clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Włoch więcej szczęścia niż rozumu w tej sytuacji. XD
1
Mógł nawet czerwo dać...
0
@PizzerMan nie wiem ale Sterling to taka rodzynek w serniku.
0
@masq nie wiem ale mam nadzieję, że go zobaczę w finale LM 21/22. :D
11
Ale podoba mi się ten sędzia. Naprawdę panuje nad tym co dzieje się na boisku. Szacun
1
Chiellini to jest dzik.
0
Sytuacja Chielliniego to idealny kadr na memy.
7
Ten podniósł nogę na wysokości pachy, a Maguire za głowę się chwyta XDDDD
0
@Terapuls chyba w snach Sterlinga. :D będzie się tam kulał aż do następnego meczu.
9
Karne, decydujący karny, Sterling posyła go w kosmos, przewraca się w polu karnym i chce powtórzenia karnego.
43
Kibice Anglii narzekający, że Włosi grają nieczysto i jak cwaniacy, to miód na moje serce. :D
1
Klaun w polu karnym na szczęście się nie wywrócił od podmuchu wiatru.
0
@RomanHoffer przecież widać, że kuleje, boli go noga po tamtej sytuacji.
17
A już eksperci z La Rambli pisali, że symulka. XD
7
Ostatnia minuta, symulka Włochów, karny i bramka. Wembley płonie, książę William całkiem wyłysiał, Anglia płacze a La Rambla bije brawo
0
Teraz tylko nie wpuszczać cyrkowca w pole karne i może się udać.
2
Angole co chwilę ręce tylko podnoszą. XD
2
Wystarczyło piłkę tracić...
1
Sędzia sędziuje po angielsku, a Angole padają jak muchy i ryczą. XD
4
@Kubix93 że Angole nie połykają
1
Bonucci jak Messi z PSG cieszynka :D
0
Bonucciiiiiiiiii gooooooiooool
0
Angole mają pełne majtki.
0
Ale Bonucci jest przystojny.
4
2 raz przewraca się w polu karnym, gdzie nie ma przewinienia. Dlaczego do kurły nędzy nie ma kartek za wymuszenie karnego? Nie ma tego przepisu już czy co?
4
@MichalZZZ Leo Messi.
2
@Barca1922 @patry295 pewnie jak się zacznie La Liga pewnie Casemiro znów zajmie 1 miejsce.
32
Obecnie nie gardzę żadnym piłkarzem tak jak Sterlingiem. Wyprzedził Casemiro.
2
Chiesa kurła strzelaj takie sytuacje
12
W środku pola go nadepnął, to ustał i pobiegł dalej. W polu karnym taka sama sytuacja to by pofrunął, zrobił salto w powietrzu i tak się wydarł, że byłoby u Nas słychać. XD