clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@patry295 dobiec pod kosz kozłując? Byłam jedną z lepszych + szybko biegałam, ale jak dochodziło do rzutu...XD zasłonę milczenia spuszcze na to
0
Koszykówka 3x3 jest spoko :D pograłabym ale jeśli chodzi o rzuty, to mam zeza i nigdy nie mogłam trafić.
1
Pierwszy raz w życiu jadłam pizzę z ciasta razowego. Oczywiście nie wyrosła tak jak normalna, smakowo też trochę inaczej, no i mega ciężka. Ciekawe doświadczenie ale zdecydowanie wolę jednak pszenną. :D dobra alternatywa dla osób, które chcą trochę ograniczyć kalorie.
3
@draxidox 0 zł
:d
2
Teraz to już na pewno.
4
@Seledynowy no ja pracuję w weekendy, moi rodzice pracują w weekendy, brat również. Nie rozumiem czemu akurat sprzedawcy w sklepach spożywczych mają być uprzywilejowani a pani na stacji benzynowej, restauracji już nie.
4
@Peszko07 zakaz handlu w niedzielę to największa głupota jaka może być.
0
@damiano996 słaby troll jesteś, nawet nieśmieszny.
9
Tak mi żal Igi, że też mam łzy w oczach. Widać, że jej zależało. To dopiero początek jej kariery i tak już jest wielka. Wymowny obrazek, puste trybuny, pusty kort a ona siedzi i płacze. Ech ;(
7
@damiano996 XDD weź się je**ij w łeb. Dziewczyna płacze bo to przeżywa a Ty piszesz taki komentarz.
2
Iga dawaj, jazda jazda jazda :D
2
@Zip ,,ten go k**wa kopał" mi się przypomniało
3
@Cvzx ,,to było włączone Jacek" xDDD
0
Iga co podwójne błędy robi to szok...
1
@marcin62 potem dupę pokazywał xD
3
@DonMatteo901 ale jak to 500+ nie pomaga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No i kolejna niespodzianka w tenisie kobiecym. Kvitova odpada z IO. :D
3
@kkbarca ja mgły mózgowej nie miałam ale pamiętam jak wyszłam 1 raz po izolacji na dwór. Zeszłam po schodach i całkowicie mi odcięło prąd, zaczęłam się wręcz dusić. Na szczęście miałam leki na astmę przepisane przez rodzinną, właśnie na COVID. Nigdy nie czułam się tak, jak wtedy gdy miałam covid.
1
@tristan87 niestety to nie fake.
30
Partnerka Trynkiewicza:
,,Teraz planujemy dziecko z Mariuszem. Na razie widzenia są w obecności strażników, więc nie mogliśmy skonsumować związku w pełny sposób, ale to jest wisienka na torcie – wyznała."
O 4 zamordowanych i zgwałconych chłopcach przez pana pedofila:
,,Mieli czas, aby ochłonąć, zastanowić się i uciec. Nie zrobili tego. To była ich decyzja, że nie żyją (…) No i nie wiadomo, kim obecnie byłyby te dzieci. Może wyrosłyby na zabójców i złodziei. Kto włóczy się samotnie przy rzece w wieku kilkunastu lat? – powiedziała w jednej z rozmów."
Przecież tę kobietę za same słowa powinien czekać psychiatryk. Jak można tłumaczyć pedofila-mordercę, jednocześnie zrzucać winę na dzieci, że nie żyją... Pomijając fakt, że jej ukochany powinien za to co zrobił załapać się na karę śmierci, to widać, że nieźle wyprał jej mózg. Nóż się w kieszeni otwiera.
0
@VenoM to jest nic. W Sekiro jak grasz, zabijasz bossa a on ma np 3 życia. :D
0
@BorzyKrzys przystojny ale dla mnie Aguero lepszy :D ogólnie w Barcy kiepsko z przystojniakami ;(
2
@Khajio anime obejrzałam DBS, mangi nie czytam, miło będzie wrócić do Dragon Balla. :D
5
@Jacu327 a czemu Dania i nie Dańczycy tylko Duńczycy?
0
@VenoM no możesz spróbować do Niego wrócić jak Ci trudno, a nazbierać sobie dodatkowych leveli :D ze zbroją nie pomogę, aż tak dokładnie nie znam tej gry (nie to co Bloodborne ^^) ale pamiętam, że ja długo grałam w zbroi którą znalazłam w kopalni bodajże. Gdzieś chyba nawet mam zdjęcie. Do tego włócznia i jazda. Ogólnie tak jak w Soulsach zawsze grałam toporem albo mieczem, tak w Demon's Souls dla mnie najlepsza jest włócznia, bo można szybko odskoczyć a przeciwnik Cię nie sięgnie. :D
0
@VenoM jedyny boss w DS który mi trochę sprawił problemy, a potem patrzę a ja grałam w złej kolejności i za szybko do Niego pobiegłam. Może zrobiłeś to samo? Wszystkich bossów przed Mieszkańcem Płomieni pokonałeś? Pamiętam, że w walce z Nim po prostu przed Nim uciekałam i czekałam na ten jego wyskok albo atak dwoma łapami, wtedy szybki unik za jego plecy, uderzenie i ucieczka. XD trochę frajersko ale skutecznie, a końcówka jak on robi się bardzo agresywny to trzeba liczyć na szczęście niestety. :(
0
@VenoM który? To może Ci sprzedam jakieś wskazówki :D
@adambądkowski93 serio, mam pamięć do takich rzeczy xdd
5
@adambądkowski93 zgadzam się. Do teraz pamiętam perfumy mojego byłego, chociaż ostatnio zapomniałam jego nazwiska. XD
2
@macio_944 RDR2 to gra w którą chciałabym bardzo zagrać drugi raz ale zwyczajnie nie potrafię wiedząc co się wydarzy. :( Koniki były super w tej grze, najlepiej zrobione jakie widziałam
4
@Kwiatek67 podpisze.