6

@tadzik447 no ale kupuje i jest z tym duży problem. Ja chodzę do roboty w niedzielę, moi znajomi również, nie rozumiem czemu akurat pani na kasie ma być uprzywilejowana a inni nie? Zamykamy wszystko albo nic. @Alex66 no argumentu o Bogu to się nie spodziewałam. To otwórzmy sklepy dla osób niewierzących, a wierzący niech siedzą w domu :D

27

@Alex66 uwielbiam ten argument :D czemu w Niemczech... Bo to inny kraj? Jak bierzemy od nich wszystko to weźmy też ceny w sklepach i zarobki, a nie tylko pojedyncze rzeczy, które akurat nam pasują. :D

17

@tadzik447 no ale mają dzień wolny w tygodniu. Nie, nie mieszka sam ale jak trzeba mu kupić spodnie czy koszulę to już jest problem bo musi to przymierzyć a nie ma gdzie bo galerie zamknięte. A co ze studentami którzy mogli dorabiać tylko w weekendy? Dlaczego nikt o nich nie myśli?

71

@tadzik447 no ale żeby wyjechać na weekend to trzeba gdzieś zatankować, w restauracji coś zjeść i to już jest w porządku? :D

40

@ElTomas no np to, że mój ojciec jak jest kierowcą międzynarodowym i nie ma go od poniedziałku-soboty w domu to nie ma za bardzo gdzie w niedzielę zrobić zakupów? Że studenci dzienni, będą mogli sobie dorobić, a teraz nie mogli?

59

Lidle będą punktami pocztowymi i będą otwarte w niedzielę niehandlowe. No i prima sort :D

0

Tiba golazooo :D

0

Ale Marchwiński padł. Oby nic mu nie było.

0

@tomek8756 nie. Przechorowałam, zaszczepiłam się dwa razy i wystarczy. Nie mam obniżonej odporności więc...

0

Wszyscy tak wspominają ten Bayern, to ja dam coś na poprawe humoru.


Co to był za mecz...

1

@JohnA Najlepiej w grudniu brać pakiety w C+ bo wtedy mają promocje. Luzik.

1

@JohnA ja płacę za canal+ pakiet filmowy, wszystkie HBO, pakiet Polsat Premium z Ligą Mistrzów i wszystkie Eleveny (ogólnie wszystko co można mieć, to ja mam. Nie będę wszystkiego wymieniać xd) miesięcznie 115 zł.

0

@Pawlusek nie kombinuj, tylko idź do dermatologa

3

@JohnA Canal+ Eleven 1,2,3,4 i Polsaty Premium, a od przyszłego sezonu jeszcze Viaplay.

30

Kiedyś się śmiali, że Arsenal wiecznie czwarty. XD teraz to oni by chcieli mieć 4 miejsce.

0

@Encore na grupkach poświęconych piłce nożnej na FB są takie ananasy. :D

1

Podziwiam ludzi, którzy myślą, że jak Ronaldo poszedł do ligi angielskiej to od razu zdobędzie ZP. Jakby to było 4 lata temu, a nie teraz to tak. XD

27

@reloaded ale śmieszne. Jakby chodziło o kobietę, też byś tak boki zrywał?

4

No i dobrze, że CR7 w United. Szkoda, że Messi jednak nie w City to może by się panowie w końcu spotkali na ten obiad, który Cris kiedyś proponował na gali ZP :D

0

@don'T.R.I.P.e mam nadzieję, że za kilka lat znów będziemy na szczycie za sprawą młodych.

3

@Ghotti Ty nie jesteś, kłamiesz. @LS my to kibice Barcy więc się utożsamiamy z klubem :D

4

Na to wychodzi, że tylko Barca jest biedna xD

6

Barca nie powinna się ugiąć przed Moribą i jego starym tylko posadzić go na trybunach na rok. Byłaby nauczka dla następnych młodziaków, którzy prosto podadzą piłkę i już miliony w głowie. Gówniarz siedzi rok na trybunach, nie trenuje i ciekawe kto za rok się skusi na tę gwiazdeczkę.

3

@Rust_Cohle piękna gra słów. 5+ dostaniesz.

0

@Rust_Cohle też tak myślę, że tę bądź co bądź emeryturę trochę w City mu wybaczą :D

0

Znacie jakichś fanów Czerwonych Diabłów? Co oni myślą o CR7 w Manchesterze City? Mają to w pompce czy jednak trochę boli? Bo w sumie jestem ciekawa ale u mnie nikt nie jest kibicem czerwonej części Manchesteru.

4

@Pawel13sz no to fakt, ale byli to piłkarze którzy mieli robić różnice a Coutinho to w ogóle okrzyknięty był idealnym piłkarzem pod styl Barcy.

9

Ej ale jak Dembele do Nas przychodził to był kotem/miał zapędy na niesamowitego kota, to samo wszyscy czekaliśmy na Filipka. Kto mógł wiedzieć, że to będzie taki niewypał transferowy? Kwoty jakie płaciliśmy były oczywiście przesadzone ale równie dobrze jakby oboje odpalili to, na co się zanosiło to mielibyśmy sztos ekipę :| smutne

11

@Chakalaka fatalny komentarz, idź już spać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?