8

@Pilka_jest_okragla ja w Dembele już nie wierzę. To bardziej myślę, że Cou coś podziała niż Bombelek.

0

Bierze ktoś Fifę 22 na premierę? Bo mam plan przyjanuszować i kupić gdzieś tydzień po premierze na OLX od tych, którzy zdążą się zniechęcić. Może z 50 dyszek będę do przodu. XD waham się w sumie. Czy na premierę czy poczekać. Kusi, tym bardziej, że Dying Light II odpada w tym roku bo przesunięte.

1

@PatrychoO człowiek przywykł do Darasa i jakoś tak dziwnie. :(

5

@Encore kreatywna księgowość :D

0

Jak Messi, Neymar i Su...Mbappe dziś zagrają to może paść trochę bramek na otwarcie ich współpracy.

0

@DaPidejpi myślę, że będzie chciał odejść. Jak nie teraz to za 2 lata.

9

Mam wrażenie, że nawet jak pan sprzedający bilety albo pan, który sprząta szatnie się pochoruje to Puig go nie zastąpi. :D

0

@Majkel12 2026
2. 2024
3. 2023
4. 2023
5. 13

0

@goldmetaxa myślę, że większość ludzi to widzi od kilku lat. XD

0

@geass nie wiem, chciałabym zasnąć i obudzić się jak już ten klub nie będzie memem :D

3

Ale bym sobie pooglądała taką Barcę bez tego rudego betonu.

1

@Alvarinho u Nas też jeszcze nikt nie grał. Racja. :D @Transu96 możesz przesunąć Obiektywnego, bo z @Alvarinho już jesteśmy plus minus dogadani.

0

@Homeopata8989 no dlatego też myślę, że wygrają dwoma bramkami. :D

1

@Bykunn czy 2 bramki to zleje? Stawiam, że mecz będzie wyrównany a ostatnie 15 minut Real wciśnie na pałę jakąś bramkę albo dwie :D

0

@gumaz na Real -1,5 jest kurs 6,25... :D moim zdaniem całkiem realne, że wejdzie. A Inter moim zdaniem strzeli max 1 bramkę.

4

Ciekawy kurs na dziś:
Inter Mediolan vs Real Madryt
Handicap Real -1,5
Club Brugge KV vs PSG
Handicap PSG -1,5

Kurs łączny: 10,5

1

@Zoker będziemy mieli ale dzięki tym chłopakom wyżej.

5

Cou, Depay, Frankie, Fati (?), Jeśli w przyszłym roku zagramy w LM to chyba dzięki Nim.

1

@NaFazieHitman luzik. XD

0

Koledzy co siedzą u buka, ile do przodu? :)

1

@Wojcio no pokazywał się a potem podawał do tyłu. XD

14

I wolę takiego młodego chłopaka co nawet pobiegnie szalenie przed siebie niż Roberto co poda do tyłu.

1

Najsmutniejsze jest to, że na żadnej pozycji nie mamy lepszego piłkarza niż Bayern. Na żadnej. :(

2

Filip ufam Tobie.

0

@Gitarkafcb 10-15 niestety.

9

Depay przed transferem: no pójdę se do Barcy, popykam z Messim, może kogoś jeszcze kupią. Ten Griezmann też nie jest taki zły.
Depay teraz: :O

1

Nowakowski ma lepszą technikę gry nogą niż niektórzy nasi.

4

Mam wrażenie, że Bayern gra tak na 30%. My za to jak zawsze. XD

7

Dawać Desta bo na Roberto już patrzeć nie mogę...

9

Idzie kontra, Roberto się zatrzymuje i do tyłu. Idź pan w ch... z Nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?