clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W Barcy kolonia z Francji, a teraz z Holandii kompletnie się nie sprawdziła. Jednak zaciąg z Ameryki Południowej był najlepszy.
8
Dawno nie widziałam tak źle grającej drużyny jak Barcelona.
3
Ale Rudemu Betonowi szykuje się gorąca i świeżutka wymóweczka.
0
@macio_944 mnie też. XD rynce opadajo
0
@macio_944 1:0 Macio.
0
Hwhahahahahaha o nie
0
Bądź co bądź, karny z dupy
0
Rzut karny. Nam jak nie dadzą karnego to lipa z bramek xD
0
Wróci Bombele to zaczniemy grać. Zobaczycie.
ಠ_ಠ
14
Kiedyś zdarzały się słabsze mecze, a teraz lepsze nie zdarzają się wcale. Barcelona Koemana. :D
1
Jakby w piłce nożnej zdobywało się bramki spoza pola karnego, mielibyśmy 0 punktów.
2
Stevie Wonder znów czaruje.
1
Wyobrażacie sobie, żeby któryś z Naszych tak zagrał? XD ja też nie
1
Depay gra mega niechlujnie. :/
1
Sergi Roberto czyli nasz ulubieniec z @Ghotti dziś coś zawali.
0
@Rust_Cohle dobrze, nie daj się skusić zielonej stronie mocy. Tylko PS. :D
0
@SonBarcaGoku powinni rozliczyć to spotkanie po kursie 1.
7
Orłowski w studiu mówi, że FDJ jest najbardziej przehajpowanym piłkarzem na świecie w tym momencie. Ciężko się nie zgodzić.
1
@Jakchcesz widziałam poprzedni (chyba?) odcinek. Vesemir mnie rozwala xD
1
@kryhaa Messi przed Lewym. Lewy ma -1 :D
0
@Jakchcesz byle nie z rodzynkami :( @mekston ktoś zagłosował przez pomyłkę albo mnie nie lubi ;/
0
@Ghotti coś w tym może być :D
0
@Jakchcesz czyli mówisz, że zawodowo zajmujesz się kaligrafią?
0
@mekston Lewy ma -1. XD
@Ghotti Ty hejterze
@Rust_Cohle nie znasz się :D
6
https://ibb.co/StrhB8F
Kolejny przeciek ZP. Ten wydaje się być wiarygodny :/
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid to mi to akurat lata. :D nie działają na mnie kobiece krągłości więc git ^^
1
@Gwyn niestety nie na śmierć i życie. :(
@Tigeros93 no w skrócie to biedacy zgłosili się do takich zawodów na śmierć i życie. Grają w gry dla dzieci tylko że Ci co odpadają to umierają. XD
0
https://sportowefakty.wp.pl/inne/967072/zagraja-w-squid-game-w-polsce-podejscie-organizatorow-moze-robic-wrazenie
100 tys do wygrania. Idziemy. :D
3
@IronSanHybrid miałam właśnie pisać w sprawie tego Mass Effect czy ta edycja legendarna to wszystkie części w jednej ale potem przeczytałam ze zrozumieniem opis i wyszło, że tak. :D @Objectivo ja licze na Hogwarts Legacy, bo w sumie zapowiedzieli i cisza :(
1
@Jakchcesz do usług :D
@Ghotti uspokój się