- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1886 Culés
8
Mnie najbardziej boli, że Barca tak mocno odeszła od swojej filozofii. Właściwie od przyjścia Valverde staliśmy się drużyną jak każda inna, gdzie liczy się byle jakoś wcisnąć gola. Słaby pressing, brak kontroli nad przebiegiem spotkania, zero piłek prostopadłych, praktycznie zero gry kombinacyjnej i te babole w obronie. Oglądając ostatni mecz z Bilbao miałem wrażenie, że jesteśmy właśnie taką solidną ligową drużyną ze środka tabeli a nie Barcą.
1
@bartekvisca kiedyś mieliśmy Xaviego, Busiego prime i Inieste to mogliśmy sobie grać grę kombinacyjną, teraz powiedz to tym ananasom którym piłka odskakuje od nogi xd
1
@bartekvisca tak wyglądała rzeczywistość przez Guardiolą
1
@bartekvisca Popatrz jak taki Braithwhite przyjmuje piłkę na 3 metry i odpowiedz sobie, czemu nie gramy kombinacyjnie.
2
@clyde dlatego ktoś popełnił błąd, że z ery tych magików postanowiliśmy zatrudniać drwali do pomocy. Vidal, Paulinho, Rakitić, Pjanić, Song. Pamiętasz te transfery? Dużo mięśni słaba technika, nie wiem czemu zboczyliśmy z naszej ścieżki i nie szukaliśmy lepszych techników.
0
@AlexDark00 z jakiegoś powodu on tutaj jest.
0
@bartekvisca Nie no bez przesady, Pjanić kilka lat temu miał dobrą technikę, jak był w formie. Rakitić mimo wszystko się dobrze sprawdził . Vidal i Paulinho byli zmiennikami.
0
@bartekvisca Ponieważ Dembele doznał kontuzji i potrzebny był napastnik. Lekko po tym jak go kupiliśmy piłka nożna miała przerwę przez covida i wychodzi na to, że niepotrzebnie go kupiliśmy. Teraz nie chce odejść.
1
@AlexDark00 Pamiętasz jak za Sołtysa Vidal z Roberto grali na skrzydłach haha
1
@Pawel13sz Tak haha, ale on nawet De Jonga na skrzydle wystawiał...