clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LionelM95 Norek Tadeusz, to Legii jest Prometeusz. Klasyka :D
0
@MesQueUnClub22 ,,Przepraszam Cię" :D też uwielbiam. Ogólnie jedyny według mnie słabszy odcinek to ,,Płyn na porost włosów" reszta to 10/10.
3
Oglądałam właśnie nowy wywiad z Arturem Barcisiem i Cezarym Żakiem na temat Miodowych Lat. :D to co oni mówią, jak wyglądało nagrywanie odcinków, uczenie się tak szybko całego scenariusza, przerywanie nagrań bo nie mogli wytrzymać ze śmiechu... Cudowny to był serial. Dobrze, że potem powstało Ranczo ale Miodowe Lata dla mnie to majstersztyk. Szczególnie odcinek ,,Trup w szafie", ,,Nowy Hymn" czy ,,Smak Wolności" na samą myśl co tam się wydarzyło mam bekę. :D
2
@ranger3120 co Ci powiem, to Ci powiem ale Ci powiem...
( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
1
@ranger3120 Tobie tylko bara bara w głowie, no tak.
2
@RobiS istnieje, ale nie polecam. Smakuje tragicznie :(
1
@BarcaInfo Grzesiek fakt smakuje tak samo, Prince Polo również i czekoladą Goplana. :D @Coutinho007 tak samo Lays Strong. Tragedia.
0
@MontelQ myślę, że to jednak jakość słodyczy spadła :D
2
Niedawno jadłam Kit Kata tego zwykłego a dziś kupiłam sobie 3bita. Ogólnie nie przepadam za takimi czekoladowymi batonami dlatego jem je rzadko. Macie też wrażenie, że taki 3bit obecnie to niezła kupa? Pamiętam 15 lat temu, był moim ulubionym batonikiem, to samo Kit Kat jak wchodził a teraz to jakiś kompletny syf. :/ Nigdy więcej nie kupię.
1
@RomanHoffer nigdy nie myśl, że jak jedziesz ulicą to masz pierwszeństwo. Nawet jak je masz. Tyle razy ile by mnie auto zgarnęło jakbym nie ustąpiła pierwszeństwa (mimo iż on powinien mi) to moje...
11
@FC1899Barca ze swoich to płaciłeś, że się tak zesrałeś? XD
0
@Lola120 nie, miałam wstąpić do policji ale po studiach i po tym co widziałam mi się odwidzialo. :D
1
@Lola120 Bezpieczeństwo wewnętrzne - specjalizacja policyjna. XD
0
@Ghotti hahahahaha :D no ja miałam pierdyliard poprawek, jeszcze jak mu wysyłałam na maila to nie chciało się dziadowi otworzyć przez program, bo wyskakiwał błąd i musiałam to drukować i jeździć a on mi poprawiał długopisem. :(
3
@Colon XDDD
Ale ja nie kupiłam tego dla NIEGO tylko ja się tym wysmaruje i to będzie ten prezent kurła. Ale szanuje za pomysł, hahaha :D
1
@pride1899 no przecież napisałam, że matura to stres :D więc rozumiem, że tak było. Mi w trakcie prezentacji też trochę odjęło mowę i 1/3 nie powiedziałam. :D
3
@Ghotti No to widzisz, na lajcie. Mi w LO od 1 klasy powtarzali, że matura jest najważniejsza... Gówno prawda. XD ja na obronie miałam stres, bo promotor miesiąc przed obroną zmienił mi temat, bo stwierdził, że jest bez sensu i w 1,5 tygodnia musiałam napisać pracę :D przed obroną stres, ale sama obrona na lajciku. Dostałam pytanie: ,,co to jest alkoholizm?" No kurła xD ogólnie mega wspominam obronę ale stres dzień przed był ogromny.
5
Każdy się śmieje ale prawda jest taka, że matury to mega przeżycie i stres. :D ja najbardziej bałam się matmy a miałam 76%, polski i angielski wiadomo, że zdany bo banał. No i historia sztuki oraz WOS też na lajcie. Niemniej, o wiele większy stres jest przy obronie pracy dyplomowej niż maturze. :D
3
Kupienie zatyczek do uszu to była najlepsza decyzja w 2021 roku. :D dawno tak się nie wysypiałam. Jednak jakieś dźwięki wybijają ze snu a człowiek nawet nie wie. Tylko wtedy obowiązkowo ktoś Nas musi budzić, a ja stosuję opaskę mi band na rękę z wibracjami. Polecam na delikatne wybudzenie. ^^
2
@IronSanHybrid cieszę się, że wychowywałam się w normalnej rodzinie...
1
@Encore Ibuprofen 400 mg. :D 200 na pewno Ci nie pomoże.
0
@IronSanHybrid Maliny i czereśnie team
11
@Barcakolcz myślę, że użytkownicy tej strony mają dość zarówno PiSu i Tuska, ogólnie polityki. :*
0
@Ghotti Medium we wrześniu już na PS5. ^^ tak naprawdę, ocenić będzie można te dwie konsole za rok/dwa. Na razie to taki wyścig żółwi. XD wybieram numer 1. :D co wygrałam?
2
@Ghotti Randka w ciemno by Ghotti xD hahaha. @norbi77 Demon's Souls jest, Returnal, Ratchet... :D a na Xboxie nie ma nic. A nie, jest game pass. :D
2
@Ghotti ja jestem team exy, przecież wiesz :D a Xboxa kupię, zapewne na przełomie roku.
Widzę, że wrzucasz mnie w swoje cebulowe praktyki razem z @IronSanHybrid ^^
11
@FC1899Barca Ronaldo na boisku nie lubię ale prywatnie z tego co widzę wydaje się super tatą.
3
@Ghotti myślę, myślę ale dlatego, że Hellblade wyjdzie prawdopodobnie tylko na Xboxa. :D a tak to Team PlayStation. Miałam Xboxa 360 i byłam bardzo zadowolona. Ogólnie ta wojenka konsolowa jest bez sensu. @IronSanHybrid na Twoim miejscu kupiłabym PS4 Slim (którą wyrwiesz za 6-7 stów) jak się uda z grami. Zobaczysz czy to w ogóle dla Ciebie interesujące i czy masz czas. Jeśli jesteś zdecydowany na nową generację to w zasadzie czego nie wybierzesz będziesz zadowolony. Za PlayStation stoją exy więc jeśli nie grałeś nigdy w żadne to bierz PS5 a XSX wychodzi ekonomiczniej ze względu na Game Pass.
1
@Durzy ja mam, za te pieniądze bierz. :D przeskok graficzny będzie dla Ciebie ogromny. Gry nie wywala, ale czasami piłkarze zachowują się kuriozalnie. No ale to w każdej odsłonie.
1
@VenoM to lepiej do Sekiro nawet nie siadaj. Z Soulslikow Demon's Souls to najprostsza gra :p