clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Pilka_jest_okragla ja w Dembele już nie wierzę. To bardziej myślę, że Cou coś podziała niż Bombelek.
0
Bierze ktoś Fifę 22 na premierę? Bo mam plan przyjanuszować i kupić gdzieś tydzień po premierze na OLX od tych, którzy zdążą się zniechęcić. Może z 50 dyszek będę do przodu. XD waham się w sumie. Czy na premierę czy poczekać. Kusi, tym bardziej, że Dying Light II odpada w tym roku bo przesunięte.
1
@PatrychoO człowiek przywykł do Darasa i jakoś tak dziwnie. :(
5
@Encore kreatywna księgowość :D
0
Jak Messi, Neymar i Su...Mbappe dziś zagrają to może paść trochę bramek na otwarcie ich współpracy.
0
@DaPidejpi myślę, że będzie chciał odejść. Jak nie teraz to za 2 lata.
9
Mam wrażenie, że nawet jak pan sprzedający bilety albo pan, który sprząta szatnie się pochoruje to Puig go nie zastąpi. :D
0
@Majkel12 2026
2. 2024
3. 2023
4. 2023
5. 13
0
@goldmetaxa myślę, że większość ludzi to widzi od kilku lat. XD
0
@geass nie wiem, chciałabym zasnąć i obudzić się jak już ten klub nie będzie memem :D
3
Ale bym sobie pooglądała taką Barcę bez tego rudego betonu.
1
@Alvarinho u Nas też jeszcze nikt nie grał. Racja. :D @Transu96 możesz przesunąć Obiektywnego, bo z @Alvarinho już jesteśmy plus minus dogadani.
0
@Homeopata8989 no dlatego też myślę, że wygrają dwoma bramkami. :D
1
@Bykunn czy 2 bramki to zleje? Stawiam, że mecz będzie wyrównany a ostatnie 15 minut Real wciśnie na pałę jakąś bramkę albo dwie :D
0
@gumaz na Real -1,5 jest kurs 6,25... :D moim zdaniem całkiem realne, że wejdzie. A Inter moim zdaniem strzeli max 1 bramkę.
4
Ciekawy kurs na dziś:
Inter Mediolan vs Real Madryt
Handicap Real -1,5
Club Brugge KV vs PSG
Handicap PSG -1,5
Kurs łączny: 10,5
1
@Zoker będziemy mieli ale dzięki tym chłopakom wyżej.
5
Cou, Depay, Frankie, Fati (?), Jeśli w przyszłym roku zagramy w LM to chyba dzięki Nim.
1
@NaFazieHitman luzik. XD
0
Koledzy co siedzą u buka, ile do przodu? :)
1
@Wojcio no pokazywał się a potem podawał do tyłu. XD
14
I wolę takiego młodego chłopaka co nawet pobiegnie szalenie przed siebie niż Roberto co poda do tyłu.
1
Najsmutniejsze jest to, że na żadnej pozycji nie mamy lepszego piłkarza niż Bayern. Na żadnej. :(
2
Filip ufam Tobie.
0
@Gitarkafcb 10-15 niestety.
9
Depay przed transferem: no pójdę se do Barcy, popykam z Messim, może kogoś jeszcze kupią. Ten Griezmann też nie jest taki zły.
Depay teraz: :O
1
Nowakowski ma lepszą technikę gry nogą niż niektórzy nasi.
4
Mam wrażenie, że Bayern gra tak na 30%. My za to jak zawsze. XD
7
Dawać Desta bo na Roberto już patrzeć nie mogę...
9
Idzie kontra, Roberto się zatrzymuje i do tyłu. Idź pan w ch... z Nim