0

Powiem Wam, że Carlo tak -15kg od ostatniego sezonu w RM.

2

@IronSanHybrid luzik, ważne żebyś jej nie kisił na jakiejś półce bez przepływu powietrza. :)

2

@IronSanHybrid pionowo. Tak, mi z tyłu też leci ciepełko, dlatego ważne żeby konsola miała dużo miejsca z tyłu :D

0

@Transu96 profesjonalizm widzę :D

0

@Transu96 mam nadzieję, że nagrasz filmik z losowania? Żeby nie było żadnych podstępów!!! :D

0

Myślicie, że Real dziś wdupi?

2

@IronSanHybrid nieee, po prostu byłam ciekawa czy dołączysz do zabawy. Nie demonizuj mnie :(

0

Ale Milan zmarnował karnego xd

3

Taki Pedro to by się Nam przydał. Bardzo lubię tego piłkarza. Zepsuta 100% sytuacja? Uśmieszek pod wąsikiem. Ech.

0

@arasz1819 no niestety, nie mogę się nie zgodzić. Cruyff top.

0

@arasz1819 ta osobowość to mam nadzieję @Iniesta

0

@Transu96 @IronSanHybrid w końcu potwierdził udział?

6

Ciekawostka dla fanów Barcy i wielkiego Andresa. FC Barcelona na swoim oficjalnym koncie na YT dodała bramkę Iniesty z Chelsea w wersji 10-godzinnej. XD



Oglądamy z @Ghotti

1

Aż mam ochotę podłączyć kierownice pod PS5 i pojeździć bolidem. :D

0

Na ten moment Legia Warszawa w strefie spadkowej Ekstraklasy.

0

@marcin62 pamiętam jak to oglądałam i zawsze się dziwiłam, że ludzi nie ogarniają. XD z perspektywy czasu wciskanie przycisków na telefonie i te lagi to dramat.

17

Messi nie jest piłkarzem Barcy, Ronaldo nie gra już w Realu a tu kłótnie jak za starych dobrych czasów. Ach, czuje się 5 lat młodsza ^^

10

@FCMichalo i to jest właśnie przykład rasizmu, a nie powiedzenie, że ktoś jest czarny jak jest czarny.

1

@koksik2700 nooo :D w ogóle ta misja z tym spektaklem to był top. XD

3

@koksik2700 to chyba rym biały?

XD

3

@Bocheno1 ja nie stawiam tylko mówię, że jest taka możliwość. Myślę, że jak ktoś dla zabawy chce postawić 30 dyszki a wyciągnie 200 zł to już coś jest. A 3 dyszki nie majątek. ;)

1

@Bocheno1 pośmiać? XD jak wygra Barca kibice będą szczęśliwi, a jak przegra to chociaż przytulą hajs na pocieszenie. Podwójny profit.

1

Bayern wygra różnicą 3 bramek kurs 7.5.

:D

0

@joloskyy nie było spalonego? XD

0

@Rust_Cohle Ghotti za to woli bagiety, hehe. Konfitura.

0

@marcin62 mega gierka. ^^

1

@marcin62 w co grasz, panie Marcinie?

2

@Rust_Cohle no dokładnie. Wysyła mi jakieś zdjęcia, melduje co robi w ciągu dnia, zaraz będzie wymagał tego ode mnie :oo

Nie no, ja mu wysyłam swoje wypieki ^^

1

@PatrykBarca druga bramka to faktycznie nie był jego błąd, chociaż mógł się zachować lepiej ale pierwsza sytuacja to 100% jego winy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?