0

Mi się nie podoba i zdania nie zmienię. Nawet na rok 2016 nie kupię nowej Fify bo nie dam rady grać w poziomych pasach... Czekam na koszulki 2016/17 i Fifę 17 w takim razie. :P

0

Cwany skubaniec, a tu wszyscy odliczali minuty do ogłoszenia nazwiska

0

Skromny pracuś - Sergio.

0

Solidny bramkarz. Lubię go bardzo. :)

6

Mam nadzieję, że będzie legendą Barcy

2

Więcej niż klub zobowiązuje. Nie dla przepłacania, nie bądźmy drugim Man City i PSG, gdzie liczy się tylko kasa, kasa, kasa. Nie lepiej wziąć pod swoje skrzydła kogoś i zrobić z Niego cracka? O wiele bardziej cieszę się z geniuszu np Rakiticia i niech tak zostanie. Za Neymara też daliśmy dużo, ale on był nieopierzonym dzieciakiem jeszcze. Teraz mimo iż to tylko 2 lata zmądrzał (na boisku) i mamy swojego cracka. Raz na kilka lat taki zakup rozumiem bo to inwestycja, ale co roku wywalać takie siano na gwiazdkę, która nie wiadomo czy zaświeci a sadzać na ławce ludzi z potencjałem i Barcą w sercu...

3

Tylko żeby nie okazał się drugim 'Super Mario'...

0

Albo wybierze trofea, albo kasę. Mam przeczucie, że niestety to drugie...

1

Vidal grał z Juve? :D

1

Na nSport+ znow powtorka... Znow hymn Ligi Mistrzow i ciary. Czy to sie kiedys skonczy? :D

0

Ciekawe jakie konsekwencje mogą wyciągnąć? Przelewu nie było, nie ma zatem mowy o sprzedaży meczu. Jedynie to jakaś grzywna za brak fair play. Tylko komu ją wlepić?

0

Jak on zostanie kimkolwiek w FIFIE to wodzę szybki upadek... :P

0

Kupcie sobie nową 'Piłkę Nożną' napisane jest o przyjazni Naszego trio i o tym jak na początku wyglądały relacje Neymar-Messi. Dużo ciekawostek z szatni o których nie miałam pojęcia, a jestem z nowinkami na bieżąco. :D dużo poświęcono na Naszą kochaną Barcę.

9

Wyobrażacie sobie jakby go zamknęli? Siedzisz sobie w celi za alimenty a tam wchodzi Leo :D

0

Arsenal. Chciałabym zobaczyć Alexisa w walce z Naszymi obrońcami :)

3

Słuchajcie, kupiłam widziałam w Biedronce książkę 'Sekrety La Roja' o reprezentacji Hiszpanii, super wydanie, dużo zdjęć i ciekawostek o Naszym generale, Andresie, Piquenbauerze, Sergio czy exbarcelonistach jak Fabs. Kupiłam sobie ją właśnie za 4.99 zł. Jak za darmo, a to idealne uzupełnienie książek o Barcy czy biografii piłkarzy. Polecam wszystkim. :) jak za darmo

0

Bedzie, Xavi powiedzial ze to Andres bedzie nowym kapitanem :)

0

ISIS to terrorysci...

0

Bardzo, bardzo sie ciesze. :)) wariat zostaje z Nami, kamien z serca chyba nie tylko kibicow ale i Neya. Vamos

0

Messi największego hamburgera zgarnął, zwróciliście uwagę na to? xd

1

Dochodzi do najlepszej drużyny na świecie w sezonie 2014/15. Na pewno wspaniałe uczucie. Powodzenia Aleix. Ciekawe jaką będzie miał ksywkę :D

1

TVP Sport na pewno i chyba TVP1.

10

Alves :( kto będzie zespołową niańką?

0

MATHIEU! Obowiązkowo, on ma coś do powiedzenia.

0

Pedrito, jest i on! :D

1

Javier ahahhaah :D

1

Neymar konkretnie zrobiony :D

0

Witamy! Bardzo się cieszę, że kolejny człowiek zasili naszą Katalońską Rodzinę.

3

https://pbs.twimg.com/media/CG2bWZoWQAANoHu.jpg

Messi jak się szybko rozebrał :D

0

też się nad tym zastanawiałam. Messi, Ronaldo i właśnie kto. Patrząc po innych ligach nie widzę kandydata. Hazard za mały w uszach, Pogby i inne także. Zostaje Neymar. Tak widzę podium: 1. Messi 2. Ronaldo 3. Neymar. :)

Tak jak w poprzednim roku były MŚ to wiadomo było, że będzie ktoś kto się na tym turnieju wyróżnił czyt. Neuer. Teraz Copa może tylko pomóc naszym chłopakom, zaszkodzić po takim sezonie im nie zaszkodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?