- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
6
Najlepsze były te ich wypowiedzi przed IO. ,,Ogralibyśmy największe gwiazdy NBA", ,,Brąz i srebrno Nas nie interesują, jedziemy tylko po złoto". XD Rozumiem, że każdy chce zdobyć złoto ale tutaj ewidentnie pycha kroczy przed upadkiem.
6
@clyde A co mają mówić? "Przegramy i jesteśmy najgorsi na świecie"?
9
@clyde Już wolę takie gadanie, gdzie ludzie są "pewni" swoich umiejętności i mają przerośnięte ego niż te smutne, obojętne i wymijające wypowiedzi typu "liczy się sam udział w IO".
1
@MesQueUnClub96 @Zoker oczywiście, że trzeba być pewnym siebie ale mówię o tym jakie wrażenie sprawiali nasi panowie. Zresztą na boisku to gwiazdorzenie też było widać.
4
@Zoker Najlepsza byłaby wypowiedź typu: "Damy z siebie wszystko, postaramy się przynieść dumę naszej ojczyźnie."
1
@clyde Jechali jako jeden z faworytów, więc mieli prawo tak gadać, a ze się nie udało to inna sprawa. Ja gwiazdorzenia nie widzialem, raczej błędy indywidualne w kilku meczach... teraz po fakcie, każdemu będziesz wypominać wypowiedzi sprzed imprezy?
0
@clyde Oj tak, było to aż nadto widoczne w meczu z Chinami- dawno nie widziałem, żeby jakaś drużyna tak po frajersku przegrała wygrany mecz.
1
@clyde A co mówią piłkarze Barcelony przed każdym sezonem? Nie coś podobnego że idą po wszystko i czują się świetnie? A przypomnij, jak się ostatnio nasze wizyty w LM kończyły? Taki jest sport, zawsze mówi się o wysokich celach znając swoją wartość.
0
@BorzyKrzys nie, nie będę wypominać. Po prostu wypowiedzi akurat naszych koszykarzy rzuciły mi się w oczy.