clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom no to niech tak zostanie. Następne (o ile będzie) też nie chce sobie zdawać z tego sprawy :D
0
@Fenyx a takie tam, problemy osobiste. :P
2
@LuisSalvano ja już mam dość po 27 latach jednego życia, a miałabym żyć ileś tam cykli? Dziękuję bardzo. Wybieram piach i pożywkę dla robali.
1
@messi564 @Rust_Cohle z Lecha też się śmieje :D więc luz. Jedyna na szacun zasługuje Warta.
2
@messi564 nigdzie, bo nie oglądam Ekstraklasy ale z Legii zawsze jako mieszkanka Poznania mogę się pośmiać.
3
@norbi77 gierce zawsze warto dać drugą szansę, miałam tak z Horizon Zero Dawn. Ludziom nie warto.
0
@Hubert102 kupię na PS5 jak Ghotti nie kupi.
1
@IronSanHybrid a gdzie obrazek? Mam sobie to wyobrazić? Niepełna ciekawostka, sprzeciw.
0
@ranger3120 nie znam ^^ ale chętnie sprawdzę co to
0
@agaFCB ja to nie umiem w pokera :(
0
@Ghotti XD zaraz będziesz miał święto 1 listopada jak nie zaprzestaniesz tych drwin! :D
0
@Transu96 no to ze mną są już 2 osoby. Na warcaby ekipę już mamy :D
0
@LS myślę, że łatwiej będzie wejść na stronę gdzie gra się w gry karciane niż pojechać do innego miejsca i ruszyć dupsko sprzed kompa. :P
2
Ogólnie chodzi mi po głowie zorganizowanie jakiegoś turnieju/gierki La Ramblowej. :D moglibyśmy np umówić się i zagrać w kalambury, chińczyka bądź makao na kurniku. Taka mała integracja La Bamby. Potem byśmy rozegrali np półfinały, finały i wyłonili byśmy mistrza chińczyka, makao i kalamburów. XD
Dobra bo trochę odpłynęłam z nudów.
29
@LuisSalvano przyznaj, że szukałeś pretekstu by ,,zagrać na nosie" wszystkim i nie usuwać konta ^^
1
@ricardo0705 bo wtedy jeszcze Messi mógłby zostać i nie byłoby miejsca dla Nazario
1
@eydeem efekty z LOTRa pamięta się do teraz... Miało się wrażenie, że faktycznie ogląda się np orków, a nie komputerowy wytwór którego nie ma fizycznie nawet na planie.
0
@Ghotti LOTR to super produkcja, a Hobbit niesamowite nudy moim zdaniem. Jak z takiej bądź co bądź cienkiej książki, nakręcili 3 filmy. Dno.
1
@eydeem nie umywa się do Władcy Pierścieni, kręcone moim zdaniem na siłę.
3
@eydeem trylogia Hobbita to nudy.
0
@MatizxD pytasz się?!
Kocham kebaby pod każdą postacią. :D z frytkami, na talerzu, w rollo, w bułce, w tortilli... Do tego najlepiej cielęcina, sos czosnkowy + ostry i zimna coca-cola. Ach. :(
@Ghotti dzięki xD
0
@barteq Poznań. W Poznaniu są piekarnie i różne takie. Polecam ze stacji BP kanapki :D ogólnie w tej apce jest coraz więcej różnych knajp i się to fajnie rozrasta.
10
@ElKamil ja mam pfizera i żyje.
1
@eydeem no tak, łyżka + dogryzanie bułką ^^
2
@Norkusik ja korzystam regularnie. Mega spoko ale wystrzegałabym się np Carrefoura bo oni zazwyczaj dają kiepskie paczki. Piekarnie, restauracje jak najbardziej
7
Serek wiejski i świeża bułka to poezja.
7
@Dertinho wszyscy ich wypędzali i mieli dość, to cały świat jest zły czy może?.. :D
2
@Jakchcesz zawsze ktoś może Ci ugryźć węża
( ͡° ͜ʖ ͡°)
22
@Chakalaka w tym sezonie pewnie da Nam więcej niż Bombele.
4
@Jakchcesz nie mam pojęcia ale zrobiło mi to dzień. Podobno wziął go w ręce i pogryzł, a potem zaniósł do swojej wioski i opowiedział całą historię.