clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 @Nano22 to specjalista.
0
Bierzecie FIFĘ 2022 na premierę? Bo nie wiem czy się zdecydować czy nie. :D na koniec roku szykuje się trochę wydatków na gierki tj. Dying Light II, Horizon Zero Dawn II czy FC6 i nie wiem...
0
@kuz tylko wiesz, w sklepie to on sobie wybierze co chce a u mnie jak on chce obstawić że drużyna 1 strzeli powyżej 1,5 bramki w 1 połowie, to sprawa się trochę komplikuje. :D chyba, że Twój sklep to jakiś specjalistyczny to zwracam honor, też pewnie ciężko. xd
1
@domin1515 jakby mówił po rosyjsku to bym coś zrozumiała bo uczyłam się rosyjskiego w LO. :D nie wiem co on tam sobie plumka pod nosem.
29
Przychodzi do mnie do pracy Ukrainiec i pretensje, że nie rozumiem co on do mnie mówi. Jeszcze jakby mówił łamaną polszczyzną, po angielsku to byśmy się dogadali. On po swojemu całkowicie i jeszcze coś tam sapie. Dramat.
5
Perez wyrasta trochę na hiszpańskiego Janusza Tracza. Co za osobowość.
1
@Ojciec5tkidzieci ja jabłka to tylko w szarlotce. XD
9
@tobiasson92 lepiej by wprowadzili, że niewykąpani nie mają wstępu... To co się dzieje teraz woła o pomstę do nieba :o
2
@Bykunn no totalnie nie byłam w stanie bo jadłam owoce czy jakieś serki (ale nie smakowe), tam wiadomo też jest cukier. :D ale wtedy miałam fit fazę, brrrr. Nigdy więcej.
5
@macio_944 Avatar zmienił i głupoty plecie. ^^ nie no RDR2 TOP3 na pewno ale 1 miejsce tak jak mówi @Kgorecki2500
1
Z czego byłoby Wam trudniej zrezygnować: z mięsa czy słodyczy? :D ja zdecydowanie z mięsa. Cukru kiedyś nie jadłam (nawet jogurtów) przez 9 miesięcy i żyłam, do odstawienia mięsa byłoby mi się bardzo trudno przyzwyczaić...
1
@cracker nikt z moich znajomych ani ja nie wali w nos. Myślę, że powinieneś zmienić towarzystwo.
2
@BorzyKrzys nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@neeed pchałby coś innego :D
0
Wiem, że większość osób tutaj jest heteroseksualnych ale mam pytanie. Jaką osoba tej samej płci Wam uważacie za niesamowicie atrakcyjną? Najlepiej ze świata show biznesu albo sportu, żeby każdy kojarzył. Może być po kilka :D mile widziane też osoby płci przeciwnej które Wam się podobają.
Moje typy to:
Panowie - Marco Asensio, Bogusław Linda, Clint Eastwood.
Panie - Jennifer Lopez, Danuta Stenka, Vera Farmiga (Lorraine Warren z Obecności).
Ja to chyba mam słabość do tatuśków i mamusiek xD
0
@marcin000019 myślę, że fajnie wygląda tylko na zdjęciu a przyślą gówno.
8
Shrek miał premierę 20 lat temu.
No i się czuje staro :((((
0
@norbi77 no to fakt, cały czas trzeba się mieć na baczności bo jak nie w aucie to z samolotu do Ciebie strzelają. XD
0
@DaPidejpi no nie jest to wybitna gra, wiadomo jednakże siadałam do Niej z radością. :D właśnie słyszałam, że 3 część jest najlepsza, dlatego 4 pominęłam. ^^
1
Skończyłam właśnie Far Cry 5. Nigdy jakoś mnie nie ciągnęło do tej gry ale powiem Wam szczerze, że bawiłam się lepiej niż przy Assassin's Creed Valhalla. Może trochę mi zbrzydł już motyw asasynów ale FC5 jest naprawdę ciekawą grą. Bardzo mi się podobała od 1 minuty aż do 30 godziny, bo tyle zajęło mi przejście tej gry. :D jak ktoś się waha, to polecam mimo wszystko. Tym bardziej, że grę można wyciągnąć za 50 zł. Siadam do Far Cry 3, a na jesień ogrywamy FC6. ^^
0
@Bruttal 2005 rok. :D
0
@gumaz nie oznaczyłeś mnie i @juliacicha żeby uszło to naszym oczom. Nie z Nami te numery.
0
@Majkel34 byłam 3 dni temu na 2 dawce, też się ze mnie wczoraj lało. Dziwne uczucie, bo to nawet nie jest pot. Po prostu z człowieka kapie woda :D a tak to git.
1
@Encore może nie ,,sukcesy" ale momenty, które były dla mnie jako kibica miłe. :D
1
@Ghotti @LS jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
19
Jak dla kibica Barcy ten sezon nie był super udany bo zdobyliśmy tylko PK, ale sam sezon uważam za całkiem spoko. Przypomnijmy:
Real nie zdobył ŻADNEGO trofeum
Messi najprawdopodobniej ZP
Argentyna wygrywa CA
Anglia, Portugalia nie wygrywają ME
Mbappe się kompromituje w najważniejszym momencie sezonu
Piękne to były dla mnie chwile. :D
4
@Encore wybitne pokolenia do zesrania się metr przed kiblem. :D
0
Otwieram paczkę w FIFA FUT, w jednej Bonucci, w drugiej Asensio. Same ciacha :D
2
@marcin62 sam R.R Martin chyba zapomniał.
13
@Abominacja chodzi raczej o to, że po urodzeniu dziecka każdą robi sesję zdjęciową na Instagrama jak to pięknie wygląda po 3 dniach. Mnóstwo filtrów, przeróbek a potem zwykła kobieta wraca z porodówki i zderza się ze ścianą bo ona tak nie wygląda, nie może schudnąć i ogólnie czuje się paskudnie.