25

Walkower i ująć im punkty. Co za bydło

1

Co za albańskie bydło...

2

Zaczyna się właśnie mecz o ćwierćfinał w wykonaniu Igi Świątek. Canal+ Sport :D

0

@marcin62 mega sprawa. :D specjalne ataki kurczakami są super. ^^ wygrałam już na wszystkich poziomach moją kurką o imieniu Grzanka.

1

@koksik2700 co robisz nadzieję?! :D

5

@Ojciec5tkidzieci triathlon.

0

@MesQueUnClub_87 pogadamy jak skończę ^^

0

@krawczykPSG w lidze hiszpańskiej też są ogórki, które przez Bayern byłyby ogrywane 5-6:0. To, że my z nimi remisujemy, nie znaczy, że ich nie ma :D

5

Ale Squid Game to sztos serial. Czuję się trochę jakbym oglądała anime. :D jak ktoś nie widział, polecam.

3

Wprowadzili VAR by nie było takich sytuacji, zabijając trochę uroku w grze i spontaniczność. A i tak są takie sytuacje jak dziś czy ze Sterlingiem na ME... No kurła.

2

Skandal jak ostatnio w meczu Angoli na Euro.

4

Jakim cudem to nie jest spalony?

2

No i spalony. Bueheuehuehue

3

Szkoda, że Busi wróci do Barcy i będzie biegał jakby miał w gaciach kilogramowego klocka.

1

Benzema co zrobił...

0

Goooooooooool :D

2

Kuman ucz się panie.

2

@Rust_Cohle Szacun za Filipka, a rozdział 20 najlepsza płyta.

3

Busi w repce to jest szef...

1

@Jakchcesz widziałam :D uwielbiam tego aktora głosowego

0

@OnlyBarcelona tak, wersję PS5 na płycie.

1

@Muszynianka dzięki i wzajemnie. :D
@FCBMati10 wielkiej zmiany nie ma, bo to w końcu Ubi ale gra naprawdę się bardzo przyjemnie. @barteq niee, każda część opowiada nową historię. :D @OnlyBarcelona nie mam pojęcia :D

0

@Muszynianka na PS5. Wygląda miodnie. Wielkich różnic pewnie nie ma skoro to gra na dwie generacje. Pewnie po prostu mam więcej klatek na sekundę i trochę lepsze tekstury.

1

@FCBMati10 Wyglada mega spoko, widoczki robią robotę, nie spotkałam się z jakimiś bugami. Soundtrack też mi pasuje. :D polecam

2

Ale to FC6 mi siadło. Nie spodziewałam się :D nie mogę się oderwać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio87 no ja jestem na początku gry, nie wiem jak dalej będzie. Mi też klimat sekty mega pasował i taki wiejski styl gry. :D tutaj typowo kubańskie klimaty, wszędzie ten dyktator. Na razie mi się podoba i mnie nie nudzi.
@Geble no niestety, przyjdzie Nam poczekać na gry które w pełni wykorzystają potencjał nowej generacji. Nie jest źle i tak jak na grę z otwartym światem.

0

@Nazio87 dużo od FC5 się nie różni ale wrażenia pozytywne. Na PS5 gra wygląda fajnie, ładne widoczki, gra światłem. Muzyka też robi robotę. :D pograłam 3h i odczucia pozytywne.

9

Laporta przytulał manekina w koszulce Leo, a teraz na Niego pluje bo mu się dupa pali. XD

5

Laporta to się kompromituje tym trzymaniem rudego na ławce, a teraz jeszcze atak na Messiego. Wszyscy winni tylko nie on. XD dobrali się z betonem, nie ma co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?