clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Andres jeszcze miał włosy. Jaki piękny ;(
1
Kiedyś czekało się na spotkania z najlepszymi z podekscytowaniem, bo wiadomo było, że jedna bramka może zaważyć na tym kto awansuje. A teraz czekam jak na ścięcie na Bayern...
4
Dobrze, że ta przerwa reprezentacyjna, bo po 3 meczach już mam dość Barcy xD
6
Zszedł ten parodysta, można zacząć w spokoju oglądać.
9
Sprzedaliśmy Malcoma, wypożyczyliśmy Trincao, a mam wrażenie, że każdy z nich byłby lepszy od Griezmanna. XD nawet kurde Tello albo Deulofeu.
2
Koeman nie ściąga kitkowca by ludzie na Niego nie gwizdali.
21
Jak Griezmann do końca meczu będzie na boisku, to dla mnie Koeman jest skończony.
4
Koeman to beton.
2
Dawaj tego Coutinho...
10
Kiedyś taki Pedro był rezerwowym, a zjadał tego śmiesznego Francuzika na śniadanie
0
@marcin000019 no no.
0
@marcin000019 widzę, że parafrazujesz mój komentarz do Twoich dzisiejszych wypocin, które potem koniec końców usunąłeś. Jesteś tak żałosny, że zastanawiam się ile masz lat :D
25
Ej ale tak serio, to nie widziałam Antka przy piłce w ogóle. XD
5
Alba bez Messiego jest jak Karol bez Norka.
3
Dobra, zamknął mordy xDDD
1
Ta pani lepsze podanie niż Roberto.
17
Liczę dziś na wejście Coutinho, który trochę pokręci i zrobi dobre wrażenie. Tak, wiem. Jestem naiwna, ale bardziej wierzę w Filipa niż Bombele. ¯\_(ツ)_/¯
1
@Janiama 1:2 dla Getafe niestety.
1
@Rust_Cohle Fati. :D
1
@bartekvisca kiedyś mieliśmy Xaviego, Busiego prime i Inieste to mogliśmy sobie grać grę kombinacyjną, teraz powiedz to tym ananasom którym piłka odskakuje od nogi xd
7
@Oskar00 i tak laga na Mbappe będzie.
0
@michal26 albo odpust pod kościołem z mieczami świetlnymi, oscypkami i pistoletami na plastikowe kulki...
86
Ale ksiądz też powinien mieć wolną niedzielę. Dlaczego on ma pracować? Też chce spędzić wolny dzień z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@michal26 ale Bóg w niedzielę odpoczywał i Ty też masz, to mnie rozwaliło xD
18
@mm_ Kaptur założył by nikt na Niego nie napluł :D
0
@kkbarca https://www.neonet.pl/konsole-i-gry/playstation-5-ps5-ratchet-clank-rift-apart.html?utm_source=Ceneo&utm_campaign=&utm_content=&utm_term=-9155025&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=bid
Np tu. 10 sekund szukania :D a ME to co chwilę rzuca coś.
0
@LambiPL nie ma konsol w sklepach stacjonarnie, ale jak ktoś chce kupić online to nie ma już problemu. Ja jak kupowałam chwilę po premierze to dopiero był wyścig szczurów jak rzuciło w Media Expert... Ułamki sekund decydowały :D
15
@TheNekro94 Trump stwarzał chociaż pozory silnego prezydenta a ten jąkający się starzec wzbudza litość. :D
2
@Ghotti ja mam premierową wersję i dopiero ją wymienię na PS5 Pro za 3 lata albo więcej :D
@LambiPL może tak być
5
@Ghotti na końcu wyjdzie, że Ci co kupili ma premierę otrzymali najlepszy model a Ci co czekali na ,,ulepszone" i sprawdzone PS5 się przejadą xD