clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano fioletową ale muszę się wybrać do sklepu stacjonarnego i zobaczyć na żywo jak wygląda ten herb.
11
Kurła jakie powroty, co tu się dzieje. Sami synowie marnotrawni.
0
@LuisSalvano w końcu wróciłeś. :D
1
@MesQueUnClub_87 myślę, że 3 bo jest najbardziej dynamiczna.
2
@marcin000019 XD kopnięcie piłką w kibiców Realu z całej siły z bliskiej odległości to walka na boisku? Uwielbiam Leo ale nie gloryfikujmy go tak. Swoje za uszami też ma.
0
@Pawel13sz gdyby nie pazerność Neymara. :D jakby nie chciał to by nie odszedł nawet z klauzulą 1 euro
0
@Objectivo to fakt, jak trafiłam na pustynię wydawało mi się o wiele trudniej, potem znalazłam lepsze bronie i już w sumie jest okej. Tylko jak trafię na lokację gdzie na raz atakuje mnie dziesięciu z laserami to jest gorzej. Nie nadążam ładować zrywu xD
1
@Pawel13sz Messi Neymar Suarez, a nie czekaj... ;(
0
@Ghotti Demon's Souls z wszystkich soulsów jest najłatwiejszy. Przysięgam. O Returnalu nawet nie myśl w takim razie. :D mam opanowane uniki do perfekcji po Sekiro ale tutaj co chwilę dostaje strzał w plecy... :(
@Objectivo Ty ukończyłeś? :D ja na razie gram 5 h i jestem w drugim biomie. :D
1
@marcin000019 Messi jest najlepszym piłkarzem ale swoje odpały na boisku też miał. Zgadzam się z kolegą jeśli chodzi o Jego wybór.
3
Przy Returnalu te wszystkie Soulsy to jakaś zabawa w piaskownicy :|
1
@bixmix uważam, że powinien być zastrzeżony.
4
Czytam, że Hubert Hurkacz jest weganinem. :o nie miałam pojęcia. Do tego podobno czymś się struł w Japonii, stąd słabsza dyspozycja. Ciekawe w sumie.
1
@quarto ja nie ale mój ojciec kierowca międzynarodowy 10k na rękę. No ale życia wtedy nie masz. XD
0
@BorzyKrzys nie, nie będę wypominać. Po prostu wypowiedzi akurat naszych koszykarzy rzuciły mi się w oczy.
1
@MesQueUnClub96 @Zoker oczywiście, że trzeba być pewnym siebie ale mówię o tym jakie wrażenie sprawiali nasi panowie. Zresztą na boisku to gwiazdorzenie też było widać.
6
Najlepsze były te ich wypowiedzi przed IO. ,,Ogralibyśmy największe gwiazdy NBA", ,,Brąz i srebrno Nas nie interesują, jedziemy tylko po złoto". XD Rozumiem, że każdy chce zdobyć złoto ale tutaj ewidentnie pycha kroczy przed upadkiem.
0
Hahahahahaha, brawo. Tak się kończy kozaczenie. Do domu.
1
@MesQueUnClub96 przecież to co on odwala co mecz to jakiś cyrk...
4
Po co ten murzyn rzuca cały czas za 2... Ja pieprzę.
0
@kuz to jest lew :D Simba
3
Ciekawe co z Justyną Święty-Ersetic. Nie ukrywam, bardzo liczę na jej medal, a podobno ma problemy z kontuzją mięśnia czworogłowego. :( Ogólnie mega czekam właśnie na Justynę i całą naszą cudowną sztafetę pań.
3
@MarioVeB! Jak Justyna Kowalczyk walczyła z Bjoergen o złoto na ostatnich metrach w Vancouver i komentator krzyczał ,,Bjoergen czy Kowalczyk, Bjoergen czy Kowalczyk (...), POLKA BEDZIE ZLOTY MEDAL, Justyna mocnooo, zrobiła to zrobiła!" Ciary. Pan Marek Jóźwik na zawsze w moim sercu za ten komentarz. :D
1
@Lisek też tak myślę. Iga po prostu jest skromną, fajną dziewczyną i widać, że bardzo jej zależało na tym IO, a nie to co Radwańskiej. @Tomo_95 zgadzam się, nie zachowywała się tak jakby reprezentowała kraj.
17
Tak sobie myślę o Idze, bo od rana nie daje mi ta przegrana spokoju. Pamiętam w jakim stylu odpadała z IO Agnieszka i jak ludzie mieli do Niej pretensje, że grała zwyczajnie na wyjebce na Igrzyskach. Tutaj Iga odpada w drugiej rundzie i przeważają komentarze pozytywne, słowa otuchy i to, że kibice stoją za Igą murem, bo chyba każdy widział ile ten mecz ją kosztował. Bałam się trochę, że odezwą się Janusze sportu które będą ją atakować ale takie komentarze to pojedyncze przypadki. Cała kibicowska Polska stoi za Igą murem, bardzo mnie to cieszy.
21
@zadafcb EUROSPORT z rigczem.
0
Nie wygrywasz 3:0, przegrywasz 2:3. Oby się to nie ziściło.
8
Argentynie kibicuję nawet w siatkówce ze względu na Leo. XD
2
@koksik2700 no widzę jak rekord pobiłeś, że człowiekowi auto prawie na złom wysłałeś ^^
2
@koksik2700 to ile Ty ważysz, że tak żeś to auto poturbował? XD