2

@IronSanHybrid Andres jeszcze miał włosy. Jaki piękny ;(

1

Kiedyś czekało się na spotkania z najlepszymi z podekscytowaniem, bo wiadomo było, że jedna bramka może zaważyć na tym kto awansuje. A teraz czekam jak na ścięcie na Bayern...

4

Dobrze, że ta przerwa reprezentacyjna, bo po 3 meczach już mam dość Barcy xD

6

Zszedł ten parodysta, można zacząć w spokoju oglądać.

9

Sprzedaliśmy Malcoma, wypożyczyliśmy Trincao, a mam wrażenie, że każdy z nich byłby lepszy od Griezmanna. XD nawet kurde Tello albo Deulofeu.

2

Koeman nie ściąga kitkowca by ludzie na Niego nie gwizdali.

21

Jak Griezmann do końca meczu będzie na boisku, to dla mnie Koeman jest skończony.

4

Koeman to beton.

2

Dawaj tego Coutinho...

10

Kiedyś taki Pedro był rezerwowym, a zjadał tego śmiesznego Francuzika na śniadanie

0

@marcin000019 no no.

0

@marcin000019 widzę, że parafrazujesz mój komentarz do Twoich dzisiejszych wypocin, które potem koniec końców usunąłeś. Jesteś tak żałosny, że zastanawiam się ile masz lat :D

25

Ej ale tak serio, to nie widziałam Antka przy piłce w ogóle. XD

5

Alba bez Messiego jest jak Karol bez Norka.

3

Dobra, zamknął mordy xDDD

1

Ta pani lepsze podanie niż Roberto.

17

Liczę dziś na wejście Coutinho, który trochę pokręci i zrobi dobre wrażenie. Tak, wiem. Jestem naiwna, ale bardziej wierzę w Filipa niż Bombele. ¯\_(ツ)_/¯

1

@Janiama 1:2 dla Getafe niestety.

1

@Rust_Cohle Fati. :D

1

@bartekvisca kiedyś mieliśmy Xaviego, Busiego prime i Inieste to mogliśmy sobie grać grę kombinacyjną, teraz powiedz to tym ananasom którym piłka odskakuje od nogi xd

7

@Oskar00 i tak laga na Mbappe będzie.

0

@michal26 albo odpust pod kościołem z mieczami świetlnymi, oscypkami i pistoletami na plastikowe kulki...

86

Ale ksiądz też powinien mieć wolną niedzielę. Dlaczego on ma pracować? Też chce spędzić wolny dzień z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@michal26 ale Bóg w niedzielę odpoczywał i Ty też masz, to mnie rozwaliło xD

18

@mm_ Kaptur założył by nikt na Niego nie napluł :D

0

@LambiPL nie ma konsol w sklepach stacjonarnie, ale jak ktoś chce kupić online to nie ma już problemu. Ja jak kupowałam chwilę po premierze to dopiero był wyścig szczurów jak rzuciło w Media Expert... Ułamki sekund decydowały :D

15

@TheNekro94 Trump stwarzał chociaż pozory silnego prezydenta a ten jąkający się starzec wzbudza litość. :D

2

@Ghotti ja mam premierową wersję i dopiero ją wymienię na PS5 Pro za 3 lata albo więcej :D
@LambiPL może tak być

5

@Ghotti na końcu wyjdzie, że Ci co kupili ma premierę otrzymali najlepszy model a Ci co czekali na ,,ulepszone" i sprawdzone PS5 się przejadą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?