2

@Dzemik55 Zalando i Zalando lounge. :D

0

@Transu96 dziś postaram się zagrać bo teraz miałam 2x12h w pracy ale wieczorem ogarniemy z @Alvarinho

1

@BorzyKrzys no ale to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, więc prawie tak jak TVP.

6

@marcin62 dobrze, że TVP zatrudnia same talenty. Szczególnie to było widać w Opolu jak co druga osoba fałszowała. XD

1

@Janas11224 ale byczku, akurat w tym roku FIFA na PS5 i XBX jest naprawdę zmieniona. Na PS4, Xbox One czy PC kupowanie mija się z celem bo to tylko zaktualizowana 21.

0

@OnlyBarcelona no to był żart, nie unoś się :D

0

@tomek8756 znam. :D

0

@DaPidejpi ale o mnie mówić ,,coś". Wstydu nie masz. ಠ_ಠ

3

@Encore wychowała mnie ulica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Jak PSG było małe, to je rodzice karmili z procy

1

@IronSanHybrid jak weszłam do piwnicy u Hendrika, którego zaatakował Dziki Gon to właśnie tam zmieniały się włosy. XD spotkało mnie to krótko po premierze PS5 i nawet zrobiłam zdjęcie i kolegom wysyłałam. Nie wiedziałam, że to takie wydarzenie :D

7

Stara PSG wzięła kredyt w powerbanku.

39

@MarioVeB! Glik by go nakrył czapką.

3

@Bykunn mówiłam, że Real się odpali w ostatnich 10 minutach. Ale niestety (stety) wcisnęli tylko 1 bramkę.

1

PSG to chyba będzie najlepsza drużyna w FIFIE i nic więcej.

1

Ale Neymar to jest żelbetonowy kloc. Kiedyś jego gra to była magia a teraz?

3

Messiemu psycha siadła jak zobaczył wczoraj co go ominęło w Barcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO 2-3 lata jak pozbędziemy się wszystkich miękkich fajek

0

@OnlyBarcelona noo, musiałam :D ;*

0

@Ghotti biedny :(

2

@Bykunn Real zagra kosmiczne ostatnie 10 min. XD albo i nie, wtedy wdupią i też humor gitowa

0

@tadzik447 czosnek ale taki konkret, by na drugi dzień jeszcze męczył. Ach. @Ghotti chłop jak dąb a żołądek jak... ^^

1

@robsesh PS5
@IronSanHybrid nie żeby coś ale @OnlyBarcelona ani razu ze mną nie wygrał xD

1

@Ojciec5tkidzieci pamiętam poziom trudności Gothica 2, jak jakiś noob Ci mówi: no wyjdź bramą, potem masz las i w sumie radź sobie sam ale tam jest jaskinia. Zapomniałem powiedzieć, że biega tam Ork, 10 ścierwojadów no i może jakiś topielec. A teraz? Znacznik na mapie, GPS, dokładnie pokazana droga.
XD

1

@IronSanHybrid trzymam kciuki! Ale możemy kiedyś w coś popykać, poza turniejem. :D

1

@tadzik447 moje marzenie. :O polać to tylko sosem czosnkowym i ostrym. Do tego zimna Cola. OMG.

0

@lukaszbarca15 Soldier's Eyes?


0

@PatrychoO chyba pierwszy raz w życiu w FUT nie będę grała przede wszystkim piłkarzami La Ligi. :(((

36

Kiedy Thomas Tuchel podpisał kontrakt z PSG w 2018, przeprowadził się do pięknego domu. On i jego żona zatrudnili wtedy gospodynię pochodzenia filipińskiego, aby zajęła się domem.

Kobieta bardzo dużo pracowała, zawsze była profesjonalna i dostępna dla rodziny na każde zawołanie. Z czasem nawiązała się między nimi więź i pewnego dnia Thomas dowiedział się, że gosposia zbiera pieniądze na ciężką operację serca dla jednego ze swoich dzieci.

Nie zadając nawet najmniejszego pytania, Tuchel postanowił w pełni sfinansować operację. Wszystko przebiegło pomyślnie, ale to nie wszystko...

Gdy trener czuł, że może stracić prace w Paryżu, zapytał swoją gospodynię, jakie jest jej największe marzenie. Kobieta odpowiedziała, że ​​marzy o tym, by pewnego dnia móc wrócić na Filipiny i zbudować tam dom, w którym zamieszka na stałe z najbliższą rodziną.

Po tym jak Niemiec został zwolniony przez PSG i dołączył do Chelsea, nie zapomniał o swojej gospodyni i kupił jej luksusową willę na Filipinach.

VIA: Typowy Kibic Reprezentacji

5

@LecimyPoMajstra a po co Halland miałby tu przyjść? By dostawać podania do tyłu od Roberto? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?