clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Craig w Casino Royal to było ciasteczko, teraz taki trochę plastuś piernik. XD
0
@Jakchcesz 8 lat to ostre przegięcie i mój hype na GTA 6 spadł prawie do zera. Wyjdzie to spoko, nie wyjdzie też dobrze, pogram w coś innego.
0
@Ghotti no fakt :D
@MesQueUnClub_87 racja. A co do zestawu to średni niestety, ostatnio widziałam lepsze więc lepiej poczekaj :)
0
@MesQueUnClub_87 @Ghotti zawsze jak ktoś mnie oznacza to albo coś o konsolach albo głupotki zboczone. XD
3
No i zrobił to. Ehhh. Boli serce. :(
2
Neymar ale się zrobił kloc. Neymar w Barcy >>>> Neymar z PSG
0
@klopx to nowy Iniesta według niektórych.
2
Już trochę czasu minęło a nadal boli jak widzę Leo jak się cieszy z Paryżanami...
0
@Ghotti @Rust_Cohle panowie spokojnie. Każdy post o kebabie to świętość, nie sprzedawać sobie kuksańców :D
0
@Pawel13sz ale strach był ^^
2
Dziś prawie bym się przekręciła, bo zjadłam mango. Zawsze jadłam jakoś przetworzony ten owoc, a nie ,,sam". Zaczęło się od łaskotania w podniebienie, a skończyło na dusznościach. Dobrze, że w domu miałam leki. ;/ Egzotyka nie dla mnie :D
1
@pt9 Overcooked może, 1 i 2. :D ale Unravel Two TOP.
2
@pt9 Unravel Two.
3
@LeoMessiah bardzo ją lubiłam ale ostatni sezon... Ech. :(
2
Tata Ansu który płacze, piękne obrazki :(
4
Ansuuuuuuuuuuu Jezus Maria
6
Ogólnie naszym najgorzej dośrodkowującym piłkarzem obecnie jest chyba Alba...
9
A Umtiti to na wakajkach jest, trenuje coś czy co? XD
7
Nie ma rudego betona na ławce to od razu piłeczka chodzi.
^^
3
Czekam na wejście Fatiego.
1
@Criss18Barca i cyk, wszyscy L4
3
Zaraz zaczyna się mecz półfinałowy Świątek vs Sakari. Trzymamy kciuki za Igę, wiem, że było tu paru fanów urody utalentowanej greczynki. :D
8
332 dni temu Bartomeu podał się do dymisji.
2
@IronSanHybrid już myślałam, że się żegnasz
1
@barcanawieki nie przełożą ale boje się, że gra będzie tak zbugowana, że trzeba będzie i tak czekać na patch. :D
0
@Ghotti ja też jestem Twoją kumpelką. Zdrajca. ;!
@MesQueUnClub_87 ja mam PS4, PS5 i czaje się na Xboxa dodatkowo po prostu :D jakbym miała wybierać to tylko PS.
0
@Bogan dokładnie, chodziło o XSX bądź też PS5 jako konsole nowej generacji.
@Ghotti podzielisz się ze mną Game Passem za friko więc muszę korzystać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Od poniedziałku w wyprzedażach Smart na Allegro będzie konsola Xbox Series S za 1099 zł. Jakby ktoś chciał nową konsolę ale nie chcę wywalać ponad 2 razy tyle. :D
0
@Ghotti Ty hejterze
1
@IronSanHybrid nie ma sprawy. :D @Transu96 AHA XD fajnie, że był walkower