clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@Kgorecki2500 nie lubię go, ale był na meczu to co miał siedzieć ze smutną miną? Serio już bez przesady xD
2
@Ghotti nie denerwuj mnie xd
@koksik2700 to kup na premierę, przejdź i mi sprzedasz za 150 ^^
1
@koksik2700 aż taką fanką nie jestem by brać kolekcjonerkę ale na pewno kupię. Może nie na premierę bo chwilę przed wychodzi Elden Ring i dopiero jak skończę ER to biorę HZD. :D ale robi wrażenie
5
Barca może się uczyć od Polski skuteczności. :D
3
Lewy Nas zgwałci bez mydła.
0
Krychowiak weź Ty zrezygnuj z tej reprezentacji. XD
1
Ajajajajajajaj :((
3
@marcin62 ZA TEMERIĘ!!!
0
@Rust_Cohle on jest tak hot, że to jest szok. :D
1
@Rust_Cohle Asensioooooo ^^
4
Brawo Iga. Teraz powinno być lepiej. :D
1
@koksik2700 oczywiście, że możliwa. Mam przyjaciela od wielu lat i moge mu powiedzieć wszystko. Co prawda woli chłopaków, ale o tym nie wspomniałeś :D
0
Iga jeszcze to wyciągnie.
1
@BordeR cudowna psinka :D
0
@budel17 no niestety. Tylko PC + PlayStation :(
2
@budel17 PS5, F1 2020 i Thrustmaster T150. Średnia półka cenowa, nie chciałam droższej ani tych mega tanich. Na takie granie raz na jakiś czas spoko. :D 7 stów chyba kosztuje, bardzo polecam.
3
Kierownica do F1 to mega bajer. Super zabawa. Wiadomo nie na granie kilka godzin dziennie ale włączam sobie na godzinę raz w tygodniu i mega to relaksuje. :D
2
@Barca1992 miało być politykiem a zmieniło mi na ,,policjant" xD
61
Beata Kozidrak jechała nachlana. XD dwa promile, zjeżdżała na chodnik, kierowcy ją zatrzymali i wezwali policję. Powinna siedzieć za takie coś, a ona wyszła po chwili z komisariatu i zabrał ją kierowca. Jak w Polsce chcesz być bezkarny wystarczy być celebrytą albo politykiem. :D
1
@Antimadridista_WR DC ma dodatek fabularny Wyspa Iki.
1
@barcanawieki nie będziesz musiał kupować. Ja kupowałam aktualizacje + dodatek za 125 zł bo miałam kupioną wersję na premierę na PS4 jeszcze. Jak kupisz już dedykowaną na PS5, to nic nie musisz kupować.
0
@Piorun @Ghotti znam danie, dobre ale wolę klasycznego kebsonka. Taka trochę prowizorka.
1
@ptrx już dawno ograne, haha :D
0
@Rust_Cohle z tym Pjaniciem to ktoś chyba trollował.
0
@Dzemik55 mi szła 3 dni.
0
@LambiPL no teraz te pół roku będzie obfite w gry. W końcu coś ruszyło na rynku gier :D
0
@ptrx jak coś to pisz na PW, chętnie pomogę w opowieściach. ^^
4
@tadzik447 tylko Wiesiek.
0
@Ghotti nie wspominaj mi nawet o tym... :(
2
Wszystkie trofea w dodatku Ghost of Tsushima Wyspa wbite. Bardzo fajny dodatek, wyczyszczenie wszystkiego zajęło 10h więc myślę, że całkiem spoko. Największy problem był, że trzeba było zdobyć trofkę online ale to pomogliśmy sobie razem z @OnlyBarcelona
Jak ktoś się waha, to jak najbardziej warto. Przepiękne widoki, fajna fabuła (nie jest sztucznie wydłużana) no i bardzo dużo smaczków dla tych którzy ukończyli Ghosta i inne gry Sony (nawiązanie do Bloodborne czy God of War). Polecam :D