4

Na to wychodzi, że tylko Barca jest biedna xD

6

Barca nie powinna się ugiąć przed Moribą i jego starym tylko posadzić go na trybunach na rok. Byłaby nauczka dla następnych młodziaków, którzy prosto podadzą piłkę i już miliony w głowie. Gówniarz siedzi rok na trybunach, nie trenuje i ciekawe kto za rok się skusi na tę gwiazdeczkę.

3

@Rust_Cohle piękna gra słów. 5+ dostaniesz.

0

@Rust_Cohle też tak myślę, że tę bądź co bądź emeryturę trochę w City mu wybaczą :D

0

Znacie jakichś fanów Czerwonych Diabłów? Co oni myślą o CR7 w Manchesterze City? Mają to w pompce czy jednak trochę boli? Bo w sumie jestem ciekawa ale u mnie nikt nie jest kibicem czerwonej części Manchesteru.

4

@Pawel13sz no to fakt, ale byli to piłkarze którzy mieli robić różnice a Coutinho to w ogóle okrzyknięty był idealnym piłkarzem pod styl Barcy.

9

Ej ale jak Dembele do Nas przychodził to był kotem/miał zapędy na niesamowitego kota, to samo wszyscy czekaliśmy na Filipka. Kto mógł wiedzieć, że to będzie taki niewypał transferowy? Kwoty jakie płaciliśmy były oczywiście przesadzone ale równie dobrze jakby oboje odpalili to, na co się zanosiło to mielibyśmy sztos ekipę :| smutne

11

@Chakalaka fatalny komentarz, idź już spać.

22

@Chakalaka wstyd to kraść.

2

Uciszył stadion. Ale golazo. :o

0

Czerwona kartka :O

1

@Jakchcesz kalambury, kamasutra... Coś takiego xD

0

@Ghotti :((( szkods

2

Wracam ze spaceru humor gitówa i widzę Bayern. XD niech im ktoś powie, że po 1:0 też będą 3 punkty :(

5

Jeszcze niech zaczną gotować na tej gali...

0

@Ghotti jadę z Tobą, ok?

1

@Ojciec5tkidzieci 500h w pół roku w Wiedźmina 3.

1

@Jakchcesz Elden Ring wjedzie na premierę, a HZD dopiero jak splatynuje Eldenka. :D więc pewnie na premierę nie będę brała.

3

18.02.22 oficjalnie Horizon Zero Dawn II.

No i pięknie :D

2

@koksik2700 Wiedźmin zawsze na propsie :D

23

@Chakalaka chyba oglądaliśmy inny film.

9

@Chakalaka nieważne jak mówią, ważne by mówili?

1

@Fenyx człowieku tu były takie powstania użytkowników, że na La Rambli połowa komentarzy usunięta, a dobrzy użytkownicy oglądali świat zza krat. Były większe dymy :D

1

@masq dzięki za cynk, obejrzę

4

Niby człowiek wiedzioł...

0

Panowie, proszę się nie pchać, zachować dystans. Każdy zdąży na seans, spokojnie. Pokazujemy torby i kieszenie co tam wnosicie, pojedynczo siadamy. Zapraszam i życzę miłego seansu.

0

@Ghotti robisz szpagat jak Leszek Blanik przed @Rust_Cohle zawiodłeś mnie

1

@Rust_Cohle wiem, podziwiam za to :D

4

@Jakchcesz no ja to ostatnio często mam karne leżakowanie :/

8

Post @KapitanKnykiec, o 20:00 film @Nano22 jedno jest pewne, La Rambla szybko nie zaśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?