7

Dawać Desta bo na Roberto już patrzeć nie mogę...

9

Idzie kontra, Roberto się zatrzymuje i do tyłu. Idź pan w ch... z Nim

2

Sztanga vs Goretzka. XDD

0

Na razie nie wygląda to źle :D

0

@Pawel13sz to co. Barca to Barca. :D

2

Wierzyłam w remontade z PSG, wierzę i teraz. VAMOS!!!

1

@macio_944 ament

0

@laikike1 jak przegramy mamy płakać, jak wygramy też? Wiadomo, że jak wygramy to ludzie będą w euforii pisać różne rzeczy ale takie ich prawo.

26

Cieszmy się La Ramblą, bo zaraz padnie xD

1

@Lionel_Messi10 a w jakiej, z ciekawości zapytam? Ja mam meczówkę z zeszłego sezonu, te różową wyjazdową z tyłu z ,,10" i Messim. :D

2

Nie wiem jak Wy, ja już siedzę w koszulce przed TV...

1

@IronSanHybrid trafimy na siebie w finale ^^

0

Liczę, że Memphis Nas dziś trochę pociągnie i nie będzie kompromitacji. On nie spuści głowy w dół bo nie zna smaku tych kompromitacji. Jak przegramy ale będziemy walczyć to będę umiarkowanie zadowolona. :D

1

@Rust_Cohle właśnie zjadłam rollo, mięso mieszane, sos czosnkowy i ostry. Easy. XD nie rusza

https://zapodaj.net/d81cbb55b1587.jpg.html
Zdjęcia kebsa nie ma bo nie zdążyłam zrobić ;( tak mi smakował

2

Niezależnie od wyniku, La Rambla szybko nie pójdzie dziś spać. VAMOS!

0

@Transu96 @Alvarinho @ObiektywnyKibic121 KarolinaLula mój nick

1

@PatrychoO nieee, obija się ten nasz organizator :D

5

@Transu96 to robi cyrk z losowaniem jak losowanie Ligi Mistrzów ^^ pióra w dupach, występy a człowiek czeka na najważniejsze :D

9

Myślicie, że Alba jutro będzie płakał/wymiotował przed meczem czy wytrzyma do przerwy?

0

@Gosciuu podniesienie kwoty wolnej od podatku. O ile faktycznie ją podniosą od nowego roku. Kij, że to samo zabiorą podatkami i składką zdrowotną ale sama decyzja git.

1

@Barca1992 oj tak, albo w American Westland chyba setki godzin online przegrałam :D

0

@Objectivo no były ale wątpię by w sumie dali tę grę szybko. A trochę ponad stówka za wersję PS5 z dodatkami jakimiś to nie majątek. :D

6

Kupiłam sobie grę Tony Hawk Pro skater 1+2. :D świetna jest, jak ktoś jeszcze pamięta czasy pierwszych części odgrywanych na kompie 20 lat temu to już w ogóle nostalgia go złapie. Ja pamiętam mojego pierwszego Tonego, którego kupił mi dziadek w kiosku razem z gazetą. Teraz jest za 137 w PS Store edycja deluxe na PS5. Myślę, że warto :D

0

@Kretok raczej nie wytrzyma. To naprawdę spoko oferta.

0

@koksik2700 z jednym. Ja kupiłam chwilę po premierze bez gier i z jednym pasem za 2299. Czyli podstawowy zestaw.
@MesQueUnClub_87 no ja właśnie się zastanawiam nad kupieniem drugiego ale jak ktoś aż tyle nie gra to stacja dokująca załatwi sprawę :D

1

@koksik2700 no to ja dla porównania zapłaciłam 2299 xD

0

@koksik2700 mi się one bardzo podobają. W ogóle na początku chciałam dokupić czarnego pada ale ten biały jednak bardziej mi się podoba :D

0

@koksik2700 no już ze sprzedanymi, a tu jak sprzedasz to wyjdzie z 2500

5

@gumaz no a jak. Jak nie pozwoli to nie będzie moim facetem.

0

@Dojaar xddddd no, no.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?