1

Depay gra mega niechlujnie. :/

1

Sergi Roberto czyli nasz ulubieniec z @Ghotti dziś coś zawali.

0

@Rust_Cohle dobrze, nie daj się skusić zielonej stronie mocy. Tylko PS. :D

0

@SonBarcaGoku powinni rozliczyć to spotkanie po kursie 1.

7

Orłowski w studiu mówi, że FDJ jest najbardziej przehajpowanym piłkarzem na świecie w tym momencie. Ciężko się nie zgodzić.

1

@Jakchcesz widziałam poprzedni (chyba?) odcinek. Vesemir mnie rozwala xD

1

@kryhaa Messi przed Lewym. Lewy ma -1 :D

0

@Jakchcesz byle nie z rodzynkami :( @mekston ktoś zagłosował przez pomyłkę albo mnie nie lubi ;/

0

@Ghotti coś w tym może być :D

0

@Jakchcesz czyli mówisz, że zawodowo zajmujesz się kaligrafią?

0

@mekston Lewy ma -1. XD
@Ghotti Ty hejterze
@Rust_Cohle nie znasz się :D

6

https://ibb.co/StrhB8F

Kolejny przeciek ZP. Ten wydaje się być wiarygodny :/
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid to mi to akurat lata. :D nie działają na mnie kobiece krągłości więc git ^^

1

@Gwyn niestety nie na śmierć i życie. :(
@Tigeros93 no w skrócie to biedacy zgłosili się do takich zawodów na śmierć i życie. Grają w gry dla dzieci tylko że Ci co odpadają to umierają. XD

3

@IronSanHybrid miałam właśnie pisać w sprawie tego Mass Effect czy ta edycja legendarna to wszystkie części w jednej ale potem przeczytałam ze zrozumieniem opis i wyszło, że tak. :D @Objectivo ja licze na Hogwarts Legacy, bo w sumie zapowiedzieli i cisza :(

1

@Jakchcesz do usług :D
@Ghotti uspokój się

1

@IronSanHybrid mam dodane do ulubionych i kupię niedługo. Czekam na jakąś promocję, bo na PS Store cena jest zawrotna. XD

5

O 23:00 czasu polskiego State of Play. Ciekawe co tym razem pokaże Sony, może wjedzie jakaś data premiery. :D
@eydeem @koksik2700 @ObiektywnyKibic121 @IronSanHybrid @masq @Ghotti @OnlyBarcelona @Jakchcesz @Fenyx

2

@POLNEYMAR AEZAKMI

1

@Bocheno1 oni tak szybko zmieniają te avki, że zanim mój by się zaktualizował mieli by inne xD

0

@IronSanHybrid ja piłam te witaminowe i nawet nawet. :D gdzie kupiłeś?

1

Ale PSG położy kupony. Xd

6

Wyjdziesz z Barcy, ale Barcelona z Ciebie nigdy. XD brawo

4

@Momals11 Luis wróć.

1

@koksik2700 ojaaa, ale mi poprawiło to humor. :D mega akcja. :D Jedzą sobie robaczki od Nas, czy to nie jest wspaniałe? ;(

2

@Colon jakby to był Ronaldo to bym leżała w szpitalu. XD wyciągnęłam bym od Niego tyle ile się da hajsu.

0

@gumaz szybko. :D bo mam czyste sumienie, a co? ^^

2

@PatrychoO no i najlepszy komentarz dnia już mamy. :D

4

Wąski: Posłuchaj mnie Stefan, ja mam coś ważniejszego.
Siara: A co może być ważniejszego od mojego piniendzy!? Co to jest za szakal co nie umie go killim?

:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?