clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@CatalanDream i ona ma płacone z Naszych podatków...
4
@TheNekro94 wartościowych facetów też ciężko spotkać. Sami psychopaci, mentalne dzieci lub frustraci seksualni. :D
0
@Rothan1 no Ci najlepsi z poprzednich edycji zostali przesunięci do 5 edycji, nie wiadomo dlaczego.
1
@Mario96w musiałby pobić rekord świata niestety. Teraz jeszcze wyszło, że Ninja z poprzednich edycji Ci najlepsi, zostali przesunięci do 5 edycji nie wiadomo dlaczego. XD
@Sau_Ron odkąd jest ten łysy w kapeluszu i Wiśniewski to nie oglądam ;/
3
Jedyny program w TV jaki oglądałam to Ninja Warrior i jeszcze tam zrobili uczestników w balona. XD Polska.
2
Powinna być surowa kara. Teraz butelki a potem co? Noże? To nie była jedna butelka tylko masa.
25
Walkower i ująć im punkty. Co za bydło
1
Co za albańskie bydło...
2
Zaczyna się właśnie mecz o ćwierćfinał w wykonaniu Igi Świątek. Canal+ Sport :D
0
@marcin62 mega sprawa. :D specjalne ataki kurczakami są super. ^^ wygrałam już na wszystkich poziomach moją kurką o imieniu Grzanka.
1
@koksik2700 co robisz nadzieję?! :D
5
@Ojciec5tkidzieci triathlon.
0
@MesQueUnClub_87 pogadamy jak skończę ^^
0
@krawczykPSG w lidze hiszpańskiej też są ogórki, które przez Bayern byłyby ogrywane 5-6:0. To, że my z nimi remisujemy, nie znaczy, że ich nie ma :D
5
Ale Squid Game to sztos serial. Czuję się trochę jakbym oglądała anime. :D jak ktoś nie widział, polecam.
3
Wprowadzili VAR by nie było takich sytuacji, zabijając trochę uroku w grze i spontaniczność. A i tak są takie sytuacje jak dziś czy ze Sterlingiem na ME... No kurła.
2
Skandal jak ostatnio w meczu Angoli na Euro.
4
Jakim cudem to nie jest spalony?
2
No i spalony. Bueheuehuehue
3
Szkoda, że Busi wróci do Barcy i będzie biegał jakby miał w gaciach kilogramowego klocka.
1
Benzema co zrobił...
0
Goooooooooool :D
2
Kuman ucz się panie.
2
@Rust_Cohle Szacun za Filipka, a rozdział 20 najlepsza płyta.
3
Busi w repce to jest szef...
1
@Jakchcesz widziałam :D uwielbiam tego aktora głosowego
0
@OnlyBarcelona tak, wersję PS5 na płycie.
1
@Muszynianka dzięki i wzajemnie. :D
@FCBMati10 wielkiej zmiany nie ma, bo to w końcu Ubi ale gra naprawdę się bardzo przyjemnie. @barteq niee, każda część opowiada nową historię. :D @OnlyBarcelona nie mam pojęcia :D
0
@Muszynianka na PS5. Wygląda miodnie. Wielkich różnic pewnie nie ma skoro to gra na dwie generacje. Pewnie po prostu mam więcej klatek na sekundę i trochę lepsze tekstury.
1
@FCBMati10 Wyglada mega spoko, widoczki robią robotę, nie spotkałam się z jakimiś bugami. Soundtrack też mi pasuje. :D polecam