clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dzemik55 Zalando i Zalando lounge. :D
0
@Transu96 dziś postaram się zagrać bo teraz miałam 2x12h w pracy ale wieczorem ogarniemy z @Alvarinho
1
@BorzyKrzys no ale to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, więc prawie tak jak TVP.
6
@marcin62 dobrze, że TVP zatrudnia same talenty. Szczególnie to było widać w Opolu jak co druga osoba fałszowała. XD
1
@Janas11224 ale byczku, akurat w tym roku FIFA na PS5 i XBX jest naprawdę zmieniona. Na PS4, Xbox One czy PC kupowanie mija się z celem bo to tylko zaktualizowana 21.
0
@OnlyBarcelona no to był żart, nie unoś się :D
0
@tomek8756 znam. :D
0
@DaPidejpi ale o mnie mówić ,,coś". Wstydu nie masz. ಠ_ಠ
3
@Encore wychowała mnie ulica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Jak PSG było małe, to je rodzice karmili z procy
1
@IronSanHybrid jak weszłam do piwnicy u Hendrika, którego zaatakował Dziki Gon to właśnie tam zmieniały się włosy. XD spotkało mnie to krótko po premierze PS5 i nawet zrobiłam zdjęcie i kolegom wysyłałam. Nie wiedziałam, że to takie wydarzenie :D
7
Stara PSG wzięła kredyt w powerbanku.
39
@MarioVeB! Glik by go nakrył czapką.
3
@Bykunn mówiłam, że Real się odpali w ostatnich 10 minutach. Ale niestety (stety) wcisnęli tylko 1 bramkę.
1
PSG to chyba będzie najlepsza drużyna w FIFIE i nic więcej.
1
Ale Neymar to jest żelbetonowy kloc. Kiedyś jego gra to była magia a teraz?
3
Messiemu psycha siadła jak zobaczył wczoraj co go ominęło w Barcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PatrychoO 2-3 lata jak pozbędziemy się wszystkich miękkich fajek
0
@OnlyBarcelona noo, musiałam :D ;*
0
@Ghotti biedny :(
2
@Bykunn Real zagra kosmiczne ostatnie 10 min. XD albo i nie, wtedy wdupią i też humor gitowa
0
@tadzik447 czosnek ale taki konkret, by na drugi dzień jeszcze męczył. Ach. @Ghotti chłop jak dąb a żołądek jak... ^^
1
@robsesh PS5
@IronSanHybrid nie żeby coś ale @OnlyBarcelona ani razu ze mną nie wygrał xD
1
@Ojciec5tkidzieci pamiętam poziom trudności Gothica 2, jak jakiś noob Ci mówi: no wyjdź bramą, potem masz las i w sumie radź sobie sam ale tam jest jaskinia. Zapomniałem powiedzieć, że biega tam Ork, 10 ścierwojadów no i może jakiś topielec. A teraz? Znacznik na mapie, GPS, dokładnie pokazana droga.
XD
1
@IronSanHybrid trzymam kciuki! Ale możemy kiedyś w coś popykać, poza turniejem. :D
1
@tadzik447 moje marzenie. :O polać to tylko sosem czosnkowym i ostrym. Do tego zimna Cola. OMG.
0
@lukaszbarca15 Soldier's Eyes?
0
@PatrychoO chyba pierwszy raz w życiu w FUT nie będę grała przede wszystkim piłkarzami La Ligi. :(((
36
Kiedy Thomas Tuchel podpisał kontrakt z PSG w 2018, przeprowadził się do pięknego domu. On i jego żona zatrudnili wtedy gospodynię pochodzenia filipińskiego, aby zajęła się domem.
Kobieta bardzo dużo pracowała, zawsze była profesjonalna i dostępna dla rodziny na każde zawołanie. Z czasem nawiązała się między nimi więź i pewnego dnia Thomas dowiedział się, że gosposia zbiera pieniądze na ciężką operację serca dla jednego ze swoich dzieci.
Nie zadając nawet najmniejszego pytania, Tuchel postanowił w pełni sfinansować operację. Wszystko przebiegło pomyślnie, ale to nie wszystko...
Gdy trener czuł, że może stracić prace w Paryżu, zapytał swoją gospodynię, jakie jest jej największe marzenie. Kobieta odpowiedziała, że marzy o tym, by pewnego dnia móc wrócić na Filipiny i zbudować tam dom, w którym zamieszka na stałe z najbliższą rodziną.
Po tym jak Niemiec został zwolniony przez PSG i dołączył do Chelsea, nie zapomniał o swojej gospodyni i kupił jej luksusową willę na Filipinach.
VIA: Typowy Kibic Reprezentacji
5
@LecimyPoMajstra a po co Halland miałby tu przyjść? By dostawać podania do tyłu od Roberto? :D