dziad, że ja nie wiem.

7

Hiszpanie by grali przeciwko 5 Szwajcarom i by nie strzelili...

0

Ale wjechał mu sankami...

0

@halfnolife do regulaminowego czasu gry.

0

Moratę to niech ktoś nauczy trzymać linię spalonego. Przecież on biega jak we mgle :|

2

@puyol_presidend5 a co to, koncert życzeń? :D

11

Mam! Przyszła dziś do mnie limitowana koszulka FC Barcelona momenty :D
https://ibb.co/p1H6Jmh
Jaram się tym nadrukiem jak głupia, jakościowo trykot super. Warto było czekać 2 miesiące (gdzie już prawie o tej koszulce zapomniałam). XD

0

@Ghotti ja biorę płytę. Ty cebulo, z argentyńskiego bierzesz? XD ^^

2

Dying Light II na PS5 259 zł na premierę, FC6 230 zł na PS5 na premierę. Czyli jednak cena +/- 350 zł gier dotyczy exów Sony. Miodnie :D

1

@Jon_Snow nie jestem panem ale ,,Wieża Jaskółki" bardzo mi się podobała. No i wszystkie fragmenty z Yennefer. ^^

0

@SaulGoodman serio, właśnie oglądam na HBO i tak sobie sprawdziłam, bo Daniel widać dużo młodszy. W sumie nie pomyślałam, że przecież byłam na tym w kinie... Z rodzicami w wieku 12 lat. XD

8

Właśnie zdałam sobie sprawę że Casino Royale, czyli pierwszy Bond z Danielem Craigiem ma już 15 lat. :o

0

Idzie ktoś z Was na Rammstein w przyszłym roku? Koncert miał być w 17 lipca w tym roku ale przełożyli i zastanawiam się czy będzie możliwość kupienia jeszcze biletów ;(

53

Dziś jest dobry dzień na to, by przypomnieć że w sezonie 20/21 Real Madryt nie zdobył żadnego trofeum.

1

@Songo91 jak wypijesz raz na miesiąc nic Ci nie będzie ale jak codziennie będziesz pił monsterki to tak średnio :D

4

@puyol_presidend5 miałam kiedyś jedną koleżankę ze studiów co ciągle była na diecie. Zawsze z Nią był problem. Na szczęście już nie jest moją koleżanką. XD

9

@Lola120 koleżanki na diecie... Największa zmora imprez i spotkań.

18

@donleo12 Ty od rana tak czujesz. Wszyscy już to wiemy, nie musisz pisać co godzinę. XD

1

@LeoMessi1994 uwielbiam. Czekam na koncert. Lubię jeszcze Kaine Lust i Sonne

0

@pele1282 sorki przez przypadek. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?