2

W Barcy kolonia z Francji, a teraz z Holandii kompletnie się nie sprawdziła. Jednak zaciąg z Ameryki Południowej był najlepszy.

8

Dawno nie widziałam tak źle grającej drużyny jak Barcelona.

3

Ale Rudemu Betonowi szykuje się gorąca i świeżutka wymóweczka.

0

@macio_944 mnie też. XD rynce opadajo

0

@macio_944 1:0 Macio.

0

Hwhahahahahaha o nie

0

Bądź co bądź, karny z dupy

0

Rzut karny. Nam jak nie dadzą karnego to lipa z bramek xD

0

Wróci Bombele to zaczniemy grać. Zobaczycie.


ಠ_ಠ

14

Kiedyś zdarzały się słabsze mecze, a teraz lepsze nie zdarzają się wcale. Barcelona Koemana. :D

1

Jakby w piłce nożnej zdobywało się bramki spoza pola karnego, mielibyśmy 0 punktów.

2

Stevie Wonder znów czaruje.

1

Wyobrażacie sobie, żeby któryś z Naszych tak zagrał? XD ja też nie

1

Depay gra mega niechlujnie. :/

1

Sergi Roberto czyli nasz ulubieniec z @Ghotti dziś coś zawali.

0

@Rust_Cohle dobrze, nie daj się skusić zielonej stronie mocy. Tylko PS. :D

0

@SonBarcaGoku powinni rozliczyć to spotkanie po kursie 1.

7

Orłowski w studiu mówi, że FDJ jest najbardziej przehajpowanym piłkarzem na świecie w tym momencie. Ciężko się nie zgodzić.

1

@Jakchcesz widziałam poprzedni (chyba?) odcinek. Vesemir mnie rozwala xD

1

@kryhaa Messi przed Lewym. Lewy ma -1 :D

0

@Jakchcesz byle nie z rodzynkami :( @mekston ktoś zagłosował przez pomyłkę albo mnie nie lubi ;/

0

@Ghotti coś w tym może być :D

0

@Jakchcesz czyli mówisz, że zawodowo zajmujesz się kaligrafią?

0

@mekston Lewy ma -1. XD
@Ghotti Ty hejterze
@Rust_Cohle nie znasz się :D

6

https://ibb.co/StrhB8F

Kolejny przeciek ZP. Ten wydaje się być wiarygodny :/
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid to mi to akurat lata. :D nie działają na mnie kobiece krągłości więc git ^^

1

@Gwyn niestety nie na śmierć i życie. :(
@Tigeros93 no w skrócie to biedacy zgłosili się do takich zawodów na śmierć i życie. Grają w gry dla dzieci tylko że Ci co odpadają to umierają. XD

3

@IronSanHybrid miałam właśnie pisać w sprawie tego Mass Effect czy ta edycja legendarna to wszystkie części w jednej ale potem przeczytałam ze zrozumieniem opis i wyszło, że tak. :D @Objectivo ja licze na Hogwarts Legacy, bo w sumie zapowiedzieli i cisza :(

1

@Jakchcesz do usług :D
@Ghotti uspokój się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?