clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Depay gra mega niechlujnie. :/
1
Sergi Roberto czyli nasz ulubieniec z @Ghotti dziś coś zawali.
0
@Rust_Cohle dobrze, nie daj się skusić zielonej stronie mocy. Tylko PS. :D
0
@SonBarcaGoku powinni rozliczyć to spotkanie po kursie 1.
7
Orłowski w studiu mówi, że FDJ jest najbardziej przehajpowanym piłkarzem na świecie w tym momencie. Ciężko się nie zgodzić.
1
@Jakchcesz widziałam poprzedni (chyba?) odcinek. Vesemir mnie rozwala xD
1
@kryhaa Messi przed Lewym. Lewy ma -1 :D
0
@Jakchcesz byle nie z rodzynkami :( @mekston ktoś zagłosował przez pomyłkę albo mnie nie lubi ;/
0
@Ghotti coś w tym może być :D
0
@Jakchcesz czyli mówisz, że zawodowo zajmujesz się kaligrafią?
0
@mekston Lewy ma -1. XD
@Ghotti Ty hejterze
@Rust_Cohle nie znasz się :D
6
https://ibb.co/StrhB8F
Kolejny przeciek ZP. Ten wydaje się być wiarygodny :/
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid to mi to akurat lata. :D nie działają na mnie kobiece krągłości więc git ^^
1
@Gwyn niestety nie na śmierć i życie. :(
@Tigeros93 no w skrócie to biedacy zgłosili się do takich zawodów na śmierć i życie. Grają w gry dla dzieci tylko że Ci co odpadają to umierają. XD
0
https://sportowefakty.wp.pl/inne/967072/zagraja-w-squid-game-w-polsce-podejscie-organizatorow-moze-robic-wrazenie
100 tys do wygrania. Idziemy. :D
3
@IronSanHybrid miałam właśnie pisać w sprawie tego Mass Effect czy ta edycja legendarna to wszystkie części w jednej ale potem przeczytałam ze zrozumieniem opis i wyszło, że tak. :D @Objectivo ja licze na Hogwarts Legacy, bo w sumie zapowiedzieli i cisza :(
1
@Jakchcesz do usług :D
@Ghotti uspokój się
1
@IronSanHybrid mam dodane do ulubionych i kupię niedługo. Czekam na jakąś promocję, bo na PS Store cena jest zawrotna. XD
5
O 23:00 czasu polskiego State of Play. Ciekawe co tym razem pokaże Sony, może wjedzie jakaś data premiery. :D
@eydeem @koksik2700 @ObiektywnyKibic121 @IronSanHybrid @masq @Ghotti @OnlyBarcelona @Jakchcesz @Fenyx
2
@POLNEYMAR AEZAKMI
1
@Bocheno1 oni tak szybko zmieniają te avki, że zanim mój by się zaktualizował mieli by inne xD
0
@IronSanHybrid ja piłam te witaminowe i nawet nawet. :D gdzie kupiłeś?
1
Ale PSG położy kupony. Xd
6
Wyjdziesz z Barcy, ale Barcelona z Ciebie nigdy. XD brawo
4
@Momals11 Luis wróć.
1
@koksik2700 ojaaa, ale mi poprawiło to humor. :D mega akcja. :D Jedzą sobie robaczki od Nas, czy to nie jest wspaniałe? ;(
2
@Colon jakby to był Ronaldo to bym leżała w szpitalu. XD wyciągnęłam bym od Niego tyle ile się da hajsu.
0
@gumaz szybko. :D bo mam czyste sumienie, a co? ^^
2
@PatrychoO no i najlepszy komentarz dnia już mamy. :D
4
Wąski: Posłuchaj mnie Stefan, ja mam coś ważniejszego.
Siara: A co może być ważniejszego od mojego piniendzy!? Co to jest za szakal co nie umie go killim?
:(