0

@IronSanHybrid Craig w Casino Royal to było ciasteczko, teraz taki trochę plastuś piernik. XD

0

@Jakchcesz 8 lat to ostre przegięcie i mój hype na GTA 6 spadł prawie do zera. Wyjdzie to spoko, nie wyjdzie też dobrze, pogram w coś innego.

0

@Ghotti no fakt :D
@MesQueUnClub_87 racja. A co do zestawu to średni niestety, ostatnio widziałam lepsze więc lepiej poczekaj :)

0

@MesQueUnClub_87 @Ghotti zawsze jak ktoś mnie oznacza to albo coś o konsolach albo głupotki zboczone. XD

3

No i zrobił to. Ehhh. Boli serce. :(

2

Neymar ale się zrobił kloc. Neymar w Barcy >>>> Neymar z PSG

0

@klopx to nowy Iniesta według niektórych.

2

Już trochę czasu minęło a nadal boli jak widzę Leo jak się cieszy z Paryżanami...

0

@Ghotti @Rust_Cohle panowie spokojnie. Każdy post o kebabie to świętość, nie sprzedawać sobie kuksańców :D

0

@Pawel13sz ale strach był ^^

2

Dziś prawie bym się przekręciła, bo zjadłam mango. Zawsze jadłam jakoś przetworzony ten owoc, a nie ,,sam". Zaczęło się od łaskotania w podniebienie, a skończyło na dusznościach. Dobrze, że w domu miałam leki. ;/ Egzotyka nie dla mnie :D

1

@pt9 Overcooked może, 1 i 2. :D ale Unravel Two TOP.

2

@pt9 Unravel Two.

3

@LeoMessiah bardzo ją lubiłam ale ostatni sezon... Ech. :(

2

Tata Ansu który płacze, piękne obrazki :(

4

Ansuuuuuuuuuuu Jezus Maria

6

Ogólnie naszym najgorzej dośrodkowującym piłkarzem obecnie jest chyba Alba...

9

A Umtiti to na wakajkach jest, trenuje coś czy co? XD

7

Nie ma rudego betona na ławce to od razu piłeczka chodzi.

^^

3

Czekam na wejście Fatiego.

1

@Criss18Barca i cyk, wszyscy L4

3

Zaraz zaczyna się mecz półfinałowy Świątek vs Sakari. Trzymamy kciuki za Igę, wiem, że było tu paru fanów urody utalentowanej greczynki. :D

8

332 dni temu Bartomeu podał się do dymisji.

2

@IronSanHybrid już myślałam, że się żegnasz

1

@barcanawieki nie przełożą ale boje się, że gra będzie tak zbugowana, że trzeba będzie i tak czekać na patch. :D

0

@Ghotti ja też jestem Twoją kumpelką. Zdrajca. ;!
@MesQueUnClub_87 ja mam PS4, PS5 i czaje się na Xboxa dodatkowo po prostu :D jakbym miała wybierać to tylko PS.

0

@Bogan dokładnie, chodziło o XSX bądź też PS5 jako konsole nowej generacji.
@Ghotti podzielisz się ze mną Game Passem za friko więc muszę korzystać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Od poniedziałku w wyprzedażach Smart na Allegro będzie konsola Xbox Series S za 1099 zł. Jakby ktoś chciał nową konsolę ale nie chcę wywalać ponad 2 razy tyle. :D

0

@Ghotti Ty hejterze

1

@IronSanHybrid nie ma sprawy. :D @Transu96 AHA XD fajnie, że był walkower

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?