2

@DaPidejpi daj bit, daj daj daj daj.

2

@MesQueUnClub96 no takie są fakty.

2

Byłoby pięknie jakby Memphis który przyszedł za darmo przyćmił francuskiego Żółwia w La Lidze.

1

@sergio5 gościu który nie powinien tu grać od 3 lat , stawia warunki jak klub w ogóle chce przedłużyć z Nim umowę.

1

@kuz Rakieta swojego czasu to był TOP a nie żaden średniak.

0

@Kusco15 ale przynajmniej zrobiło się głośno w negatywnym kontekście o Realu, a nie ciągle Barca.

0

Skończyły się taśmy Pereza, a dopiero co się człowiek cieszył, że w Realu też mają burdel. Nie taki jak u Nas, ale zawsze. Ech xd

7

@Survier gapisz mi się na bebech?

3

@The_Man i co jednemu zabierzesz malucha a drugiemu Bentleya? :D przecież to bez sensu. Tylko kary pozbawienia wolności.

1

@PabloVEB i takim sposobem PiS nie ma opozycji. Smutne, że oni sami się kompromitują.

14

@clyde Dobra, tego nie da się wyobrazić.


( ͡° ʖ̯ ͡°)

4

Ale kibice Królewskich będą się puszyć jak przyjdzie do nich Mbappe. :D wyobrażacie sobie smak zwycięstwa z Nimi? My bez Leo, oni z Żółwiem... Ciężko to sobie wyobrazić na tę chwilę ale to może być piękne. :D

1

@macio_944 bierzesz na premierę?

30

@BarcaInfo biją młodszego i to czarnego. Co za rasistowski klub na czele z rudym, który pierwszy go zaczepił. :(

0

@czółkovsky wygląda jakby miała się zaraz rozsypać.

1

@DonAndrzejos Memphis zje żółwia na śniadanie.

0

@Rust_Cohle ale wyobraź sobie to SIIIII w Parku Książąt? :D

1

@don'T.R.I.P.e no tak. Dodałam to w ramach ciekawostki, a nie żeby cokolwiek udowodnić. Spokojnie :D
@KapiFCB albo bieg w sztafecie mieszanek, gdzie jeden kraj zmienił kolejność i kobieta biegła z mężczyznami :D

17

@Chakalaka kto to mówi :D

72

@Persyfl po pierwszym zdaniu, że pomagało mało Polaków nie chce mi się czytać Twoich wypocin. Sorry.

119

Największa liczba odznaczonych orderem Sprawiedliwy wśród narodów świata - Polacy.
Pożar w Szwecji, Grecji? Spoko, Polacy jadą pomagać i nikt o nic nie pyta.
Eskalacja pandemii we Włoszech? Polscy lekarze jadą i pomagają.

To tylko kilka przykładów z góry w ostatnim czasie, a niektórzy i tak będą pluć, że hura bura Polska to tylko się zamyka i nikomu nie pomaga, tylko dlatego, że nie chcemy wpuścić niesprawdzonych ludzi do swojego kraju. Jestem za tym, by im pomóc ale zweryfikować ich a nie wpuszczać tak jak niektórzy sobie tego życzą... Niektórzy z plucia na Polskę zrobili sobie mam wrażenie sport narodowy. Też nie lubię PiSu, też na nich nie głosowałam tak samo jak na Dudę ale nienawidzić swojego państwa tylko dlatego, że rządzi Nim ktoś kto Nam nie pasuje? Za 50 lat PiSiorów już nie będzie, a zostaną nadal rodacy i kraj za który przodkowie umierali. To tak abstrahując od pani Jachiry, która co chwilę się kompromituje. Nie podążajmy po prostu tą modą - co polskie to na pewno najgorsze. Moda na szykanowanie swojego kraju nie jest fajna.

0

@Kamyk37 ja się nie czuje dyskryminowana więc nie do mnie pytanie ^^

18

Najszybsza kobieta świata w biegu na 100 m zajęłaby 6354 miejsce w rankingu mężczyzn na tym samym dystansie.

Źródło:
https://www.worldathletics.org/records/all-time-toplists/sprints/100-metres/outdoor/women/senior
https://www.worldathletics.org/records/all-time-toplists/sprints/100-metres/outdoor/men/senior?page=64

Via: Ciekawostkawka FB

3

@inViNcibl3 ,,ze swoich zysków"... Obrzydliwe myślenie.

1

@Peszko07 Fifi i jego genialnie ułożona noga na strzał z dystansu. Ech. ;( Kiedy to było. Pamiętam jego bramkę z Espanyolem...

0

@Ghotti wydaje mi się, że eskalacja nastąpiła jak jeden z piłkarzy kopnął piłką w kibiców. Dzbany na trybunach i tyle xD

0

@albi nie można zwrócić niestety.

0

@AlicjaFCB a konkretnie której piosenki? Bo ta razem z Kwiatem Jabłoni robi robotę niesamowitą. Więc jestem ciekawa której?

5

Ralph Kaminski ma jeden z najlepszych głosów w Polsce. Co gościu śpiewa to jest poezja...

3

Gdyby Memphis Depay grał w zeszłym roku w Barcelonie, Barca byłaby Mistrzem Hiszpanii. Tak/nie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?