clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 szkoda, że nie ma pudełka i polskiej wersji :/
15
@macio_944 a ludzie dają się skłócać i nienawidzą się wzajemnie bo mają inne poglądy, a oni po obradach sejmu piją sobie kawkę.
1
Laporta jak ma taki dobry kontakt z wszystkimi, niech sam zostanie trenerem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Jakchcesz no chyba, że tak na to spojrzymy. XD
12
@Katalończyk 99 skoro przez rok nie widać ŻADNYCH efektów, to znaczy że coś jest nie tak.
20
Każdy z Nas pewnie spotkał w życiu takich ludzi jak Koeman, chociażby w szkole. Gówno potrafili nauczyć, dużo wymagali a jeszcze mówili, że uczniowie to największe głąby w szkole. Ja miałam taką nauczycielkę i do teraz na myśl o jej metodach robi mi się niedobrze, a lekcję z Nią to był koszmar. Wiem, że nasi panowie to dorośli ludzie ale pewne odczucia względem takich toksycznych osób się nie zmieniają.
0
@tomek8756 kolega grał Barcą, a ja z racji tego, że nie chciałam tej samej drużyny wzięłam Bayern a potem Real. XD
0
@ElKamil być może. Nie mnie oceniać.
0
@Alvarinho wygrał ze mną w Fifę w turnieju. Gratki. :D
Edit: oczywiście chodzi o @ObiektywnyKibic121
Przepraszam najmocniej. Późna pora xD
0
Araujoooooo co za kot
3
Zastanawiam się co oni robią na treningu. XD
0
Rudemu się dupa pali, że wpuszcza Pucza.
5
Mame nie teraz. Maszyna ruszyła.
0
Przydałby się taki Vini w Barcy. ^^
2
A kiedyś się człowiek zastanawiał czy Messi, Neymar i Suarez strzelą bramkę, czy jednak któremuś się nie uda i przy 4:0 będą na Niego grali... Smutne, bardzo smutne.
1
Luuk się rozgrzewa, a kibice gwiżdżą. Dopełnienie tego syfu w klubie. XD
6
@DonMatteo901 nie z kuzynką, a siostrzenicą. Czyli jeszcze większa patola.
2
@Ojciec5tkidzieci ciekawa historia. :D
32
@bartekvisca a może właśnie takiego piłkarza potrzeba? A nie ciągle miękkie fajki co nie udźwigną presji albo zaraz się połamią? Bądź płaczą w szatni?
0
@Rastafarnianin wszystkim nagle zaczęło to przeszkadzać na dużą skalę jak Lidle, Carrefoury się pootwierały. Jak były otwarte Żabki to już było ok. :D
2
@DaPidejpi robimy delegacje La Bamby i jeździmy dookoła świata.
2
@amanter przypomniał mi się Atak Tytanów... Chyba fan tego anime to projektował.
0
@dniel https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/dyski-wewnetrzne/dysk-seagate-expansion-portable-2tb-hdd-czarny?gclid=Cj0KCQjwnJaKBhDgARIsAHmvz6c-HVFVIvcz7t4zVz_avzQKCdQlSF-XGa8Qt9Pb-jRDfMcRqSdy9t8aAkfVEALw_wcB
Mam ten i polecam. Z tym, że to 2TB ale 1TB też są.
1
@IronSanHybrid Dying Light polecam mocno, tak samo AC Unity bo Paryż w tej grze wymiata. Spyro w sumie też spoko ale taka lekka gierka na wyluzowanie, raczej dla młodszych odbiorców. Jak ktoś nie ma sentymentu do starego Spyro to raczej ciężko będzie. Metro Exodus spoko, jak lubisz klimaty postapo, tylko główny bohater się nie odzywa co irytuje. :D no i żeby zrozumieć całkiem grę musiałbyś najlepiej wcześniej ograć Redux i Last Light. Dying Light poczekaj, bo ja kupiłam już wersję z dodatkami za 59 zł więc nie opłaca się brać tej oferty.
0
@Wilczeq nie widziałam sondażu gdzie te dwie partie nie mają powyżej 60-65% poparcia więc...
29
@barcelonaLM ponad 67% na PiS i PO razem. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
1
@bartas97 polecam Unravel i Unravel Two. :D
1
@AlicjaFCB jedno z moich pierwszych anime. Klimat super.
2
@Alvarinho dzięki. :)
1
@NaFazieHitman polecam Puerto de la cruz