clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jakby ktoś szukał PS5:
https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-playstation-5-dualsense-czarny-ghost-of-tsushima-directors-cut
Całkiem fajna oferta :D
0
Powiem Wam, że Carlo tak -15kg od ostatniego sezonu w RM.
2
@IronSanHybrid luzik, ważne żebyś jej nie kisił na jakiejś półce bez przepływu powietrza. :)
2
@IronSanHybrid pionowo. Tak, mi z tyłu też leci ciepełko, dlatego ważne żeby konsola miała dużo miejsca z tyłu :D
0
@Transu96 profesjonalizm widzę :D
0
@Transu96 mam nadzieję, że nagrasz filmik z losowania? Żeby nie było żadnych podstępów!!! :D
0
Myślicie, że Real dziś wdupi?
2
@IronSanHybrid nieee, po prostu byłam ciekawa czy dołączysz do zabawy. Nie demonizuj mnie :(
0
Ale Milan zmarnował karnego xd
3
Taki Pedro to by się Nam przydał. Bardzo lubię tego piłkarza. Zepsuta 100% sytuacja? Uśmieszek pod wąsikiem. Ech.
0
@arasz1819 no niestety, nie mogę się nie zgodzić. Cruyff top.
0
@arasz1819 ta osobowość to mam nadzieję @Iniesta
0
@Transu96 @IronSanHybrid w końcu potwierdził udział?
6
Ciekawostka dla fanów Barcy i wielkiego Andresa. FC Barcelona na swoim oficjalnym koncie na YT dodała bramkę Iniesty z Chelsea w wersji 10-godzinnej. XD
Oglądamy z @Ghotti
1
Aż mam ochotę podłączyć kierownice pod PS5 i pojeździć bolidem. :D
0
Na ten moment Legia Warszawa w strefie spadkowej Ekstraklasy.
0
@marcin62 pamiętam jak to oglądałam i zawsze się dziwiłam, że ludzi nie ogarniają. XD z perspektywy czasu wciskanie przycisków na telefonie i te lagi to dramat.
17
Messi nie jest piłkarzem Barcy, Ronaldo nie gra już w Realu a tu kłótnie jak za starych dobrych czasów. Ach, czuje się 5 lat młodsza ^^
10
@FCMichalo i to jest właśnie przykład rasizmu, a nie powiedzenie, że ktoś jest czarny jak jest czarny.
1
@koksik2700 nooo :D w ogóle ta misja z tym spektaklem to był top. XD
3
@koksik2700 to chyba rym biały?
XD
3
@Bocheno1 ja nie stawiam tylko mówię, że jest taka możliwość. Myślę, że jak ktoś dla zabawy chce postawić 30 dyszki a wyciągnie 200 zł to już coś jest. A 3 dyszki nie majątek. ;)
1
@Bocheno1 pośmiać? XD jak wygra Barca kibice będą szczęśliwi, a jak przegra to chociaż przytulą hajs na pocieszenie. Podwójny profit.
1
Bayern wygra różnicą 3 bramek kurs 7.5.
:D
0
@joloskyy nie było spalonego? XD
0
@Rust_Cohle Ghotti za to woli bagiety, hehe. Konfitura.
0
@marcin62 mega gierka. ^^
1
@marcin62 w co grasz, panie Marcinie?
2
@Rust_Cohle no dokładnie. Wysyła mi jakieś zdjęcia, melduje co robi w ciągu dnia, zaraz będzie wymagał tego ode mnie :oo
Nie no, ja mu wysyłam swoje wypieki ^^
1
@PatrykBarca druga bramka to faktycznie nie był jego błąd, chociaż mógł się zachować lepiej ale pierwsza sytuacja to 100% jego winy.