clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle FIFA bez jakiegoś wkurzającego błędu nie byłaby sobą :D
0
@Rust_Cohle ja jak uderzałam głową to w ogóle nie leciało w bramkę. Coś popsuli z tymi główkami xD
2
@macio_944 przy pożegnaniu Iniesty to wyłam jak dziecko. :D pożegnanie Xaviego było pełniejsze, zdobyliśmy wtedy prawie wszystko, odchodził jaki wielki kapitan zwycięskiej drużyny. Andres odchodził jednak w smutku ale równie pięknie. ;( Ech.
3
W ramach przypomnienia przed prezentacją.
Piękne obrazki :( ciary...
5
@pres @VamosRakieta wstyd, nawet Ty :(
1
@Pilka_jest_okragla pan Trener
0
@koksik2700 chyba Ty
6
@draxidox no tak. :D zapomniałam, że kreda i opaski, żeby nie gwałcić to najlepsza broń XXI wieku.
29
A tak serio to dlaczego kraje UE nie wysyłają wojsk na granicę Unii Europejskiej? Chyba chcą bronić granic, już nawet nie chodzi o Polskę ale ogólnie, bo przecież wiadomo, że panowie z Afryki nie są zainteresowani pobytem tutaj tylko chcą iść na zachód. No tak, UE jest tylko od szczepionek i nakładania kar. Zapomniałam xD
0
@juliacicha same prawilne mordeczki.
0
@jeyx77x nie możesz. Sprzedawać można legalnie tylko psy z rodowodem, a jeśli pies nie ma rodowodu z FCI albo z ZkwP to jest z pseudohodowli albo w typie rasy. Wystawić możesz ale licz się z tym, że ktoś może Cię zgłosić.
9
Jeśli Legia dziś przegra będzie drużyną z największą liczbą porażek w Ekstraklasie. :D
3
No i Kolejorz znów straci punkty xd
0
@eydeem może nie lubią oszukiwać graczy :D
7
Mam nadzieję, że wobec Cou zostaną wyciągnięte konsekwencje. Takie zachowanie nie może pozostać bez reakcji. Znając Barcę nic się nie wydarzy...
1
Ten mecz pokazał smutną prawdę. Tak jak jeszcze wyjściową 11-stkę złożymy i coś tam pograją, tak ławka rezerwowych to kompletna parodia i poziom spadkowicza La Ligi.
1
Mam nadzieję, że do tylko coś zakłuło i po przerwie reprezentacyjnej wróci...
2
Mogliśmy zrobić z Xaviego grającego trenera. Gorzej od tych niektórych ananasów u Nas by nie zagrał...
2
@Woland10 bo pozostałe 2,5 miliona zapłacisz Ty, prowokatorze :D
0
@macio_944 Elona ma brat więc muszę pożyczyć. :D polecam też biografie Clinta Eastwooda. A ten Tarantino mnie zainteresował, bo ogólnie lubię jego twórczość. ^^ szczególnie ,,Od zmierzchu do świtu"
2
Kupiliście ostatnio jakieś ciekawe książki? Ja tylko w tym tygodniu skusiłam się na książkę Artur Barciś ,,Aktor musi grać by żyć", przeczytałam dziś ją jednym tchem. Bardzo polecam wszystkim, nie tylko fanom Miodowych Lat czy Rancza, chociaż dużo smaczków pan Artur zdradza. Do tego dziś odebrałam ,,Psi Geniusz" czyli książka o tym, że psiaki są mądrzejsze niż się Nam wydaje. Takie naukowe podejście do tematu oraz ,,Jeże, najeżona kłopotami namiętność" czyli wszystko co fan jeżyków powinien wiedzieć. :D
7
I dobrze, że Leo odskoczy Ronaldo o 2 złote piłki. Taka dysproporcja jest idealna. :D
6
@Pawel13sz to ,,wpisz tutaj swój tekst" dobre, dobre. :D
1
Człowiek się łudził, że jak przyjdzie Laporta to te wszystkie cyrki się skończą. XD
12
Może za te 5 milionów im podsuniemy Roberto. Będzie im kozy pasał czy coś.
4
@Jakchcesz po co my go tyle trzymaliśmy to ja nie wiem.
5
@Jakchcesz dokładnie. Nie dość, że hamulcowy, terrorysta to szejkowy sługus. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
6
Xavi zapłaci by trenować Barce, a terrorysta z Rosario nie chciał grać za darmo. Detale. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Bykunn wyników nie ma co oczekiwać, chociaż wiadomo chciałabym chociaż wicemistrzostwo czy pogranie dalej w LM. Ale to co napisałam wyżej mi wystarczy... Żeby człowiek znów nie męczył się oglądaniem meczów, żeby czekał bo może pograją niekonwencjonalną akcję. Tego mi brakuje najbardziej, radości z gry. A wyniki tak jak wcześniej pisałam, kiedyś same przyjdą. :D piąteczka.
33
Jak zobaczę u naszych chłopaków zaangażowanie i chęci to mi wystarczy. Żeby nie spuszczali głowy, gryźli trawę a wyniki same przyjdą. Przegrać można bo piłka nie chce wpaść, gorszy dzień czy po prostu odstaje się poziomem zawodników (my vs obecny Bayern) ale nie wybacze nigdy braku zaangażowania. Vamos Xavi :D Vamos nowa Barca :D